Қорғаршан ортаны ластағаны үшін 2007 жылға арналған төлем мөлшерлері туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 27/6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының әділет департаменті 2007 жылғы 19 қаңтарда N 1638 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2011 жылғы 26 қыркүйектегі N 38/16 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2011.09. 26 N 38/16 Шешімімен
"Салық және бюджетке басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексінің 462 бабына және 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңның 6 бабы 1 тармағы 2 тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШТI:
1.Солтүстік Қазақстан облысы бойынша 2007 жылға арналған  қоршаған ортаны ластағаны үшін төлем мөлшерлерi 1,2 қосымшаларға сәйкес белгiленсiн.
2.Осы шешім 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енегізіледі.
Облыстық мәслихаттың
ХХҮІІ  сессиясының төрағасы
Облыстық мәлихаттың хатшысы
Облыс мәслихатының
2006 жылғы 21 желтоқсандағы
N 27/6 XXVII сессиясының
шешіміне N 1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша қоршаған
ортаны ластағаны үшін 2007 жылға арналған төлемдердің
МӨЛШЕРЛЕРІ
1. Атмосфераға тұрақты көздерден ластаушы заттардың
шығарындылары                 252 теңге/шарт.т
2. Атмосфераға жылжымалы көздерден ластаушы заттардың шығарындылары (автомобильдермен, жол-құрылыс, ауыл шаруашылық техникасымен, тепловоздармен, су кемелерімен) 1 тонна автомоторлық отын жаққанда:
этилденбеген бензин үшін
382 теңге
этилденген бензин үшін
470 теңге
дизель отыны үшін
604 теңге
сұйытылған газ үшін
342 теңге
3. Су қоймалары мен жинақтауыштарға ластаушы заттардың тасталғаны үшін                         11905 теңге/шарт.т
4. Табиғи ортада 1 тонна өндіріс және тұтыну қалдықтарын орналастырған үшін:
V клас уыттылығына
103 теңге
IV клас уыттылығына
208 теңге
III клас уыттылығына
415 теңге
II клас уыттылығына
1656 теңге
I клас уыттылығына
3311 теңге
5. Табиғи ортада 1 тонна уыттандырылмаған тау қалдықтарын орналастырған үшін:
ашылған таужыныстарды
6,4 теңге
байыкту қалдықтарын
11,0 теңге
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда жазылды - СҚО мәслихатының 2007 жылғы тамызда N 32/2 шешімі
Облыс мәслихатының
2006 жылғы желтоқсандағы
N 27/6 XXVII сессиясы шешімінің
1 қосымшасына есептер
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша
қоршаған ортаны ластағаны үшін 2007 жылға
арналған төлемдер мөлшерлерінің ЕСЕБІ
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 462 бабын, Қазақстан Республикасының "Қоршаған ортаны сақтау туралы" 1997 жылғы 15 шілдедегі N 160 Заңының 8 және 29 баптарын және Әділет министрлігінде 2006 жылғы қарашаның 1-інде N 4443 тіркелген, Қазақстан Республикасының қоршаған ортаны сақтау министрлігінің "2007 жылға арналған қоршаған ортаны ластағаны үшін базалық төлемін бекіту туралы" 2006 жылғы 4 қарашадағы N 295-Б бұйрығын орындау үшін, 2007 жылға арналған қоршаған ортаны ластағаны үшін төлем мөлшері 2006 жылы мәслихат бекіткен тұтыным құнының болжамдық индексін түзету жолымен есептеледі.
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаны
ластағаны үшін 2006 жылға арналған төлем МӨЛШЕРЛЕРІ,
қоршаған ортаны қорғау мәселесі бойынша уәкілетті
органмен есептелген және облыстық мәслихаттың 06.12.2006
жылғы ХХІ сессиясының N 21/3 шешімімен бекітілген.
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша
Қоршаған ортаны ластағаны үшін 2006 жылға арналған
ТӨЛЕМ МӨЛШЕРЛЕРІ
Ластау түрі:

О ставках платы за загрязнение окружающей среды на 2007 год
Решение Маслихата Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2006 года N 27/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 января 2007 года N 1638. Утратило силу - решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 26 сентября 2011 года N 38/16
Сноска. Утратило силу - решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 26.09.2011 N 38/16
В соответствии со статьей 462 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" и п.п. 2 п. 1 ст. 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной маслихат  РЕШИЛ:
1. Установить ставки платы за загрязнение окружающей среды на 2007 год по Северо-Казахстанской области согласно приложению 1,2.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его официального опубликования.
Председатель ХХҮІІ сессии      Секретарь
областного маслихата           областного маслихата
Приложение №1
к решению XХҮІI сессии
областного маслихата
от 21 декабря 2006 года
N 27/6
СТАВКИ
платы за загрязнение окружающей среды  на 2007 год
по Северо-Казахстанской области
1. За выбросы в атмосферу загрязняющих веществ
от стационарных источников  252 тенге/за условную тонну
2. За выбросы в атмосферу загрязняющих веществ передвижными       источниками (автомобилями, дорожно-строительной,
сельскохозяйственной техникой, тепловозами, речными судами)
при сжигании 1 тонны автомоторного топлива:
бензина неэтилированного, этилированного
3 82 тенге
дизельного топлива
604 тенге
сжиженного газа
3 42 тенге
3. За сбросы загрязняющих веществ в окружающую среду
- водоемы и накопители  11905  тенге/за условную тонну
4. За размещение в природной среде 1 тонны отходов производства и потребления на полигонах, накопителях,
санкционированных свалках и специально отведенных местах:
V класса токсичности
103 тенге
IV класса токсичности
208   тенге
III  класса токсичности
415 тенге
II класса токсичности
1 656 тенге
I класса токсичности
3 311  тенге
5. За размещение в природной среде 1 тонны  нетоксичных горных отходов:
вскрышные породы
6 , 4 тенге
хвосты обогащения
11,0 тенге
Сноска. Пункт 5 в редакции решения маслихата Северо-Казахстанской области от 4 августа 2007 года  N 32/2
Расчеты к приложению 1
решения XXҮІI сессии
областного маслихата
от 21 декабря
2006 года N 27/6
РАСЧЕТ
ставок платы за загрязнение окружающей среды на 2007год
по Северо-Казахстанской област
Во исполнение ст. 462 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", статьи 8 и статьи 29 Закона РК от 15 июля 1997 года N 160 "Об охране окружающей среды"»и приказа Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 4 ноября 2006 года N№295 П "Об утверждении базовых ставок за загрязнение окружающей среды на 2007 год", зарегистрированный в Министерстве юстиции 1 ноября 2006 года за N№4443, ставки платы за загрязнение окружающей среды на 2007 год рассчитываются путем корректировки утвержденных маслихатами ставок платы на 2006 год на прогнозный индекс потребительских цен.
CТАВКИ
платы за загрязнение окружающей
среды на 2006 год
по Северо-Казахстанской области, рассчитаны уполномоченным органом по вопросам охраны окружающей среды и утверждены решением ХХІ сессии областного маслихата от 06.12.2005 года N 21/3.
СТАВКИ ПЛАТЫ
за загрязнение окружающей среды на 2006 год
по Северо-Казахстанской области
Вид загрязнения:

1. Атмосфераға тұрақты көздерден ластаушы заттардың шығарындылары                    238 теңге 1/шарт.тоннаға
2. Атмосфераға жылжымалы көздерден ластаушы заттардың шығарындылары (автомобильдермен, жол-құрылыс, ауыл шаруашылық техникасымен, тепловоздармен, су кемелерімен) 1 тонна автомоторлық отын жаққанда:
этилденбеген бензин үшін           360 тенге
этилденген бензин үшін             443 тенге
дизель отыны үшін                  570 тенге
сұйытылған газ үшін                323 тенге
3. Су қоймалары мен жинақтауыштарға ластауыш заттардың тасталғаны үшін                   11231 теңге 1 шарт.тоннаға
4. Табиғи ортада 1 тонна өндіріс және тұтыну қалдықтарын орналастырған үшін:
V клас уыттылығына                 97 теңге
IV клас уыттылығына                196 теңге
III клас уыттылығына               391 теңге
II клас уыттылығына                1562 теңге
I клас уыттылығына                 3124 теңге
5. Табиғи ортада 1 тонна уыттандырылмаған тау қалдықтарын орналастырған үшін:
аршынды жыныстар                    7 теңге
2007 жылға арналған тұтыну бағасының болжамдық индексі»"2007-2009 жылдарға арналған әлеуметтік-экономикалық дамуының орташа мерзімді жоспары туралы"»Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822 қаулысымен сәйкес 106 % құрайды.
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаны
ластағаны үшін 106 % көлемінде тұтыну бағасының болжамдық
индексін есепке алумен 2007 жылға арналған төлемдердің
МӨЛШЕРЛЕРІ
1. Атмосфераға тұрақты көздерден ластаушы заттардың шығарындылары                          252 теңге/шарт.т
2. Атмосфераға жылжымалы көздерден ластаушы заттардың шығарындылары (автомобильдермен, жол-құрылыс, ауыл шаруашылық техникасымен, тепловоздармен, су кемелерімен) 1 тонна автомоторлық отын жаққанда:
этилденбеген бензинге
382 теңге
этилденген бензинге
470 теңге
дизель отынынына
604 теңге
сұйытылған газға
342 теңге
3. Су қоймалары мен жинақтауыштарға ластаушы заттардың тасталғаны үшін                            11905 теңге/шарт.т
4. Табиғи ортада 1 тонна өндіріс және тұтыну қалдықтарын орналастырған үшін:
V клас уыттылығына
103 теңге
IV клас уыттылығына
208 теңге
III клас уыттылығына
415 теңге
II клас уыттылығына
1656 теңге
I клас уыттылығына
3311теңге

1. За выбросы в атмосферу загрязняющих веществ
от стационарных источников  238 тенге/за условную тонну
2. За выбросы в атмосферу загрязняющих веществ передвижнымиB источниками (автомобилями, дорожно-строительной,      сельскохозяйственной техникой, тепловозами, речными судами) при сжигании 1 тонны автомоторного топлива:
бензина неэтилированного, этилированного  360 тенге
дизельного топлива  570  тенге
сжиженного газа  323  тенге
3. За сбросы загрязняющих веществ в окружающую среду
- водоемы и накопители  11231  тенге/за условную тонну
4. За размещение в природной среде 1 тонны отходов
производства и потребления на полигонах, накопителях,
санкционированных свалках и специально отведенных местах:
V класса токсичности    97 тенге
IV класса токсичности   196  тенге
III класса токсичности  391 тенге
II класса токсичности   1562 тенге
I класса токсичности    3124  тенге
5. За размещение в природной среде 1 тонны нетоксичных горных отходов:
вскрышные породы  тенге
Прогнозный индекс потребительских цен на 2007 год в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006г. N 822 "О среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы" составляет 106%.
СТАВКИ
платы за загрязнение окружающей среды на 2007 год
по Северо-Казахстанской области с учетом прогнозного
индекса потребительских цен в размере 106 %:
1. За выбросы в атмосферу загрязняющих веществ
от стационарных источников  252 тенге/за условную тонну
2. За выбросы в атмосферу загрязняющих веществ передвижными источниками (автомобилями, дорожно-строительной, сельскохозяйственной техникой, тепловозами, речными судами) при сжигании 1 тонны автомоторного топлива:
бензина неэтилированного, этилированного
3 82 тенге
дизельного топлива
604 тенге
сжиженного газа
3 42 тенге
3. За сбросы загрязняющих веществ в окружающую среду
- в водоемы и накопители  11905  тенге/за условную тонну
4. За размещение в природной среде 1 тонны отходов производства и потребления на полигонах, накопителях, санкционированных свалках и специально отведенных местах:
V класса токсичности
103 тенге
IV класса токсичности
208   тенге
III  класса токсичности
415 тенге
II класса токсичности
1 656 тенге
I класса токсичности
3 311 тенге