Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасындағы таратылатын банктердің аралық тарату балансының, басқа да есептерінің, балансының нысандары және тарату комиссияларының оларды ұсыну мерзімдері мен тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту жөнінде" 2001 жылғы 28 қазандағы N 419 қаулысына толықтрулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі басқармасының 2007 жылғы 28 мамырдағы N 147 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2007 жылғы 2 шілдеде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4774 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 375 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 24.12.2012 № 375 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертуі. Осы қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасындағы таратылатын банктердің тарату комиссияларының қызметін реттейтін нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасындағы таратылатын банктердің аралық тарату балансының, басқа да есептерінің, тарату балансының нысандары және тарату комиссияларының оларды ұсыну мерзімдері мен тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту жөнінде" 2001 жылғы 28 қазандағы  N 419 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1698 тіркелген), Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасындағы таратылатын банктердің аралық тарату балансының, басқа да есептерінің, тарату балансының нысандары және тарату комиссияларының оларды ұсыну мерзімдері мен тәртібі туралы Нұсқаулықты бекіту туралы 2001 жылғы 28 қазандағы N 419 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2004 жылғы 16 ақпандағы  N 40 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2777 тіркелген), Агенттік Басқармасының»"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының»Қазақстан Республикасындағы таратылатын банктердің аралық тарату балансының, басқа да есептерінің, тарату балансының нысандары және тарату комиссияларының оларды ұсыну мерзімдері мен тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту жөнінде" 2001 жылғы 28 қазандағы N 419 қаулысына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы" 2006 жылғы 25 ақпандағы  N 39 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4137 тіркелген) енгізілген өзгерістері мен толықтыруларымен бірге мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасындағы таратылатын банктердің аралық тарату балансының, басқа да есептерінің, тарату балансының нысандары және тарату комиссияларының оларды ұсыну мерзімдері мен тәртібі туралы нұсқаулықта:

О внесении дополнений и изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 октября 2001 года N 419 "Об утверждении Инструкции о формах промежуточного ликвидационного баланса, иных отчетов, ликвидационного баланса ликвидируемых банков в Республике Казахстан, сроках и порядке их представления ликвидационными комиссиями"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28 мая 2007 года N 147. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июля 2007 года N 4774. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года № 375
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 24.12.2012 № 375 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В целях совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих деятельность ликвидационных комиссий ликвидируемых банков в Республике Казахстан, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство)  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 октября 2001 года  N 419 "Об утверждении Инструкции о формах промежуточного ликвидационного баланса, иных отчетов, ликвидационного баланса ликвидируемых банков в Республике Казахстан, сроках и порядке их представления ликвидационными комиссиями" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 1698), с изменениями и дополнениями, внесенными постановлением Правления Агентства от 16 февраля 2004 года  N 40 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 октября 2001 года N 419 "Об утверждении Инструкции о формах промежуточного ликвидационного баланса, иных отчетов, ликвидационного баланса ликвидируемых банков в Республике Казахстан, сроках и порядке их представления ликвидационными комиссиями", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под N 1698 (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 2777), постановлением Правления Агентства от 25 февраля 2006 года  N 39 "О внесении дополнения и изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 октября 2001 года N 419 "Об утверждении Инструкции о формах промежуточного ликвидационного баланса, иных отчетов, ликвидационного баланса ликвидируемых банков в Республике Казахстан, сроках и порядке их представления ликвидационными комиссиями" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 4137) следующие дополнения и изменения:
в Инструкции о формах промежуточного ликвидационного баланса, иных отчетов, ликвидационного баланса ликвидируемых банков в Республике Казахстан, сроках и порядке их представления ликвидационными комиссиями, утвержденной указанным постановлением:

мынадай мазмұндағы 7-1-тармақпен толықтырылсын:
"7-1. Ерікті немесе мәжбүрлеп таратылатын банктің аралық тарату балансы мынадай жағдайларда бекітуге жатпайды:
1) осы Нұсқаулықтың 4-тармағында көзделген құжаттарды ұсынбағанда;
2) аралық тарату баланстың деректері осы Нұсқаулықтың 3,4-тармақтарында көрсетілген құжаттардың деректеріне сәйкес келмегенінде.
