III сайланған Алматы қаласы мәслихатының XX сессиясының 2005 жылғы 13 желтоқсандағы "2006 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" N 202 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы мәслихатының 2006 жылғы 26 шілдедегі III сайланған XXIV сессиясының N 259 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2006 жылғы 11 тамызда N 710 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 368 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 368 хатымен
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің  84,    85,   115  баптарына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының  7 бабына сәйкес III сайланған Алматы қаласының мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. III сайланған Алматы қаласы мәслихатының XX сессиясының "2006 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2005 жылғы 13 желтоқсандағы N 202  шешіміне  (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2005 жылғы 21 желтоқсанда N 685 рет санымен тіркеліп, 2005 жылғы 27 желтоқсанда "Алматы Ақшамы", 2005 жылғы 27 желтоқсанда "Вечерний Алматы"» газеттерінде жарияланған; өзгерістер мен толықтырулар енгізілген - 2006 жылғы 16 қаңтардағы XXI сессияның N 221 шешімімен, 2006 жылғы 24 қаңтарда N 692 рет санымен тіркеліп, 2006 жылғы 31 қаңтарда "Алматы Ақшамы", 2006 жылғы 28 қаңтарда "Вечерний Алматы"» газеттерінде жарияланған; 2006 жылғы 28 ақпандағы XXI сессияның N 227 шешімімен, 2006 жылғы 7 наурызда N 698 рет санымен тіркеліп, 2006 жылғы 14 наурызда "Алматы Ақшамы", 2006 жылғы 14 наурызда "Вечерний Алматы"» газеттерінде жарияланған; 2006 жылғы 15 наурыздағы кезектен тыс XXIII сессияның N 240 шешімімен, 2006 жылғы 15 наурызда N 699 рет санымен тіркеліп, 2006 жылғы 21 наурызда "Алматы Ақшамы", 2006 жылғы 21 наурызда "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған; 2006 жылғы 15 мамырдағы XXIII сессияның N 244 шешімімен, 2006 жылғы 24 мамырда N 703 рет санымен тіркеліп, 2006 жылғы 30 мамырда "Алматы Ақшамы", 2006 жылғы 1 маусымда "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Алматы қаласының 2006 жылға арналған бюджеті N 1 қосымшаға сәйкес мынадай мөлшерде бекітілсін:
кірістер - 146 599 137 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 97 999 180 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1 627 446 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 14 737 819 мың теңге;

О внесении изменений в решение XX-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 13 декабря 2005 года N 202 "О бюджете города Алматы на 2006 год"
Решение XXIV сессии Маслихата города Алматы III созыва от 26 июля 2006 года N 259. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 11 августа 2006 года за N 710. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 13 апреля 2007 года N 368
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 13 апреля 2007 года N 368
В соответствии со статьями  84,   85,   115  Бюджетного Кодекса Республики Казахстан и со статьей 7  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" маслихат города Алматы III-го созыва  РЕШИЛ:
1. Внести в решение XX-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва "О бюджете города Алматы на 2006 год" от 13 декабря 2005 года N 202 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 685 от 21 декабря 2005 года, опубликовано в газетах, от 27 декабря 2005 года - "Алматы Акшамы", от 27 декабря 2005 года - "Вечерний Алматы"; внесены изменения и дополнения - решением N 221 XXI-й сессии от 16 января 2006 года, зарегистрировано N 692 от 24 января 2006 года, опубликовано в газетах, от 31 января 2006 года - "Алматы Акшамы", от 28 января 2006 года - "Вечерний Алматы"; решением N 227 XXI-й сессии от 28 февраля 2006 года, зарегистрировано N 698 от 7 марта 2006 года, опубликовано в газетах, от 14 марта 2006 года - "Алматы Акшамы", от 14 марта 2006 года - "Вечерний Алматы"; решением N 240 внеочередной XXII-й сессии от 15 марта 2006 года, зарегистрировано N 699 от 15 марта 2006 года, опубликовано в газетах, от 21 марта 2006 года - "Алматы Акшамы", от 21 марта 2006 года - "Вечерний Алматы"; решением N 244 XXIII-й сессии от 15 мая 2006 года, зарегистрировано N 703 от 24 мая 2006 года, опубликовано в газетах, от 30 мая 2006 года - "Алматы Акшамы", от 1 июня 2006 года - "Вечерний Алматы") следующие изменения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алматы на 2006 год согласно приложению N 1 в следующих объемах:
1) доходы - 146 599 137 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям - 97 999 180 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 1 627 446 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 14 737 819 тысяч тенге;

республикалық бюджеттен берілетін ресми трансферттердің түсімі - 32 234 692 мың теңге;
шығындар - 153 401 197 мың теңге;
операциялық сальдо - -6 802 060 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредит беру - -2 084 500 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2 084 500 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 482 766 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 1 020 766 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер - 538 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы - -5 200 326 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 5 200 326 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 6 194 900 мың теңге;
қарызды өтеу - 2 386 834 мың теңге;
бюджеттік қаражат қалдықтарының айналысы - 1 392 260 мың теңге".
6-тармақтағы "1 740 574" цифрлары "1 970 137"» цифрларымен ауыстырылсын.
7-тармақтағы«"912 768" цифрлары "1 048 680"» цифрларымен ауыстырылсын.
8-тармақтағы "4 097 418" цифрлары "4 090 882"» цифрларымен ауыстырылсын.
9-тармақтағы "16 144 180" цифрлары "16 606 571"» цифрларымен ауыстырылсын.
11-тармақтағы "2 810 754" цифрлары "2 812 814"» цифрларымен ауыстырылсын.
12-тармақтағы "17 520 478" цифрлары«"17 561 178"» цифрларымен ауыстырылсын.
13-тармақтағы "3 971 400" цифрлары«"4 359 336"» цифрларымен ауыстырылсын.
14-тармақтағы "1 547 059" цифрлары "3 602 659"» цифрларымен ауыстырылсын.
15-тармақтағы "704 898" цифрлары "717 332"» цифрларымен ауыстырылсын.
16-тармақтағы "547 465"»цифрлары "548 425"» цифрларымен ауыстырылсын.
17-тармақтағы "24 605 995" цифрлары "26 605 995"» цифрларымен ауыстырылсын.

поступления официальных трансфертов из республиканского бюджета - 32 234 692 тысяч тенге;
2) затраты - 153 401 197 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - - 6 802 060 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - - 2 084 500 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов - 2 084 500 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 482 766 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 1 020 766 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 538 000 тысяч тенге;
6) дефицит бюджета - - 5 200 326 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита бюджета - 5 200 326 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов - 6 194 900 тысяч тенге;
погашение займов - 2 386 834 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 1 392 260 тысяч тенге".
в пункте 6 цифры "1 740 574" заменить цифрами "1 970 137".
в пункте 7 цифры "912 768" заменить цифрами "1 048 680".
в пункте 8 цифры "4 097 418" заменить цифрами "4 090 882".
в пункте 9 цифры "16 144 180" заменить цифрами "16 606 571".
в пункте 11 цифры "2 810 754" заменить цифрами "2 812 814".
в пункте 12 цифры "17 520 478" заменить цифрами "17 561 178".
в пункте 13 цифры "3 971 400" заменить цифрами "4 359 336".
в пункте 14 цифры "1 547 059" заменить цифрами "3 602 659".
в пункте 15 цифры "704 898" заменить цифрами "717 332".
в пункте 16 цифры "547 465" заменить цифрами "548 425".
в пункте 17 цифры "24 605 995" заменить цифрами "26 605 995".

