"Қылмыстық және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі Үйлестіру кеңесі туралы" Глубокое аудандық әкімдіктің 2005 жылғы 20 шілдедегі № 1212 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы әкімдігінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 1665 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық Әділет басқармасында 2006 жылғы 18 мамырда № 5-9-35 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2024 жылғы 26 тамыздағы № 389 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 26.08.2024 № 389 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жыл 24 наурыздағы № 213 Заңының 28 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-11 Заңының 37 бабына сәйкес Глубокое аудандық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қылмыстық және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі Үйлестіру кеңесі туралы" Глубокое аудандық әкімдіктің 2005 жыл 20 шілдедегі № 1212 қаулысына (2005 жыл 8 тамыздағы тіркелген номері 5-9-3, 2005 жыл 9 қыркүйектегі аудандық "Огни Прииртышья" №36 газетінде жарияланған ) келесі өзгерістер енгізілсін:
Жоғарыда көрсетілген "Қылмыстық және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі Үйлестіру кеңесі туралы Ереже" қаулысының 2 қосымшасына;
3 тарауда. Үйлестіру кеңесінің өкілеті;
4 тармақта;
4) тармақша жойылсын.
Глубокое ауданының әкімі С. Плотников

О внесении изменения в постановление Глубоковского районного акимата от 20 июля 2005 года № 1212 "О Координационном совете по борьбе с преступностью и коррупцией"
Постановление Акимата Глубоковского района Восточно-Казахстанской области от 5 мая 2006 года № 1665. Зарегистрировано управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 18 мая 2006 года за № 5-9-35. Утратило силу постановлением Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 26 августа 2024 года № 389
Сноска. Утратило силу постановлением Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 26.08.2024 № 389 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213 "О нормативных правовых актах", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-11 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Глубоковского районного акимата от 20 июля 2005 года № 1212 "О Координационном совете по борьбе с преступностью и коррупцией" (регистрационный номер 5-9-3 от 8 августа 2005 года, опубликованное в районной газете "Огни Прииртышья" от 9 сентября 2005 года № 36) следующее изменение: в приложении 2 к вышеуказанному постановлению "Положение о Координационном совете по борьбе с преступностью и коррупцией": в главе 3. Полномочия Координационного совета: в пункте 4:
подпункт 4) исключить.
Аким Глубоковского района С. Плотников