Аралық тарату баланс бекітілмеген жағдайда, уәкілетті орган (банкті мәжбүрлеп таратқанда) немесе банк акционерлерінің жалпы жиналысы (банкті ерікті тартқанда) бұл туралы анықталған бұзушылықтарды, кемшіліктерді жою бойынша себептерді және уәкілетті органға (банкті мәжбүрлеп тарату үшін) немесе акционерлердің жалпы жиналысына (банкті ерікті тарату үшін) бекіту үшін қайталап аралық тарату балансты ұсынудың банктің тарату комиссиясы аралық тарату баланс бекітілмегені жөніндегі жазбаша хабарламаны алған күннен бастап бір айдан аспайтын мерзімді көрсетіп, тарату комиссиясына жазбаша түрде хабарлайды.";
9-тармақта:
5-тармақша»"шоты бойынша" деген сөздерден кейін»"теңгемен" деген сөзбен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 5-1) тармақшамен толықтырылсын:
"5-1) осы Нұсқаулықтың 18-1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша жасалған есеп беру кезеңі үшін таратылатын банктің ағымдағы шоты бойынша шетел валютасындағы ақша қозғалысы туралы есеп;";
6) тармақшада:
"ағымдағы шоты бойынша" деген сөздер»"касса бойынша теңгемен" деген сөздермен ауыстырылсын;
"." тыныс белгісі»";" тыныс белгісімен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 7), 8) тармақшалармен толықтырылсын:
"7) осы Нұсқаулықтың 19-1-қосымшасына сәйкес жасалған есеп беру кезеңі үшін таратылатын банктің касса бойынша шетел валютасындағы ақша қозғалысы туралы есеп;
8) осы Нұсқаулықтың 28-қосымшасына сәйкес нысан бойынша жасалған есеп беру кезеңі үшін тарату өндірісіне банктің тарату комиссиясы жіберген шығыстар туралы есеп (кредиторлар комитетін құрғанға дейін ұсынылады).";
14-тармақта:
1-1) тармақшадағы»"1)-5)" деген цифрлар»"1)-5-1)" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақша»"касса бойынша" деген сөздерден кейін»"теңгемен" деген сөзбен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 3-1) тармақшамен толықтырылсын:
"3-1) осы Нұсқаулықтың 19-1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша жасалған есепті тоқсан бойынша таратылатын банктің касса бойынша шетел валютасындағы ақша қозғалысы туралы есебі;";
1-қосымша осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жазылсын;
9 және 15-қосымшаларда:
6025-жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"6030 Жабылмаған аккредитивтер бойынша бенефициар банктің ықтимал талаптары";
6125-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"6125 Болашақта берілетін қайтарып алынбайтын заемдар бойынша шартты талаптар";
6125-жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"6126 Болашақта берілетін қайтарып алынатын заемдар бойынша шартты талаптар
6130 Клиенттердің жылжымайтын салымдары";
6175-жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"6177 Берілген заемдар бойынша шартты талаптар";
6180-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"6180 Вексельдер бойынша ықтимал талаптар";

дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Промежуточный ликвидационный баланс добровольно или принудительно ликвидируемого банка не подлежит утверждению в случаях:
1) непредставления документов, предусмотренных пунктом 4 настоящей Инструкции;
2) несоответствия данных промежуточного ликвидационного баланса данным документов, указанных в пунктах 3, 4 настоящей Инструкции.
В случае не утверждения промежуточного ликвидационного баланса уполномоченный орган (при принудительной ликвидации банка) или общее собрание акционеров банка (при добровольной ликвидации банка) письменно уведомляют об этом ликвидационную комиссию с указанием причин и срока по устранению выявленных нарушений, недостатков и повторного представления промежуточного ликвидационного баланса в уполномоченный орган (для принудительной ликвидации банка) или общему собранию акционеров (для добровольной ликвидации банка) для утверждения, который не может превышать одного месяца со дня получения ликвидационной комиссией банка письменного уведомления о не утверждении промежуточного ликвидационного баланса.";
в пункте 9:
подпункт 5) после слова "счету" дополнить словами "в тенге";
дополнить подпунктом 5-1) следующего содержания:
"5-1) Отчет о движении денег по текущему счету в иностранной валюте ликвидируемого банка за отчетный период, составленный по форме согласно Приложению 18-1 к настоящей Инструкции;";
в подпункте 6):
после слова "кассе" дополнить словами "в тенге";
знак препинания "." заменить знаком препинания ";"
дополнить подпунктами 7), 8) следующего содержания:
"7) Отчет о движении денег по кассе в иностранной валюте ликвидируемого банка за отчетный период, составленный согласно Приложению 19-1 к настоящей Инструкции;
8) Отчет о произведенных ликвидационной комиссией банка расходах на ликвидационное производство за отчетный период, составленный по форме в соответствии с Приложением 28 к настоящей Инструкции (представляется до создания комитета кредиторов).";
в пункте 14:
в подпункте 1-1) цифры "1)-5)" заменить цифрами "1)-5-1)";
подпункт 3) после слова "кассе" дополнить словами "в тенге";
дополнить подпунктом 3-1) следующего содержания:
"3-1) Отчет о движении денег по кассе в иностранной валюте ликвидируемого банка за отчетный квартал, составленный по форме в соответствии с Приложением 19-1 к настоящей Инструкции;";
Приложение 1 изложить согласно Приложению 1 к настоящему постановлению;
в  Приложениях 9 и 15:
после строки 6025 дополнить строкой следующего содержания:
"6030 Возможные требования банка-бенефициара по непокрытым аккредитивам";
строку 6125 изложить в следующей редакции:
"6125 Условные требования по безотзывным займам, предоставляемым в будущем";
после строки 6125 дополнить строками следующего содержания:
"6126 Условные требования по отзывным займам, предоставляемым в будущем
6130 Неподвижные вклады клиентов";
после строки 6175 дополнить строкой следующего содержания:
"6177 Условные требования по предоставленным займам";
строку 6180 изложить в следующей редакции:
"6180 Возможные требования по векселям";

6498, 6499-жолдардағы»"Банктің" деген сөз алынып тасталсын, келесі сөз үлкен әріппен жазылсын;
6525-жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"6530 Жабылмаған аккредитивтер бойынша бенефициар банктің ықтимал міндеттемелері";
6625-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"6625 Болашақта берілетін қайтарып алынбайтын заемдар бойынша шартты міндеттемелер";
6625-жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"6626 Болашақта берілетін қайтарып алынатын заемдар бойынша шартты міндеттемелер";
6675-жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"6677 Берілген заемдар бойынша шартты міндеттемелер";
6680-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"6680 Вексельдер бойынша ықтимал міндеттемелер";
6825, 6826-жолдардағы»"- қарсы шот" деген сөздер алынып тасталсын;
6830-жол»"сыйақы" деген сөзден кейін»"- қарсы шот" деген сөздермен толықтырылсын;
6915-жолдағы»"Банктің" деген сөз алынып тасталсын, келесі сөз үлкен әріптен жазылсын;
6915-жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"6996 Басқа да активтермен мәмілелер бойынша позиция
6997 Бағалы қағаздарымен мәмілелер бойынша позиция";
6998, 6999-жолдардағы»"Банктің" деген сөз алынып тасталсын, келесі сөз үлкен әріппен жазылсын;
7110-жолдағы "машиналар" деген сөз«"үйлер, машиналар" деген сөздермен ауыстырылсын;
7160-жолдағы "Міндеттемелердің" деген сөз алынып тасталсын, келесі сөз үлкен әріппен жазылсын;
7220-жолдағы "машиналар" деген сөз "үйлер, машиналар" деген сөздермен ауыстырылсын;
7240-жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"7250 Қамтамасыз етуге (кепілге) қабылданған мүлік";
7321-жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"7330 Агенттік келісімдер негізінде қызмет көрсетілетін заемдар
7331 Агенттік заемдар бойынша есептелген сыйақы";
7406-жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"7407 Өзге зейнетақы активтері";
7413-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"7413 Басқа зейнетақы активтері бойынша есептелген сыйақы";
7415-жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"7416 Зейнетақы активтері орналастырылған бағалы қағаздармен "кері РЕПО" операциялары";
7500-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"7500 Талап ету құқықтары сенімгерлік басқаруға қабылданған ипотекалық заемдар";
7520, 7530, 7540 жолдар алынып тасталсын;
7500-жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"7535 Талап ету құқығы сенімгерлік басқаруға қабылданған ипотекалық заемдар";
7542, 7543-жолдардағы»"(трасттық)" деген сөз алынып тасталсын;
7543-жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"7544 Талап ету құқықтары сенімгерлік басқаруға қабылданған ипотекалық заемдар бойынша мерзімі өткен сыйақы
7600 Клиенттердің сенімгерлік (инвестициялық) басқарудағы активтері
7601 Ақша
7602 Тазартылған қымбат металдар
7603 Бағалы қағаздар
7604 Орналастырылған салымдар
7605 Капиталға инвестициялар
7606 Материалдық емес активтер
7607 Негізгі құрал-жабдықтар
7608 Басқа да активтер
7609 Дивидендтер
7610 Сыйақы
7611 Басқа да талаптар
7630 Сенімгерлік (инвестициялық) басқару жөніндегі операциялар бойынша міндеттемелер
7631 Ақы төлеуге шоттар
7632 Басқа да міндеттемелер
7650 Капитал
7651 Капитал
7660 Сенімгерлік (инвестициялық) басқару жөніндегі операциялар ойынша кірістер
7661 Клиенттен активтердің түсуі
7662 Сыйақы түріндегі кірістер
7663 Активтерді сатып алу-сату бойынша кірістер
7664 Активтерді әділ құны бойынша қайта бағалаудан іске асырылған кірістер
7665 Бағамдық айырма бойынша іске асырылған кірістер
7666 Активтерді әділ құны бойынша қайта бағалаудан іске асырылмаған кірістер
7667 Бағамдық айырма бойынша іске асырылмаған кірістер
7668 Басқа да кірістер
7680 Сенімгерлік (инвестициялық) басқару жөніндегі операциялар бойынша шығыстар
7681 Клиенттің активтерін алу
7682 Комиссиялық сыйақы төлеу жөніндегі шығыстар
7683 Активтерді сатып алу-сату бойынша шығыстар
7684 Активтерді әділ құны бойынша қайта бағалаудан іске асырылған шығыстар
7685 Бағамдық айырма бойынша іске асырылған шығыстар
7686 Активтерді әділ құны бойынша қайта бағалаудан іске асырылмаған шығыстар
7687 Бағамдық айырма бойынша іске асырылмаған шығыстар
7688 Басқа да шығыстар";

в строках 6498, 6499 слово "банка" исключить;
после строки 6525 дополнить строкой следующего содержания:
"6530 Возможные обязательства банка-бенефициара по непокрытым аккредитивам";
строку 6625 изложить в следующей редакции:
"6625 Условные обязательства по безотзывным займам, предоставляемым в будущем";
после строки 6625 дополнить строкой следующего содержания:
"6626 Условные обязательства по отзывным займам, предоставленным в будущем";
после строки 6675 дополнить строкой следующего содержания:
"6677 Условные обязательства по предоставленным займам";
строку 6680 изложить в следующей редакции:
"6680 Возможные обязательства по векселям";
в строках 6825, 6826 слово "- контрсчет" исключить;
строку 6830 после слова "вознаграждении" дополнить словом " - контрсчет";
в строке 6915 слово "банка" исключить;
после строки 6915 дополнить строками следующего содержания:
"6996 Позиция по сделкам с прочими активами
6997 Позиция по сделкам с ценными бумагами";
в строках 6998, 6999 слово "банка" исключить;
в строке 7110 слово "Машины" заменить словами "Здания, машины";
в строке 7160 слово "обязательств" исключить;
