"Қаржы полициясы академиясына оқуға қабылдау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің (қаржы полициясының) 2006 жылғы 28 маусымдағы N 108 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі(Қаржы полициясы) төрағасының 2007 жылғы 1 маусымдағы N 96 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 18 маусымда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4747 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы) Төрағасының 2012 жылғы 15 маусымдағы № 126 Бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы) Төрағасының 2012.06.15 № 126 (ресми түрде жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енеді) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің (қаржы полициясының) мәселелері" 2005 жылғы 21 сәуірдегі  N 1557 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы) (бұдан әрі -Агенттік) туралы ереженің 17-тармағының 5) тармақшасына сәйкес,  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қаржы полициясы академиясына оқуға қабылдау ережесін бекіту туралы" Агенттіктің 2006 жылғы 28 маусымдағы  N 108 бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4334 болып тіркелген, 2006 жылғы 31 қазанда "Юридическая газета" газетінің N 190 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қаржы полициясы академиясына оқуға қабылдау ережесінде:
3-тармақта "аумақтық приципін ескере отырып" деген сөздер алынып тасталсын;
4-тармақта "органдары" деген сөзден кейін ", сонымен қатар Академия" деген сөздермен толықтырылсын;
16-тармақта "төрт" деген сөз алынып тасталсын;
18-тармақта "50 құрайды, соның ішінде негізгі пән бойынша 7 баллдан кем болмау керек" деген сөздер "Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарына қабылдаудың типтік ережелерінде анықталған баллдарға сәйкес болады" деген сөздермен ауыстырылсын.
23-тармақта "аумақтық органдарының кадрларына және тілдік бөлімшелеріне қажеттілік есебімен" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға

О внесении изменений и дополнения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции) от 28 июня 2006 года N 108 "Об утверждении Правил приема на учебу в Академию финансовой полиции"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью от 01 июня 2007 года № 96. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 июня 2007 года № 4747. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (Финансовая полиция) от 15 июня 2012 года № 126
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (Финансовая полиция) от 15.06.2012 № 126 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 17  Положения об Агентстве Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции) (далее - Агентство), утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года N 1557 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции)",  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Председателя Агентства от 28 июня 2006 года  N 108 "Об утверждении Правил приема на учебу в Академию финансовой полиции" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 4334, опубликованный в "Юридической газете", 31 октября 2006 года N 190) следующие изменения и дополнение:
в  Правилах приема на учебу в Академию финансовой полиции утвержденных указанным приказом:
в пункте 3 слова "с учетом территориального принципа" исключить;
в пункте 4 после слова "службы" дополнить словами ", а также Академия";
в пункте 16 слово "четырем" исключить;
в пункте 18 слова "составляет 50 баллов, в том числе не менее 7 баллов по профильному предмету" заменить словами "соответствует баллам, определенным Типовыми правилами приема в высшие учебные заведения Республики Казахстан";
в пункте 23 слова "с учетом потребности в кадрах территориальных органов и языковых отделений обучения" исключить.
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель