"Өкiмдер нысандарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2005 жылғы 18 сәуірдегі N 49 қаулысы мен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2005 жылғы 25 сәуірдегі N 175 бұйрығына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2007 жылғы 30 сәуірдегі N 42, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2007 жылғы 16 сәуірдегі N 229 Қаулысы мен Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 21 мамырдағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4680 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы N 27 Бұйрығы және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 27 ақпандағы N 16 Қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2009.01.23 N 27 Бұйрығы және ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2009.02.27 N 16 Қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 45 және 47-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Төрағасы БҰЙЫРАДЫ :
1. "Өкiмдер нысандарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2005 жылғы 18 сәуірдегі N 49 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3644 тіркелген, "Юридическая газета" газетінің 2005 жылғы 23 қыркүйектегі N 175-176 жарияланған) және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2005 жылғы 25 сәуірдегі N 175 бұйрығына мынадай толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
"салық органының осы қаулы мен бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес салық төлеушінің банк шоттары бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы өкімі.";
осы қаулыға және бұйрыққа қосымшаға сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Салық әкімшіліктендіруі басқармасы (Қыпшақов А.М.) осы қаулы мен бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ұйымдастыру қаржылық қамтамасыз ету басқармасы (Смағұлова Г.Ә.) осы қаулы мен бұйрықты Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауға шаралар қабылдасын.
4. Осы қаулы мен бұйрық алғашқы жарияланған күнінен бастап он күнтізбелiк күн өткеннен кейін қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің
Төрағасы
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Салық комитетінің
Төрағасы
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкi Басқармасының
2005 жылғы 18 сәуiрдегi
N 49 қаулысына және
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң
Салық комитетi Төрағасының
2005 жылғы 25 сәуірдегі
N 175 бұйрығына 3-қосымша
"РҰҚСАТ ЕТЕМIН"
_______________________ ПРОКУРОРЫ
(ауданының, қаласының)
_______________________
(шені)
_______________________
(қолы, аты-жөні)
20 __ жылғы "____" __________
Салық органының салық төлеушінің банк шоттары
бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы
ӨКІМІ
20__ жылғы»"___" _______________                        N _______
(жазба күні) ____________________________________________________________________
(банктiң немесе банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
____________________________________________________________________
асыратын ұйымның атауы, тiркеу нөмiрi, орналасқан жері)
___________________________________________________________ берілді.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"

О внесении дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 18 апреля 2005 года N 49 и приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 25 апреля 2005 года N 175 "Об утверждении форм распоряжений"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 апреля 2007 года N 42 и приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 16 апреля 2007 года N 229. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 мая 2007 года N 4680. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 23 января 2009 года N 27 и постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 февраля 2009 года N 16.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 23.01.2009 N 27 и постановлением Правления НБ РК от 27.02.2009 N 16 (порядок введения в действие см. п.4 ).
В соответствии со статьями 45 и 47 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ и Председатель Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЕТ :
1. В постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 18 апреля 2005 года N 49 и приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 25 апреля 2005 года N 175 "Об утверждении форм распоряжений" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3644, опубликованное в газете "Юридическая газета" от 23 сентября 2005 года N 175-176) внести следующие дополнения:
пункт 1 дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
"распоряжения налогового органа о приостановлении расходных операций по банковским счетам налогоплательщика, согласно приложению 3 к настоящему постановлению и приказу.";
дополнить приложением 3, согласно приложению к настоящему постановлению и приказу.
2. Управлению налогового администрирования Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Кипшаков А.М.) направить настоящее постановление и приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Управлению организационно-финансового обеспечения Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Смагулова Г.А.) принять меры к опубликованию настоящего постановления и приказа в средствах массовой информации Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление и приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого опубликования.
Председатель                                  Председателя
Национального Банка                           Налогового комитета
Республики Казахстан                         Министерства финансов
Республики Казахстан
Приложение 3
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 18 апреля 2005 года N 49 и
приказу Председателя Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
от 25 апреля 2005 года N 175
"САНКЦИОНИРУЮ"
Прокурор ________________________
(района, города)
_________________________________
(классный чин)
_________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество)
"____" ____________ 20 __ года
РАСПОРЯЖЕНИЕ
налогового органа о приостановлении расходных операций
по банковским счетам налогоплательщика
"___" _______________20__ года                             N _______
(дата выписки)
Предъявлено в ______________________________________________________
(наименование банка или организации, осуществляющей отдельные
____________________________________________________________________
виды банковских операций, регистрационный номер, местонахождение)
____________________________________________________________________

Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 45, 47-баптарына
сәйкес
____________________________________________________________________
(салық органының атауы, тіркеу нөмірі)
____________________________________________________________________
нақты мекен-жайы (тұрғылықты жері) бойынша болмаған салық төлеуші
ретінде 20 жылғы "___"__________________бастап
____________________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы немесе жеке кәсiпкердiң аты-жөнi,
____________________________________________________________________
салық төлеушiнiң тiркеу нөмiрi, орналасқан жері)
банк шоттары (корреспонденттiк шоттарды қоспағанда) бойынша
____________________________________________________________________
(жеке бiрегейлендiру коды)
барлық шығыс операциялары (салық берешегiн өтеу бойынша
операциялардан басқа) тоқтатыла тұрсын:
салық төлеушінің нақты мекен-жайы (тұрғылықты жері) бойынша болмауы туралы 20__ жылғы "___"_____________
(акт жасалған күн)
акт және____________________________________________________________
(тиісті құқық қорғау органының атауы)
құқық қорғау органының 20__ жылғы "____"___________N _______ жауабы.
(хаттың күні)
мөрдің орны_________________________________________________________
(Салық органы басшысының аты-жөні)
Осы өкім 20__ жылғы "____" ___________ _______________ табыс етілді.
Ескерту: "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметi
туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 51-бабына сәйкес прокурордың
рұқсаты заңды тұлғалардың шығыс операциялары тоқтатыла тұрған
жағдайда талап етiледi.

В соответствии со статьями 45, 47 Кодекса Республики Казахстан "О
налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)
____________________________________________________________________
(наименование, регистрационный номер налогового органа)
____________________________________________________________________
приостановить все расходные операции (кроме операций по погашению
налоговой задолженности)
____________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица или фамилия, имя, отчество
____________________________________________________________________
индивидуального предпринимателя,
____________________________________________________________________
регистрационный номер налогоплательщика, местонахождение)
по банковским счетам (за исключением корреспондентских счетов)
____________________________________________________________________
(индивидуальный идентификационный код)
с "_____" _______________________ года, как отсутствующего налого-
плательщика по месту фактического адреса (жительства):
акт об отсутствии по месту фактического адреса (жительства) налого-
плательщика от "___"___________20 __года и (дата составления акта)
ответ правоохранительного органа
____________________________________________________________________
(наименование соответствующего правоохранительного органа)
от "____"____________20____года N _______
(дата письма)
место печати _______________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество руководителя налогового органа)
Настоящее распоряжение вручено "____" ______________ года __________
Примечание: санкция прокурора в соответствии со статьей 51 Закона
Республики Казахстан "О банках и банковской деятельности в Республике
Казахстан" требуется в случае приостановления расходных операций
юридических лиц.