в строке 7220 слово "Машины" заменить словами "Здания, машины";
после строки 7240 дополнить строкой следующего содержания:
"7250 Имущество, принятое в обеспечение (залог)";
после строки 7321 дополнить строками следующего содержания:
"7330 Займы, обслуживаемые на основе агентских соглашений
7331 Начисленное вознаграждение по агентским займам";
после строки 7406 дополнить строкой следующего содержания:
"7407 Прочие пенсионные активы";
строку 7413 изложить в следующей редакции:
"7413 Начисленное вознаграждение по прочим пенсионным активам";
после строки 7415 дополнить строкой следующего содержания:
"7416 Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами, в которые размещены пенсионные активы";
строку 7500 изложить в следующей редакции:
"7500 Ипотечные займы, права требования по которым приняты в доверительное управление";
строки 7520, 7530, 7540 исключить;
после строки 7500 дополнить строкой следующего содержания:
"7535 Ипотечные займы, права требования по которым приняты в доверительное управление";
в строках 7542, 7543 слово "(трастовое)" исключить;
после строки 7543 дополнить строками следующего содержания:
"7544 Просроченное вознаграждение по ипотечным займам, права требования по которым приняты в доверительное управление
7600 Активы клиентов, находящиеся в доверительном (инвестиционном) управлении
7601 Деньги
7602 Аффинированные драгоценные металлы
7603 Ценные бумаги
7604 Вклады размещенные
7605 Инвестиции в капитал
7606 Нематериальные активы
7607 Основные средства
7608 Прочие активы
7609 Дивиденды
7610 Вознаграждение
7611 Прочие требования
7630 Обязательства по операциям по доверительному (инвестиционному) управлению
7631 Счета к оплате
7632 Прочие обязательства
7650 Капитал
7651 Капитал
7660 Доходы по операциям по доверительному (инвестиционному) управлению
7661 Поступление активов от клиента
7662 Доходы в виде вознаграждения
7663 Доходы от купли-продажи активов
7664 Реализованные доходы от переоценки активов по справедливой стоимости
7665 Реализованные доходы по курсовой разнице
7666 Нереализованные доходы от переоценки активов по справедливой стоимости
7667 Нереализованные доходы по курсовой разнице
7668 Прочие доходы
7680 Расходы по операциям по доверительному (инвестиционному) управлению
7681 Изъятие активов клиента
7682 Расходы по выплате комиссионных вознаграждений
7683 Расходы от купли-продажи активов
7684 Реализованные расходы от переоценки активов по справедливой стоимости
7685 Реализованные расходы по курсовой разнице
7686 Нереализованные расходы от переоценки активов по справедливой стоимости
7687 Нереализованные расходы по курсовой разнице
7688 Прочие расходы";

11-қосымшаның 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
шетел валютасында
АҚШ
долларымен
еуромен
ресей
рублімен
басқа шетел
валютасында
5
12-қосымшада:
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
шетел валютасында
АҚШ
долларымен
еуромен
ресей
рублімен
басқа шетел
валютасында
4
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
шетел валютасында
АҚШ
долларымен
еуромен
ресей
рублімен
басқа шетел
валютасында
7
10-баған мынадай редакцияда жазылсын:
шетел валютасында
АҚШ
долларымен
еуромен
ресей
рублімен
басқа шетел
валютасында
10
16-қосымша осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жазылсын;
18-қосымшадағы 5-нысанының атауы»"есепшоттағы" деген сөзден кейін»"теңгемен" деген сөзбен толықтырылсын;
осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес 18-1-қосымшамен толықтырылсын;
19-қосымшадағы 6-нысанының атауы»"касса бойынша" деген сөздерден кейін»"теңгемен" деген сөзбен толықтырылсын;
осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес 19-1-қосымшамен толықтырылсын;
28-қосымша осы қаулының 5-қосымшасына сәйкес жазылсын.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
3. Қаржы ұйымдарын тарату департаменті:
1) Заң департаментімен (М.Б. Байсынов) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне және банктердің тарату комиссияларына мәлімет үшін жіберсін.
