Жамбыл облысы Меркі ауданы Ново-Воскресеновка ауылдық округінің және Ново-Воскресеновка ауылының аттарын өзгерту туралы
Жамбыл облыстық әкімиятының 2006 жылғы 26 қазандағы N 270 қаулысы және Жамбыл облыстық мәслихатының 2006 жылғы 17 қарашадағы № 19-20 шешімі. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2006 жылғы 17 қарашада N 1651 тіркелді.
Ескерту. Тақырып орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді – Жамбыл облысы әкімдігінің 19.03.2019 № 57 қаулысымен және Жамбыл облыстық маслихатының 19.03.2019 № 32-8 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Жамбыл облысы әкімдігінің 19.03.2019 № 57 қаулысымен және Жамбыл облыстық маслихатының 19.03.2019 № 32-8 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Жамбыл облысы Меркі ауданы Ново-Воскресеновка ауылдық округіне және Ново-Воскресеновка ауылына Андас батыр есімі берілсін.
Ескерту. 1 тармақ орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді – Жамбыл облысы әкімдігінің 19.03.2019 № 57 қаулысымен және Жамбыл облыстық маслихатының 19.03.2019 № 32-8 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы нормативтік құқықтық акт Жамбыл облысының әділет департаментінен мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы O. Телеуов
Облыс Әкімінің
міндетін атқарушы А. Савченко
Облыстық мәслихат хатшысы Ә. Әсілбеков

О переименовании аульного округа Ново-Воскресеновка и аула Ново-Воскресеновка Меркенского района Жамбылской области
Постановление Акимата Жамбылской области от 26 октября 2006 года № 270 и Решение Маслихата Жамбылской области от 17 ноября 2006 года № 19-20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 ноября 2006 года за N 1651.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата Жамбылской области от 19.03.2019 № 57 и решения Жамбылского областного маслихата от 19.03.2019 № 32-8 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата Жамбылской области от 19.03.2019 № 57 и решения Жамбылского областного маслихата от 19.03.2019 № 32-8 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Переименовать сельский округ Ново-Воскресеновка и село Ново-Воскресеновка Меркенского района Жамбылской области на имя Андас батыра.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Жамбылской области от 19.03.2019 № 57 и решения Жамбылского областного маслихата от 19.03.2019 № 32-8 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящий нормативный правовой акт приобретает силу после государственной регистрации в департаменте юстиции Жамбылской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата О. Телеуов
Исполняющий обязанности
акима области А. Савченко
Секретарь
областного маслихата А. Асильбеков