18-тармақтағы "1 496 627"»цифрлары "1 492 997"» цифрларымен ауыстырылсын.
20-тармақтағы "500 000" цифрлары "546 452"» цифрларымен ауыстырылсын.
N№1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Алматы қаласы әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді.
III сайланған Алматы қаласы
мәслихаты XXIV сессиясының
төрағасы                             О. Нам
III сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы              Т.Мұқашев
III сайланған Алматы қаласы мәслихатының
ХХІV сессиясының 2006 жылғы 26 шілдедегі
N 259 шешіміне қосымшасы
"ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының
ХХ сессиясының 2005 жылғы 13 желтоқсандағы "2006 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" N 202 шешіміне N 1 қосымшасы"
АЛМАТЫ ҚАЛАСЫНЫҢ 2006 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН НАҚТЫ БЮДЖЕТІ
Санаты
Сыныбы                    Атауы                   мың
Iшкiсыныбы                                  теңге
Ерекшелiгi
1
2
3
4
5
6
I.КІРІСТЕР

в пункте 18 цифры "1 496 627" заменить цифрами "1 492 997".
в пункте 20 цифры "500 000" заменить цифрами "546 452".
Приложение № 1 изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции города Алматы.
Председатель XXIV-й
сессии маслихата города
Алматы III-го созыва                  О.Нам
Секретарь маслихата
города Алматы
III-го созыва                         Т.Мукашев
Приложение к решению
XXIV-й сессии маслихата
города Алматы III-го созыва
от 26 июля 2006 года N 259
"Приложение N 1 к решению
XX-й сессии маслихата города
Алматы III-го созыва
от 13 декабря 2005 года N 202
"О бюджете города Алматы на 2006 год"
Утвержденный бюджет города Алматы на 2006 год
Категория
тыс.
тенге
Класс                    Наименование
Подкласс
Специфика
1
2
3
4
5
6
I. ДОХОДЫ

11000
15
Жер телімдерін пайдаланғаны үшін төлем
720000
16
Қоршаған ортаны ластағаны үшін төленетін төлем
707000
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
1294200
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
60000
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн лицензиялық алым
98500
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
61800
04
Аукциондық сатудан алынатын алым
40000
05
Жылжымалы мүлікті кепілге салуды мемлекеттік тіркегені үшін алым
18700
14
Механикалық көлік құралдарын және тіркемелерді мемлекеттік тіркегені үшін  алым
37200
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
108000
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының белдеуінде бөлінген сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін төлем ақы
870000
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) құжаттар бергені үшін оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар алатын міндетті төлемдер
633270
1
Мемлекеттік баж
633270
02
Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шетел соттары мен төрелік соттарының шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін(телнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
525000
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені, азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өлім туралы актілердің жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
19000
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж
4545
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе олардың орнына қолданылатын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
65000
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
1255
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
10780
09
Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж

11000
15
Плата за пользование земельными участками
720000
16
Плата за загрязнение окружающей среды
707000
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
1294200
01
Сбор за государственную регистрацию  индивидуальных предпринимателей
60000
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
98500
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц
61800
04
Сбор с аукционов
40000
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества
18700
14
Сбор за государственную регистрацию механических транспортных средств и прицепов
37200
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
108000
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
870000
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и(или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
633270
1
Государственная пошлина
633270
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, частных жалоб на определение суда по вопросу  о выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлений о  вынесении судебного приказа, а также за выдачу судом исполнительных судов по решениям иностранных судов и арбитражей, копий (дубликатов) документов
525000
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам  повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
19000
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств,  а также за внесение изменений в эти документы
4545
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
65000
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
1255
08
Государственная пошлина за регистрацию места жительства
10780
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты

