"Аспирантура мен докторантураға қабылдаудың типтік ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2004 жылғы 23 шілдедегі N 645 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және Ғылым министрінің 2007 жылғы 17 мамырдағы N 252 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 6 маусымда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4705 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2008 жылғы 1 сәуірдегі N 161 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2008.04.01  N 161 (қолданысқа енгізілу тәртібін  5-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
Аспирантураға қабылдау тәртібін жетілдіру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Аспирантура мен докторантураға қабылдаудың типтік ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2004 жылғы 23 шілдедегі N 645  бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеудің тізбесінде N 3005 тіркелген, "Заң газетінде" 2005 жылғы 12 тамызда N 147-148 жарияланған, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрықтарымен енгізілген өзгерістер және толықтырулармен бірге 2005 жылғы 13 мамырдағы N 299 бұйрығымен "Аспирантура мен докторантураға қабылдаудың типтік ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2004 жылғы 23 шілдедегі N 645 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеудің тізбесінде 2005 жылғы 31 мамырдағы N 3656 тіркелген, 2005 жылғы 23 қарашадағы N 217 "Заң газетінде" жарияланған, 2006 жылғы 15 мамырдағы N 260 "Аспирантура мен докторантураға қабылдаудың типтік ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2004 жылғы 23 шілдедегі N 645 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеудің тізбесінде 2006 жылғы 18 мамырдағы N 4233 тіркелген, 2006 жылғы 2 маусымда N 99-100 (1079-1080) "Заң газетінде" жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Аспирантура мен докторантураға қабылдаудың типтік ережесінде:
5-тармақта:
"жағдайлар жөніндегі агенттігіне" деген сөздерден кейін»", Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы мемлекеттік басқару академиясына" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті (К.А. Құрманәлиев) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

О внесении дополнения в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 июля 2004 года N 645 "Об утверждении Типовых правил приема в аспирантуру и докторантуру"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 17 мая 2007 года N 252. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 июня 2007 года N 4705. Утратил силу приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 1 апреля 2008 года N 161.
Сноска. Приказ Министра образования и науки РК от 17.05.2007 N 252 утратил силу приказом Министра образования и науки РК от 01.04.2008  N 161  (порядок введения в действие см.  п. 5 ).
В целях совершенствования порядка приема в аспирантуру  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 июля 2004 года  N 645  "Об утверждении Типовых правил приема в аспирантуру и докторантуру" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 3005, опубликованный в "Юридической газете" 12 августа 2005 года N 147-148, с внесенными изменениями и дополнениями приказами Министра образования и науки Республики Казахстан от 13 мая 2005 года  N 299  "О внесении изменений в приказ Министра образования и науки от 23 июля 2004 года N 645 "Об утверждении Типовых правил приема в аспирантуру и докторантуру", зарегистрованный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 3656 от 31 мая 2005 года, опубликованный в "Юридической газете" 23 ноября 2005 года N 217, от 15 мая 2006 года  N 260  "О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 июля 2004 года N 645 "Об утверждении Типовых правил приема в аспирантуру и докторантуру" зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 18 мая 2006 года N 4233, опубликованный в "Юридической газете" от 2 июня 2006 года N 99-100 (1079-1080) следующее дополнение:
В  Типовых  правилах приема в аспирантуру и докторантуру, утвержденных указанным приказом:
в пункте 5:
после слов "по чрезвычайным ситуациям" дополнить словами ", Академии государственного управления при Президенте Республики Казахстан.".
2. Департаменту высшего и послевузовского образования (Курманалиев К.А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі К.Н. Шәмшидиноваға жүктелсін.
4. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра образования и науки Республики Казахстан Шамшидинову К.Н.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
Министр