Салық салу объектісі бірлігінен алынатын тіркелген жиынтық салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2006 жылғы 22 желтоқсандағы N 395 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2006 жылғы 27 желтоқсанда N 8-6-36 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 қаңтардағы N 192 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2009.01.29 N 192 шешімімен.

Об установлении ставок фиксированного суммарного налога с единицы объекта налогообложения
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2006 года N 395. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаева Карагандинской области 27 декабря 2006 года за N 8-6-36. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 29 января 2009 года N 192
Сноска. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 29.01.2009 N 192.

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексіне (Салық кодексі), "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Салық салу объектісі бірлігінен алынатын тіркелген жиынтық салық ставкаларының мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            В. Цой
Қалалық мәслихат хатшысы                   М. Ковтун
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2006 жылғы 22 желтоқсандағы
ХXХV сессиясының N 395
шешіміне қосымша

В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размеры ставок фиксированного суммарного налога с единицы объекта налогообложения согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2007 года.
Председатель сессии                        В. Цой
Секретарь городского маслихата             М. Ковтун
Приложение
к решению ХXXV сессии
Сатпаевского городского маслихата
от 22 декабря 2006 года N 395