Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 28 маусымдағы N 3-1-457қ "Астана қаласының мемлекеттік коммуналдық мүлкін мүліктік жалдауға (жалға) беру Қағидасын бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 7 желтоқсандағы N 16-1008қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2007 жылғы 16 қаңтарда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 453 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 27 ақпандағы № 113-318 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 27.02.2014 № 113-318 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Азаматтық  кодексін басшылыққа алып, "Қазақстан Республикасы астанасының мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына және "Республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың шаруашылық жүргізуіндегі немесе жедел басқаруындағы мүлікті, оның ішінде жекешелендіруге жатпайтын мемлекеттік меншік объектілерін мүліктік жалдауға беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 7 наурыздағы N 336  қаулысына сәйкес, Астана қаласының коммуналдық меншігін басқару және иелік ету тиімділігін арттыру мақсатында Астана қаласының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 28 маусымдағы N 3-1-457қ "Астана қаласының мемлекеттік коммуналдық мүлкін мүліктік жалдауға (жалға) беру қағидасын бекіту туралы"  қаулысына (Астана қаласының Әділет департаментінде 2005 жылғы 1 тамызда N 404 болып тіркелген, 2005 жылғы 16 тамыздағы N 112 "Астана хабары", 2005 жылғы 11 тамыздағы N 122 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) 3-тараудың 1-параграфының 3-тармағының екінші абзацында "мекемелерге" деген сөзден кейін ", акцияларының (үлестерінің) елу және одан астам пайызы немесе акцияларының бақылау пакеті мемлекетке тиесілі мемлекеттік кәсіпорындарға және заңды тұлғаларға;" деген сөзбен толықтырылсын;
2) 3-тараудың 1-параграфының 3-тармағы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын "ауданы 100 шаршы метрге дейінгі орын-жайды бір жылға дейінгі мерзімге жалға беру.".
2. "Астана қаласының Қаржы департаменті" мемлекеттік мекемесі белгіленген тәртіпте енгізілген толықтырулардың тіркелуін және Астана қаласының мемлекеттік коммуналдық мүлкін мүліктік жалдауға (жалға) беру кезінде олардың сақталуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Б.С. Смағұловқа жүктелсін.
Әкiм
Әкiмнiң бiрiншi орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiм аппаратының басшысы
Мемлекеттік-құқықтық
бөлiмінің меңгерушiсi
Экономикалық талдау және
мониторинг бөлiмiнiң меңгерушiсi
"Астана қаласының Қаржы департаментi"
мемлекеттік мекемесінің директоры

О внесении дополнений в постановление акимата города Астаны от 28 июня 2005 года N 3-1-457п "Об утверждении Правил предоставления в имущественный наем (аренду) государственного коммунального имущества города Астаны"
Постановление Акимата города Астаны от 7 декабря 2006 года № 16-1008п. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 16 января 2007 года № 453. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 27 февраля 2014 года № 113-318
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 27.02.2014 № 113-318.
Руководствуясь Гражданским  кодексом Республики Казахстан, в соответствии с  Законом Республики Казахстан "О статусе столицы Республики Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2001 года N  336 "Об утверждении Правил передачи в имущественный наем имущества, находящегося в хозяйственном ведении или оперативном управлении республиканских государственных предприятий, в том числе объектов государственной собственности, не подлежащих приватизации", в целях повышения эффективности управления и распоряжения коммунальной собственностью города Астаны акимат города Астаны  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 28 июня 2005 года N  3-1-457п "Об утверждении Правил предоставления в имущественный наем (аренду) государственного коммунального имущества города Астаны" (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 1 августа 2005 года под N 404, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 16 августа 2005 года, N 112; "Вечерняя Астана" от 11 августа 2005 года, N 122) следующие дополнения:
1) второй абзац пункта 3 параграфа 1 главы 3 после слова "учреждениям" дополнить словами ",государственным предприятиям и юридическими лицам, пятьдесят и более процентов акций (долей) или контрольный пакет акций которых принадлежит государству;";
2) пункт 3 параграфа 1 главы 3 дополнить абзацем следующего содержания "предоставления в аренду помещений площадью до 100 кв.м. на срок до одного года.".
2. Государственному учреждению "Департамент финансов города Астаны" в установленном порядке обеспечить государственную регистрацию внесенных дополнений и соблюдение их при передаче в имущественный найм (аренду) государственного коммунального имущества города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Смагулова Б.С.
Аким
Первый заместитель акима
Заместитель акима
Заместитель акима
Заместитель акима
Заместитель акима
Руководитель аппарата акима
Заведующий государственно-
правовым отделом
Заведующий отделом
экономического анализа
и мониторинга
Директор Государственного
учреждения "Департамент
финансов города Астаны"