Егіндікөл, Жарқайың аудандары бойынша облыстық әкімшілік-аумақтық құрылғысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихаты мен әкімдігінің 2006 жылғы 16 маусымдағы N ЗС-20-22 бірлескен шешімі. Ақмола облысының әділет департаментінде 2006 жылғы 6 шілдеде N 3191 тіркелді.
Ескерту. Барлық мәтін бойынша "селолық", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылды - Ақмола облысы әкімдігінің 15.06.2016 № А-7/287 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылғысы туралы" Заңының 3, 8, 11 баптарына сәйкес, Егіндікөл, Жарқайың аудандарының әкімдігі мен мәслихатының бірлескен қолдаухаттары негізінде және облыстың әкімшілік-аумақтық құрылғысын жетілдіру мақсатында облыс әкімдігі мен облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Облыстық әкімшілік-аумақтық құрылғысына келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Егіндікөл ауданы бойынша:
тұрғындардың көшіп кетулеріне байланысты Егіндікөл ауылдық округінің Степняк ауылы қысқартылсын және есептік көрсеткіштерден шығарылып тасталсын;
2) Жарқайың ауданы бойынша:
Западное ауылдық округінің Западное ауылы Пригродное ауылдық округінің құрамына енгізілсін;
Западное ауылдық округінің Озерное ауылы қысқартылып, Пригродное ауылдық округінің құрамына енгізілсін.
2. Шешім Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді.
3. Шешім облыстық газеттерде ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізілсін.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы
Облыс әкімі

О внесении изменений в административно-территориальное устройство области по Егиндыкольскому, Жаркаинскому районам
Совместное решение Акимата и Маслихата Акмолинской области от 16 июня 2006 года N ЗС-20-22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 июля 2006 года N 3191
Сноска. По всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется постановлением акимата Акмолинской области от 15.06.2016 № А-7/287 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьями 3, 8, 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании совместных ходатайств акимата и маслихата Егиндыкольского, Жаркаинского районов и в целях совершенствования административно-территориального устройства области акимат области и областной маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести следующие изменения в административно-территориальное устройство области:
1) По Егиндыкольскому району:
упразднить и исключить из учетных данных, в связи с выездом жителей, село Степняк Егиндыкольского сельского округа.
2) По Жаркаинскому району:
село Западное Западного сельского округа включить в состав Пригородного сельского округа;
упразднить Западный сельский округ, включив территорию округа в территорию Пригородного сельского округа.
2. Решение вступает в силу после государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области.
3. Решение ввести в действие после официального опубликования в областных газетах.
Аким области
Председатель сессии областного маслихата