Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2007 жылғы 7 маусымдағы N 375 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінің Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 2007 жылғы 29 маусымда N 4770 болып енгізілді
Ескерту. Бұйрықтың күшіне ену тәртібін 4-тармақтан қараңыз.
" Сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдері туралы " және»" Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдері мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтыруларды енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылдың 12 қаңтардағы заңдарына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2005 жылдың 11 ақпандағы  N 112 »"Астық қолхаттарын берудің, айналымының және өтеудің ережесін, астық қолхаттарының нысандарын (үлгілерін) және жазылуын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде N 3486 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және басқа да мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде жарияланған, 2005 ж., N 17, 137-бап, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2005 жылдың 24 мамырдағы  N 352 »"Астық қолхаттарын берудің, айналымының және өтеудің ережесін, астық қолхаттарының нысандарын (үлгілерін) және жазылуын бекіту туралы" бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" бұйрығымен өзгерістер енгізілді, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде N 3661 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және басқа да мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде жарияланған, 2005 ж., N 133-134 (758)) бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Астық қолхаттарын берудің, айналымының және өтеудің ережесінде:
6-тармақта:
3) тармақшада»"салық төлеушінің тіркеу нөмірі" деген сөздер»"бизнес-сәйкестендіру нөмірі" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) тармақшада»"салық төлеушінің тіркеу нөмірі" деген сөздер»"бизнес-сәйкестендіру нөмірі (жеке сәйкестендіру нөмірі)" деген сөздермен ауыстырылсын;
13-тармақта:
1) тармақшада»"салық төлеушінің тіркеу нөмірі" деген сөздер»"бизнес-сәйкестендіру нөмірі (жеке сәйкестендіру нөмірі)" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) тармақшада»"салық төлеушінің тіркеу нөмірі" деген сөздер»"бизнес-сәйкестендіру нөмірі (жеке сәйкестендіру нөмірі)" деген сөздермен ауыстырылсын;
16-тармақта:
1) тармақшада»"салық төлеушінің тіркеу нөмірі" деген сөздер»"бизнес-сәйкестендіру нөмірі (жеке сәйкестендіру нөмірі)" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) тармақшада»"салық төлеушінің тіркеу нөмірі" деген сөздер»"бизнес-сәйкестендіру нөмірі (жеке сәйкестендіру нөмірі)" деген сөздермен ауыстырылсын;
18-тармақта:
1) тармақшада»"салық төлеушінің тіркеу нөмірі" деген сөздер»"бизнес-сәйкестендіру нөмірі (жеке сәйкестендіру нөмірі)" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) тармақшада»"салық төлеушінің тіркеу нөмірі" деген сөздер»"бизнес-сәйкестендіру нөмірі (жеке сәйкестендіру нөмірі)" деген сөздермен ауыстырылсын;
22-тармақтың екінші абзацындағы»"салық төлеушінің тіркеу нөмірі" деген сөздер»"бизнес-сәйкестендіру нөмірі" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген астық қолхаттарының нысандарында (үлгілерінде):
қойма және кепіл куәлігінің бет жағында:
"астық қабылдау кәсіпорынының атауы..." деген жолда»"салық төлеушінің тіркеу нөмірі" деген сөздер»"бизнес-сәйкестендіру нөмірі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"_________ берілді" деген жолда»салық төлеушінің тіркеу нөмірі" деген сөздер "бизнес-сәйкестендіру нөмірі (жеке сәйкестендіру нөмірі)" деген сөздермен ауыстырылсын;
қойма және кепіл куәлігінің қайырма бетінде:
барлық мәтін бойынша»"СТН" деген аббревиатура»"БСН (ЖСН)" деген аббревиатурамен ауыстырылсын.

О внесении изменений в некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 июня 2007 года N 375. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июня 2007 года N 4770
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 января 2007 года " О национальных реестрах идентификационных номеров" и " О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам национальных реестров идентификационных номеров" ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 февраля 2005 года N 112 "Об утверждении Правил выдачи, обращения и погашения зерновых расписок, форм (образцов) и описания зерновых расписок" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3486, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2005 г., N 17, ст. 137, внесены изменения приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 мая 2005 года N 352 "О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 февраля 2005 года N 112 "Об утверждении Правил выдачи, обращения и погашения зерновых расписок, форм (образцов) и описания зерновых расписок", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3661, опубликованным в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2005 г., N 17, ст. 133-134 (758)) следующие изменения:
в Правилах выдачи, обращения и погашения зерновых расписок, утвержденных указанным приказом:
в пункте 6:
в подпункте 3) слова "регистрационный номер налогоплательщика" заменить словами "бизнес-идентификационный номер";
в подпункте 4) слова "регистрационный номер налогоплательщика" заменить словами "бизнес-идентификационный номер (индивидуальный идентификационный номер)";
в пункте 13:
в подпункте 1) слова "регистрационный номер налогоплательщика" заменить словами "бизнес-идентификационный номер (индивидуальный идентификационный номер)";
в подпункте 2) слова "регистрационный номер налогоплательщика" заменить словами "бизнес-идентификационный номер (индивидуальный идентификационный номер)";
в пункте 16:
в подпункте 1) слова "регистрационный номер налогоплательщика" заменить словами "бизнес-идентификационный номер (индивидуальный идентификационный номер)";
в подпункте 2) слова "регистрационный номер налогоплательщика" заменить словами "бизнес-идентификационный номер (индивидуальный идентификационный номер)";
в пункте 18:
в подпункте 1) слова "регистрационный номер налогоплательщика" заменить словами "бизнес-идентификационный номер (индивидуальный идентификационный номер)";
в подпункте 2) слова "регистрационный номер налогоплательщика" заменить словами "бизнес-идентификационный номер (индивидуальный идентификационный номер)";
в абзаце третьем пункта 22 слова "регистрационный номер налогоплательщика" заменить словами "бизнес-идентификационный номер";
в формах (образцах) зерновых расписок, утвержденных указанным приказом:
на лицевой стороне складского и залогового свидетельств:
в строке "наименование хлебоприемного предприятия..." слова "регистрационный номер налогоплательщика" заменить словами "бизнес-идентификационный номер";
в строке "Выдана ___________________" слова "регистрационный номер налогоплательщика" заменить словами "бизнес-идентификационный номер (индивидуальный идентификационный номер)";
на оборотной стороне складского и залогового свидетельств:
по всему тексту аббревиатуру "РНН" заменить аббревиатурой "БИН (ИИН)".

2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 23 ақпандағы  N 91 »"Сорттар оригинаторларын тіркеу ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде N 2746 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және басқа да мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2004 ж., N 25-28, 949-құжат) бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
оригинаторларды тіркеу   ережесіне қосымшада:
5-тармақта»"СТН" деген аббревиатура»"БСН (ЖСН)" деген аббревиатурамен ауыстырылсын.
3. Егіншілік және фитосанитарлық қауіпсіздік департаменті (Буць А.А.) заңнамамен белгіленген тәртіпте осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық 2010 жылдың 13 тамызынан бастап күшіне енеді.
Министр

2. Внести в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства от 23 февраля 2004 года N 91 "Об утверждении Правил регистрации оригинаторов сортов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2746, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 г., N 25-28, ст. 949) следующее изменение:
в приложении к Правилам регистрации оригинаторов сортов:
в пункте 5 аббревиатуру "РНН" заменить аббревиатурой "БИН (ИИН)".
3. Департаменту земледелия и фитосанитарной безопасности (Буць А.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 13 августа 2010 года.
Министр