Жамбыл облысы әкімиятының 2006 жылғы 24 ақпандағы "Облыс ауыл шаруашылығын қолдауға және дамытуға облыстық бюджеттен кредит беру туралы" N 71 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облыстық Әкімиятының 2006 жылғы 27 сәуірдегі N 107 қаулысы. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2006 жылғы 16 мамырда N 1640 тіркелді.Күші жойылды-Жамбыл облысы әкімдігінің 31 желтоқсанда 2015 жылғы № 334 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 31.12.2015 жылы № 334 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Жамбыл облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл облысы әкімиятының 2006 жылғы 24 ақпандағы "Облыс ауыл шаруашылығын қолдауға және дамытуға облыстық бюджеттен кредит беру туралы" № 71 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 1636 нөмірімен тіркелген, 2006 жылдың 14 наурызында облыстық "Ақ жол" және "Знамя труда" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Аталған қаулының 5 тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Заем беруші - банктерге бюджеттік кредит сомасынан жылдық 4,0% (төрт пайыз) көлемінде сыйақы төлеу белгіленсін.".
2. Осы қаулы Жамбыл облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап заңды күшіне енеді, алғашқы рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2006 жылдың 24 ақпанынан туындаған қатынастарға қолданылады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс Әкімінің орынбасары Е.Ө.Үсенбаевқа жүктелсін.
Облыс Әкімі Б.Жексембин

О внесении изменения в постановление акимата Жамбылской области от 24 февраля 2006 года N 71 "О предоставлении кредита из областного бюджета на поддержку и развитие сельского хозяйства области"
Постановление Акимата Жамбылской области от 27 апреля 2006 года № 107. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 мая 2006 года за № 1640.Утратило силу-постановлением акимата Жамбылской области от 31 декабря 2015 года № 334
Сноска. Утратило силу- постановлением акимата Жамбылской области от 31.12.2015 года № 334.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 24 февраля 2006 года № 71 "О предоставлении кредита из областного бюджета на поддержку и развитие сельского хозяйства области" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1636, опубликованного 14 марта 2006 года в областных газетах "Знамя труда" и "Ак жол") следующее изменение:
Пункт 5 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"5. Установить ставку вознаграждения для банков - заемщиков в размере 4,0 % (четыре процента) годовых от суммы бюджетного кредита."
2. Данное постановление вступает в юридическую силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Жамбылской области, вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 24 февраля 2006 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Акима области Усенбаева Е.О.
Аким области Б. Жексембин