Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының кейбір бұйрықтарына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2007 жылғы 7 мамырдағы N 281 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 21 мамырдағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4679 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 30 қаңтардағы N 39 бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2009.01.30 N 39 бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының кейбір бұйрықтарына мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) "Міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесіне қатысушылардың тізімдерін салық органына ұсыну туралы хабарлама мен әлеуметтік аударымдар бойынша берешекті өтеу есебіне қолма-қол ақшаны алу туралы акті нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2005 жылғы 29 маусымдағы N 289 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 19 шілдедегі N 3738 болып тіркелген, "Юридическая газета" газетінде 2005 жылғы 5 тамыздағы N 143 (877); 2005 жылғы 22 қыркүйектегі N 174 (908) жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесіне қатысушылардың тізімдерін салық органына ұсыну туралы хабарламада:
"шоттары болмаған" деген сөздерден кейін"немесе банк шоттарындағы (шотындағы) ақша жеткіліксіз болған" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген әлеуметтік аударымдар бойынша берешекті өтеу есебіне қолма-қол ақшаны алу туралы актіде:
"банк шотының болмауына" деген сөздерден кейін"немесе банк шоттарындағы (шотындағы) ақшаның жеткіліксіз болуына" деген сөздермен толықтырылсын;
2) "Міндетті зейнетақы жарналары бойынша берешекті өтеу есебіне қолма-қол ақшаны алып қою туралы акті нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының м.а. 2005 жылғы 27 шілдедегі N 344 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 25 тамыздағы N 3814 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде 2005 жылғы N 19, 160-құжатында жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген міндетті зейнетақы жарналары бойынша берешекті өтеу есебіне қолма-қол ақшаны алып қою туралы актіде:
"агентте банк шотының жоқтығына" деген сөздерден кейін "немесе банк шоттарындағы (шотындағы) ақшаның жеткіліксіз болуына" деген сөздермен толықтырылсын.

О внесении дополнений в некоторые приказы Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 7 мая 2007 года N 281. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 мая 2007 года N 4679. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 30 января 2009 года N 39
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 30.01.2009 N 39 (порядок введения в действие см. п. 4 ).
ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в некоторые приказы Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан следующие дополнения:
1) в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 29 июня 2005 года N 289 "Об утверждении форм уведомления о представлении в налоговый орган списков участников системы обязательного социального страхования и акта об изъятии наличных денег в счет погашения задолженности по социальным отчислениям" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 июля 2005 года под N 3738, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 5 августа 2005 года N 143 (877); от 22 сентября 2005 года N 174 (908)):
в уведомлении о представлении в налоговый орган списков участников системы обязательного социального страхования, утвержденным указанным приказом:
после слова "счетов" дополнить словами "или недостаточности денег на банковском (банковских) счете (счетах)";
в акте об изъятии наличных денег в счет погашения задолженности по социальным отчислениям, утвержденным указанным приказом:
после слов "банковского счета" дополнить словами "или недостаточности денег на банковском (банковских) счете (счетах) плательщика";
2) в приказ и.о. Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 27 июля 2005 года N 344 "Об утверждении формы акта об изъятии наличных денег в счет погашения задолженности по обязательным пенсионным взносам" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 августа 2005 года под N 3814, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, октябрь 2005 года N 19, ст.160):
в акте об изъятии наличных денег в счет погашения задолженности по обязательным пенсионным взносам, утвержденным указанным приказом:
после слов "у агента банковского счета" дополнить словами "или недостаточности денег на банковском (банковских) счете (счетах) агента".

2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Салықтық әкімшілендіру басқармасы (Қыпшақов А.М.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ұйымдастыру-қаржылық қамтамасыз ету басқармасы (Юсупов Р.Ю.) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануына шаралар қолдансын.
4. Осы бұйрық алғаш жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға

2. Управлению налогового администрирования Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Кипшаков А.М.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Управлению организационно-финансового обеспечения Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Юсупов Р.Ю.) принять меры к опубликованию настоящего приказа в средствах массовой информации Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого опубликования.
Председатель