Астана қаласы бойынша 2007 жылға қоршаған ортаны ластағаны үшін төлем ставкаларын белгілеу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 308/40-ІІІ Шешімі. Астана қаласының әділет департаментінде 2007 жылғы 16 қаңтарда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 454 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 1 қаңтардағы N 48/8-IV хатымен
Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 1 қаңтардағы N 48/8-IV хатымен
__________________________________________
Астана қаласы әкімдігінің ұсынған материалдарын қарап, Қазақстан Республикасының»"Салықтар және бюджетке басқа міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексінің 462 бабына сәйкес Астана қаласы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы бойынша 2007 жылға қоршаған ортаны ластағаны үшін төлем ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 23 желтоқсандағы N 212/28-III "Астана қаласы бойынша 2006 жылға қоршаған ортаны ластағаны үшін төлем ставкаларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 429 болып тіркелген, "Астана хабары" газетінің 2006 жылғы 18 ақпандағы 23-24-нөмірлерінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2006 жылғы 16 ақпандағы 23-нөмірінде жарияланған), Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 23 желтоқсандағы N 212/28-III "Астана қаласы бойынша 2006 жылға қоршаған ортаны ластағаны үшін төлем ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 7 маусымдағы N 261/32-III (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 443 болып тіркелген, "Вечерняя Астана" газетінің 2006 жылғы 13 шілдедегі 105-нөмірінде "Астана хабары" газетінің 2006 жылғы 15 шілдедегі 112-114-нөмірлерінде жарияланған) шешімдердің күші жойылды деп танылсын.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрайымы
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
КЕЛІСІЛДІ
"Табиғи ресурстар және табиғатты
пайдалануды реттеу басқармасы"
ММ басшысы (ТР ж ТПРБ)
Астана қаласы мәслихатының
2006 жылғы 14 желтоқсандағы

Об установлении ставок платы за загрязнение окружающей среды по городу Астане на 2007 год
Решение Маслихата города Астаны от 14 декабря 2006 года N 308/40-III. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 16 января 2007 года N 454. Утратило силу решением Маслихата города Астаны от 30 января 2008 года N 48/8-IV.
Рассмотрев материалы, представленные акиматом города Астаны, в соответствии со  статьей 462  Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", маслихат города Астаны  РЕШИЛ:
1. Установить ставки платы за загрязнение окружающей среды по городу Астане на 2007 год согласно приложения.
2. Считать утратившим силу решение маслихата города Астаны от 23 декабря 2005 года  N 212/28-III  "Об установлении ставок платы за загрязнение окружающей среды по городу Астане на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 429, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" от 16 февраля 2006 года N 23, "Астана хабары" от 18 февраля 2006 года N 23-24), решение Маслихата города Астаны от 7 июня 2006 года  N 261/32-III  "О внесении изменений в решение Маслихата города Астаны от 23 декабря 2005 года N 212/28-III "Об установлении ставок платы за загрязнение окружающей среды по городу Астане на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 443, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" от 13 июля 2006 года N 105, "Астана хабары" от 15 июля 2006 года N 112-114).
Председатель сессии
маслихата города Астаны
Секретарь маслихата
города Астаны
СОГЛАСОВАНО
Начальник ГУ "Управление природных
ресурсов и регулирования
природопользования" (УПР и РП)
Приложение
к решению маслихата
города Астаны
от 14 декабря 2006 года