Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 3 наурыздағы N 3-1-618қ "Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік қолдау көрсету қағидасын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 8 тамыздағы N 23-698қ Қаулысы. Астана қаласы Әділет департаментінде 2006 жылғы 15 қыркүйекте N 448 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 23-887қ қаулысымен
Ескерту: Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 23-887қ қаулысымен
________________________________________
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына , Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 3-1-1978қ "Астана қаласының жергілікті атқарушы органдарының кейбір мәселелері туралы" қаулысына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 3 наурыздағы N 3-1-618қ "Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік қолдау көрсету қағидасын бекіту туралы" қаулысына (Астана қаласының Әділет департаментінде 2004 жылғы 26 наурызда N 321 болып тіркелген, 2004 жылғы 10 сәуірдегі N 47 "Астана хабары"; 2004 жылғы 10 сәуірдегі N 40 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) аталған қаулыда:
преамбула мына редакцияда мазмұндалсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", "Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының заңдарына, Ақмола қалалық мәслихатының 1996 жылғы 18 қыркүйектегі "Астана қаласының құрметті азаматы" атағы туралы", Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 26 мамырдағы N 143/18-ІІІ "Астана қаласы бюджетінің қаражаты есебінен азаматтардың әлеуметтік көмек көрсетуге мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізімі туралы" шешімдеріне сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
2-тармақ мына редакцияда мазмұндалсын:
"2. Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесі қағидаларына сәйкес "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдер", "Мүгедектерді әлеуметтік қолдау" бағдарламаларының (бұдан әрі - Бағдарлама) орындалуын қамтамасыз етсін.";
2) жоғарыда аталған қаулымен бекітілген азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік қолдау көрсету қағидасындағы:
преамбула мына редакцияда мазмұндалсын:
"Осы Қағида "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", "Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы", Қазақстан Республикасының заңдарына, Ақмола қалалық мәслихатының 1996 жылғы 18 қыркүйектегі "Астана қаласының құрметті азаматы" атағы туралы", Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 26 мамырдағы N 143/18-ІІІ "Астана қаласы бюджетінің қаражаты есебінен әлеуметтік көмек көрсетуге мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізімі туралы" шешімдеріне сәйкес әзірленді.";
2-тармақ мына редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 3 марта 2004 года N 3-1-618п "Об утверждении Правил оказания социальной поддержки отдельным категориям граждан"
Постановление Акимата города Астаны от 8 августа 2006 года N 23-698п. Зарегистрировано в Департаменте юстции г.Астаны от 15 сентября 2006 года N 448. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 12 октября 2007 года N 23-887п
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", постановлением акимата города Астаны от 30 декабря 2004 года N 3-1-1978п "О некоторых вопросах местного исполнительного органа города Астаны" акимат города Астаны  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 3 марта 2004 года  N 3-1-618п  "Об утверждении Правил оказания социальной поддержки отдельным категориям граждан" (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 26 марта 2004 года под N 321, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 10 апреля 2004 года, N 47; "Вечерняя Астана" от 8 апреля 2004 года, N 40) следующие изменения и дополнения:
1) в указанном постановлении:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с законами Республики Казахстан " О местном государственном управлении  в Республике Казахстан", " О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан ", решениями Акмолинского городского маслихата от 18 сентября 1996 года "О звании "Почетный гражданин города Астаны", маслихата города Астаны от 26 мая 2005 года N 143/18-III "О перечне категорий граждан, нуждающихся в оказании социальной помощи за счет средств бюджета города Астаны" акимат города Астаны  ПОСТАНОВЛЯЕТ :";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Государственному учреждению "Департамент занятости и социальных программ города Астаны" обеспечить выполнение программ "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов", "Социальная поддержка инвалидов" (далее - Программы) в соответствии с Правилами.";
2) в Правилах оказания социальной поддержки отдельным категориям граждан, утвержденных вышеуказанным постановлением:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"Настоящие Правила разработаны в соответствии с законами Республики Казахстан " О местном государственном управлении  в Республике Казахстан", " О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан ", решениями Акмолинского городского маслихата от 18 сентября 1996 года "О звании "Почетный гражданин города Астаны", маслихата города Астаны от 26 мая 2005 года N 143/18-III "О перечне категорий граждан, нуждающихся в оказании социальной помощи за счет средств бюджета города Астаны".";
пункт 2 изложить в следующей редакции:

"2. "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдер", "Мүгедектерді әлеуметтік қолдау" бағдарламаларының (бұдан әрі - Бағдарламалар) әкімгері тиісті қаржылық жылға сәйкес "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Департамент) болып табылады.";
Мына мазмұндағы 5-1-тармағымен толықтырылсын:
"5-1. Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес осы Қағиданың 1-тармағы 1-тармақшасында көрсетілген жеке көмекші қызметтерін пайдаланатын адамдар осы Қағидаға сәйкес әлеуметтік қолдау алуға құқығы жоқ.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары С.С.Мұстафинаға жүктелсін.
Әкім
Әкімнің бірінші орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкім аппаратының басшысы
Құжаттамалық сараптама бөлімі
меңгерушісінің міндетін атқарушы
"Астана қаласының Қаржы
департаменті" мемлекеттік
мекемесі директорының
міндетін атқарушы
"Астана қаласының Экономика
және бюджеттік жоспарлау
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
"Астана қаласының
Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры

"2. Администратором программ "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов", "Социальная поддержка инвалидов" (далее - Программы) на соответствующий финансовый год является Государственное учреждение "Департамент занятости и социальных программ города Астаны" (далее - Департамент).";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Лица, указанные в подпункте 1) пункта 1 настоящих Правил, в соответствии с законодательством Республики Казахстан пользующиеся услугами индивидуальных помощников, не имеют права на получение социальной поддержки в соответствии с настоящими Правилами.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Мустафину С.С.
Аким                              У. ШУКЕЕВ
Первый заместитель акима          Есилов С.С.
Заместитель акима                 Мамытбеков А.С.
Заместитель акима                 Мустафина С.С.
Заместитель акима                 Толибаев М.Е.
Заместитель акима                 Фомичев С.В.
Руководитель аппарата акима       Тамабаев К.Ж.
И.о. заведующей отделом
документационной экспертизы       Карамурзина Н.А.
И.о. директора Государственного
учреждения "Департамент
финансов города Астаны"           Сулейменова Б.М.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
экономики и бюджетного
планирования города Астаны"       Аманбаев Ж.Е.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
занятости и социальных
программ города Астаны"           Демеува А.С.