520
10
Азаматтық, қарудың (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 миллиметрге дейнгі қарулар) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
1300
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтауға, алып жүруге, тасымалдауға және Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге, Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін мемлекеттік баж
5870
2
Салықтық емес түсiмдер
1627446
01
Мемлекет меншігінен түсетін түсімдер
1244700
1
Мемлекеттік кәсіпорынның таза кірісі бөлігіндегі түсімдер
18000
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
18000
3
Мемлекет меншігіндегі акциялардың мемлекеттік пакетіне дивидендтер
3600
2
Коммуналдық меншігіндегі акиялардың мемлекеттік пакетіне дивидендтер
3600
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
654440
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
654440
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
537950
06
Қарыз алушы банктерге жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
500
11
Заңды тұлғаларға жергілікті бюджеттен 2005 жылға дейін берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
537450
9
Мемлекеттік меншіктен түсетін өзге де кірістер
30710
02
Жер телімдерін жалға беру құқығын сатқаны үшін төлем
30710
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтер көрсетуді) өткізуінен түсетін түсімдер
30526
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтер көрсетуді) өткізуінен түсетін түсімдер
30526
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
30526
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
16150
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алу өткізуден түсетін ақша түсімдері
16150
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақшаның түсімі
16150
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
300570
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
300570
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар мен санкциялар

520
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского оружия  (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми и раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм)
1300
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
5870
2
Неналоговые поступления
1627446
01
Доходы от государственной собственности
1244700
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
18000
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
18000
3
Дивиденды на государственные пакеты акций, находящиеся в государственной собственности
3600
2
Дивиденды на государственные пакеты акций, находящиеся в коммунальной собственности
3600
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
654440
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
654440
7
Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным из государственного бюджета
537950
06
Вознаграждения (интересы) по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета банкам-заемщикам
500
11
Вознаграждения (интересы) по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета до 2005 года юридическим лицам
537450
9
Прочие доходы от государственной собственности
30710
02
Плата за продажу права аренды земельных участков
30710
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
30526
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
30526
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
30526
03
Поступление денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
16150
1
Поступление денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми  из государственного бюджета
16150
02
Поступления денег от проведения госзакупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
16150
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
300570
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
300570
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами

179710
350
Республикалық маңызы бар қаланың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру департаменті
179710
003
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
10410
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және республикалық маңызы бар қаланың аумақтық қорғанысы
169300
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
868970
350
Республикалық маңызы бар қаланың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру департаменті
868970
001
Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру департаментінің қызметін қамтамасыз ету
29635
005
Республикалық маңызы бар қаланың жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
170617
006
Республикалық маңызы бар қала ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою
533736
106
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті  атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
134982
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4090882
1
Құқық қорғау қызметi
4090882
352
Республикалық маңызы бар қаланың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
3836882
001
Республикалық маңызы бар қала бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органының қызметін қамтамасыз ету
3651432
002
Республикалық маңызы бар қаланың аумағында қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
118290
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
600
005
Ақпараттық жүйелерді құру
66560
368
Республикалық маңызы бар қаланың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары департаменті
254000
007
Елді мекендерде жол жүру қозғалысын реттеу бойынша жабдықтар мен құралдарды пайдалану
254000
04
Бiлiм беру
16606571
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
1613921
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
1613921
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1613921
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта бiлiм беру
11135324
359
Республикалық маңызы бар қаланың дене шынықтыру және спорт басқармасы
835905
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша бiлiм беру
635905
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру

179710
350
Департамент по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий города республиканского значения
179710
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10410
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения
169300
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
868970
350
Департамент по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий города республиканского значения
868970
001
Обеспечение деятельности Департамента по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
29635
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация города республиканского значения
170617
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций маштаба города республиканского значения
533736
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
134982
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4090882
1
Правоохранительная деятельность
4090882
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения
3836882
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа внутренних дел, финансируемого из бюджета города республиканского значения
3651432
002
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности на территории города республиканского значения
118290
Спецприемники для лиц, арестованных в административном порядке
10593
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
600
005
Создание информационных систем
66560
368
Департамент пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения
254000
007
Эксплуатация оборудования и средств по регулированию дорожного движения в населенных пунктах
254000
04
Образование
16606571
1
Дошкольное воспитание и обучение
1613921
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1613921
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1613921
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
11135324
359
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения
835905
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
635905
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования