"Облыстық бюджет пен облыстың қалалары мен аудандары бюджеттерінің арасындағы 2005-2007 жылдарға арналған жалпы сипаттағы ресми трансферттердің көлемі туралы" 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 9/104-ІІІ шешімге өзгерістер енгізу туралы
III шақырылған Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының XVI сессиясының 2006 жылғы 1 ақпандағы N 16/213-III шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2006 жылғы 13 ақпанда N 2412 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - ШҚО мәслихатының 2007 жылғы 31 желтоқсандағы № 01-557/01-06 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - ШҚО мәслихатының 2007.12.31 № 01-557/01-06 хатымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 41 бабының 5 тармағына сәйкес және өнім өндіруді тоқтатқандықтан "Семей-Су" жабық акционерлік қоғамынан Семей қаласының бюджетіне салық және төлемдердің түсу көлемінің азаюына байланысты Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Облыстық бюджет пен облыстың қалалары мен аудандары бюджеттерінің арасындағы 2005-2007 жылдарға арналған жалпы сипаттағы ресми трансферттердің көлемі туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 9/104-ІІІ шешіміне (тіркеу нөмірі 2093, "Рудный Алтай" газетінің 2005 жылғы 8 қаңтардағы N 3 - 4, "Дидар" газетінің 2005 жылғы 8 қаңтардағы N 2 - 3 сандарында жарияланды, 2005 жылғы 18 қазандағы N 13/181-ІІІ, "Рудный Алтай" газетінің 2005 жылғы 29 қазандағы N 165-166, "Дидар" газетінің 2005 жылғы 29 қазандағы N 109 сандарында жарияланды, 2005 жылғы 2 желтоқсандағы N 15/206-ІІІ-гі өзгерістерімен және толықтыруларымен, "Рудный Алтай" газетінің 2005 жылғы 13 желтоқсандағы N 191, "Дидар" газетінің 2005 жылғы 13 желтоқсандағы N 122-123 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 2-1-тармақта:
бірінші абзацтағы "333560" сандары "229560" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "254312" сандары "150312" сандарымен ауыстырылсын;
2. Осы шешім 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы

О внесении изменений в решение от 22 декабря 2004 года N 9/104-III "Об объемах официальных трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами городов и районов области на 2005-2007 годы"
Решение XVI сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата III созыва от 1 февраля 2006 года N 16/213-III. Зарегистрировано департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 февраля 2006 года за N 2412. Утратило силу в связи с истечением срока действия на основании письма ВКО маслихата от 31 декабря 2007 года № 01-557/01-06
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия на основании письма ВКО маслихата от 31.12.2007 № 01-557/01-06.
В соответствии с пунктом 5 статьи 41 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и в связи со снижением объемов поступлений налогов и платежей в бюджет города Семипалатинска от закрытого акционерного общества "Семей-Су" из-за остановки производства продукции, Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата "Об объемах официальных трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами городов и районов области на 2005-2007 годы" от 22 декабря 2004 года N 9/104-III (регистрационный номер 2093, опубликовано в газетах "Рудный Алтай" от 8 января 2005 года N 3-4, "Дидар" от 8 января 2005 года N 2-3, с изменениями и дополнениями от 18 октября 2005 года N 13/181-III, опубликовано в газетах "Рудный Алтай" от 29 октября 2005 года N 165-166, "Дидар" от 29 октября 2005 года N 109, от 2 декабря 2005 года N 15/206-III, опубликовано в газетах "Рудный Алтай" от 13 декабря 2005 года N 191, "Дидар" от 13 декабря 2005 года N 122-123) следующие изменения:
1) в пункте 2-1 :
в абзаце первом цифры "333560" заменить цифрами "229560";
в абзаце третьем цифры "254312" заменить цифрами "150312";
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2006 года.
Председатель сессии
Секретарь
Восточно-Казахстанского областного маслихата