Алматы облыстық мәслихатының 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 3-15 "Арнайы салық режимі бойынша төлемдер ставкасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2006 жылғы 25 сәуірдегі N 27-195 шешімі. Алматы облыстық Әділет департаментінде 2006 жылғы 5 маусымда N 1964 тіркелген. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 20 тамыздағы N 35-211 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 20.08.2014 N 35-211 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 373 бабының 2 тармағына және 2005 жылдың 20 желтоқсанында нормативтік құқықтық актінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3977 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2005 жылғы 29 қарашадағы N 534 "Бір жолғы талондары беру Ережелерін бекіту туралы" Мемлекеттік кіріс министрлігінің 2001 жылғы 30 қазандағы N 1469 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығына сәйкес, Алматы облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2004 жылғы 9 қаңтардағы N 1435 нормативтік құқықтық актінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2004 жылғы 20 қаңтардағы "Жетісу", "Огни Алатау" газеттерінің 8 нөмірінде жарияланған Алматы облыстық мәслихатының 2003 жылғы 25 желтоқсандағы "Арнайы салық режимі бойынша төлемдер ставкасын бекіту туралы" N 3-15 шешіміне мынандай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім алғаш рет жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясын төрағасы                         А. Мәмбетәлиев
Облыстық мәслихат
хатшысы                                    А. Сыдық
Алматы облыстық мәслихатының
2006 жылғы 25 сәуірдегі
"Алматы облыстық мәслихатының
2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 3-15
"Арнайы салық режимі бойынша
төлемдер ставкасын бекіту туралы"
шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
N 27-195 шешіміне
қосымша
"Алматы облыстық мәслихатының
2003 жылғы 25 желтоқсандағы
N 3-15 "Арнайы салық режимі
бойынша төлемдер ставкасын
бекіту туралы" шешіміне
1 қосымша
Қызметті бір күн ішінде жүзеге асыру үшін дүркін-дүркіндік сипаттағы кәсіпкерлік қызмет түрлері бойынша біржолғы талондар ставкасының құны (автомобиль көлігін айдап келу бойынша қызмет көрсетуден басқа)
(теңгемен)
Кәсіпкерлік қызмет
түрлері
Біржолғы талонның күндік құны
1 топ 2 топ 3 топ
1 Өткізу (тұрақты орынжайларда жүзеге асырылған қызметті қоспағанда)

О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата N 3-15 от 25 декабря 2003 года "Об утверждении ставок платежей по специальным налоговым режимам"
Решение маслихата Алматинской области от 25 апреля 2006 года за N 27-195. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области от 5 июня 2006 года за N 1964. Утратило силу решением Алматинского областного маслихата от 20 августа 2014 года № 35-211
Сноска. Утратило силу решением Алматинского областного маслихата от 20.08.2014 N 35-211.
В соответствии с пунктом 2 статьи 373 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 29 ноября 2005 года N 534 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 30 октября 2001 года N 1469 "Об утверждении Правил выдачи разовых талонов", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 декабря 2005 года N 3977, Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 25 декабря 2003 года N 3-15 "Об утверждении ставок платежей по специальным налоговым режимам" зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 января 2004 года N 1435, опубликованного в газетах "Жетысу" и "Огни Алатау" 20 января 2004 года N 8 следующие изменения и дополнения:
Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата                       А. Мамбеталиев
Секретарь областного
Маслихата                                  А. Сыдык
Приложение
к решению Алматинского областного
маслихата N 27-195 от "25" апреля
2006 года "О внесении изменений
в решение Алматинского областного
маслихата N 3-15 от "25" декабря 2003 года
"Об утверждении ставок платежей
по специальным налоговым режимам"
Приложение 1
к решению Алматинского областного
маслихата N 3-15 от "25" декабря
2003 года "Об утверждении ставок платежей
по специальным налоговым режимам"
Стоимость ставок разовых талонов по видам предпринимательской деятельности, носящих эпизодический характер, за один день осуществления деятельности (кроме услуг по перегону автомобильного транспорта).
(в тенге)
N
Виды предпринимательской
Стоимость разового талона в день
п/п
деятельности
1 группа
2 группа
3 группа
1
Реализация (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях)