Қауіпті қалдықтар паспортының нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2007 жылғы 30 сәуірдегі N 128-ө Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінің 2007 жылғы 4 маусымдағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4720 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 20 тамыздағы № 335 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 20.08.2021 № 335 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 289-бабының 4-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН :
1. Қоса беріліп отырған Қауіпті қалдықтар паспортының нысаны бекітілсін.
2. "Қалдықтар паспортының тұрпатты нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2005 жылғы 18 наурыздағы N 102 а-ө бұйрығының (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімде N 3570 тіркелген, "Юридическая газетада" жарияланған, 2005 жылғы 7 қазандағы, N 185-186 (919-920)) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғаннан бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау
министрінің
2007 жылғы 30 сәуірдегі
№ 128-ө бұйрығымен
бекітілді
Қауіпті қалдықтар паспортының нысаны*
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Энергетика министрінің 27.12.2016 № 569 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қалдықтардың атауы (коды)
______________________________________________________________________
(Жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) ЖСН, тұрғылықты
жері, өндірістік үй-жайы болған кезде- оның орналасқан жері, қалдық шығарушы
кәсіпорынның атауы мен деректемелері, БСН);
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
Телефон ___________ факс _______________ e-mail _________________________
Есеп шоты № __________________________________________________________
______________________________________________________________________
Қалдықтардың шығу тегі:
Қалдықтар пайда болған бастапқы материалдардың тізбесі мен атауы
технологиялық процестің немесе процестің атауы**
Қалдықтардың қауіпті қасиеттерінің тізбесі
Өндірілген қалдықтардың саны (кг/тонн)
Берілген қалдықтардың саны (қалдықтарды берген кезде қалдықтар паспортында толтырылады)
Жөнелту деректемелері
1
2
3
4
5
6
Қалдықтардың химиялық құрамы және олардың компоненттерінің қауіпті қасиеттерінің сипаттамасы:
Қалдықтар компоненттерінің атауы
Сi, мг/кг шоғырлануы
Олардың негізінде қалдықтар индексі анықталған параметрлер
Қалдықтар индексі
Атауы және өлшем бірлігі
Мәні
Қалдықтардың қауіптілік деңгейі
Сипаттама алынған құжаттың белгілемесі
1
2
3
4
5
6
7
Қалдықтарды өңдеудің ұсынылатын тәсілдері _____________________________
Қалдықтармен жұмыс істеу кезіндегі қажетті сақтану шаралары _____________
Қалдықтарды тасымалдауға және тиеу-түсіру жұмыстарын жүргізуге
қойылатын талаптар __________________________________________________
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар мен олардың
салдарының алдын алу және оларды жою жөніндегі шаралар
____________________________________________________
Қосымша ақпарат қамтылуға тиіс_______________________________________
Мен, осы қалдықтар құрамында жоғарыда аталған компоненттер ғана көрсетілген
шоғырлануда бар екендігін тексергенімді (талдаулар, тестілер, бастапқы шикізат және осы қалдықтар шығу тегінің технологиясы және тағы басқа туралы білімдер арқылы), осының нәтижесінде мен қалдықтарды ______________ индекс қалдықтары ретінде жіктегенімді мәлімдеймін.
Ақпарат дұрыс, дәл және толық.
Кәсіпорынның басшысы________________________ Тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда) (немесе жеке тұлға) қолы
20 __ жылғы "______"___________
М.О. (ол болған жағдайда)
Ескерту

Об утверждении Формы паспорта опасных отходов
Приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 30 апреля 2007 года N 128-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 июня 2007 года N 4720. Утратил силу приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 20 августа 2021 года № 335.
Сноска. Утратил силу приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов РК от 20.08.2021 № 335 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 289 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Утвердить прилагаемую Форму паспорта опасных отходов.
2. Признать утратившим силу Приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 18 марта 2005 года N 102 а-п "Об утверждении Типовой формы паспорта отходов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3570, опубликованный в "Юридической газете" от 7 октября 2005 г. N 185-186 (919-920).
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
Утверждена
приказом Министра охраны
окружающей среды
Республики Казахстан
от 30 апреля 2007 года № 128-п
Форма паспорта опасных отходов*
Сноска. Форма в редакции приказа Министра энергетики РК от 27.12.2016 № 569 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование отходов (код)______________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) физического лица, ИИН, местожительство, при наличии
производственного помещения – его местонахождение, наименование и реквизиты предприятия –
производителя отхода, БИН)
_______________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________
Телефон_________факс_______________e-mail_______________________________________________
Расчетный счет №__________ в ___________________________________________________________
Происхождение отходов:
Перечень и наименование исходных материалов, из которых образовались отходы
Наименование технологического процесса, или процесса**
Перечень опасных свойств отходов
Количество произведенных отходов (кг/тонн)
Количество переданных отходов (заполняются в копии паспорта при передаче отходов)
Реквизиты отгрузки
1
2
3
4
5
6
Химический состав отходов и описание опасных свойств их компонентов:
Наименование компонента отходов
Концентрации Сi, мг/кг
Параметры, на основании которых определен индекс отхода
Индекс отхода
Наименование и единица измерения
Значение
Уровень опасности отхода
Обозначение документа, из которого взята характеристика
1
2
3
4
5
6
7
Рекомендуемый способ переработки отходов_____________________________________________
Необходимые меры предосторожности при обращении с отходами__________________________
Требование к транспортировке отходов и проведение погрузо-разгрузочных
работ_______________________________________________________________________________
Меры по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного
характера и их последствий ___________________________________________________________
___________________________________________________________________________________
Дополнительная информация__________________________________________________________
Настоящим заявляю, что я проверил (посредством - анализов, тестов, знаний об
исходном сырье и технологии образования данных отходов и другие), что данные отходы
содержат лишь перечисленные выше компоненты в указанных концентрациях, в результате
чего отходы классифицированы мной как отходы индекса ________________________________.
Информация достоверна, точна и полна.
Руководитель предприятия _____________________________________________________
___________________________________________Фамилия, имя, отчество (при его наличии),
(либо физическое лицо) подпись
"______" ___________ 20___ года
М.П. (при его наличии)
Примечание

* Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 289-бабының 9-тармағына сәйкес-қалдықтар құралған процестің технологиялық регламентінің өзгеруіне байланысты осы қалдықтардың қауіпті қасиеттері өзгерген жағдайда қауіпті қалдықтар паспорты өзінің қолданылуын тоқтатады.
** Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 289-бабының 11-тармағына сәйкес-қауіпті қалдықтар паспортында бастапқы тауардың (өнімнің) атауы беріле отырып, нәтижесінде қалдықтар құралған технологиялық процестің немесе нәтижесінде тауар (өнім) өзінің тұтынушылық қасиеттерін жоғалтқан процестің атауы көрсетіледі.

*Согласно пункту 9 статьи 289 Экологического кодекса Республики Казахстан - в случае
изменения опасных свойств отходов, вызванного изменением технологического регламента процесса,
в котором образовались данные отходы, паспорт опасных отходов прекращает свое действие.
**Согласно пункту 11 статьи 289 Экологического кодекса Республики Казахстан - в паспорте
опасных отходов указывается наименование технологического процесса, в результате которого
образовался отход, или процесса, в результате которого товар (продукция) утратил свои потребительские
свойства с наименованием исходного товара (продукции).