4. Төраға қызметі (Е.Н. Заборцева) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының
орынбасары Е.Л. Бахмутоваға жүктелсін.
Төраға
Келісілді:
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі
Төраға
2007 жылғы 28 мамыр
__________________________
(қолы, күні елтаңбалы мөр)
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын
және қаржы ұйымдарын реттеу мен
қадағалау агенттігі Басқармасының
2007 жылғы 28 мамырдағы N 147
қаулысына 1-қосымша
"Қазақстан Республикасындағы
таратылатын банктердің аралық
тарату балансының, басқа да
есептерінің, тарату балансының
нысандары және тарату
комиссияларының оларды ұсыну
мерзімдері мен тәртібі туралы
нұсқаулыққа 1-қосымша
1-нысан
"БЕКІТІЛДІ"
______________________
______________________
20__жылғы "__"_________
Аралық тарату балансы
(таратылатын банктің атауы)
мың теңгемен
Активтер
Баланстық
шоттардың
нөмірлері
Тарату
процесі-
нің
басында
Есепті
күнге
Өзгеріс-
тер
(5-баған -
4-баған)
1
2
3
4
5
6
1
Ақша
2
Тазартылған қымбат
металдар
3
Корреспонденттік
шоттар
4
Қазақстан
Республикасы Ұлттық
Банкке қойылатын
талаптар
5
Бағалы қағаздар
6
Басқа банктерде
орналастырылған
салымдар
7
Басқа банктерге
ұсынылған заемдар
8
Банк операцияларының
жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын
ұйымдарға берілген
заемдар және қаржы
лизингі
9
Филиалдармен есеп
айырысулар
10
Клиенттерге
қойылатын талаптар
11
Басқа бағалы
қағаздар
12
Бағалы қағаздармен
"кері РЕПО"
операциялары
13
Капиталға және
реттелген борышқа
инвестициялар
14
Төлемдер бойынша
есеп айырысу
15
Тауарлы-материалдық
қорлар
16
Негізгі қаражат
және материалдық
емес активтер
17
Сыйақы алумен
байланысты
есептелген кірістер
18
Сыйақы мен
шығыстардың алдын
ала төлемі
19
Есептелген
комиссиялық кірістер
20
Мерзімі өткен
комиссиялық кірістер
21
Басқа дебиторлар
22
Туынды қаржы
құралдары бар
операциялар бойынша
талаптар
Актив бойынша жиынтығы:
N
Міндеттемелер
Баланстық
шоттардың
нөмірлері
Тарату
процесі-
нің
басында
Есепті
күнге
Өзгеріс-
тер
(5-баған -
4-баған)
1
Корреспонденттік
шоттар
2
Басқа банктердің
талап ету бойынша
салымдары
3
Қазақстан
Республикасының
Үкіметінен алынған
заемдар
4
Халықаралық қаржы
ұйымдарынан алынған
заемдар
5
Басқа банктерден
және банк операция-
ларының жекелеген
түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардан
алынған заемдар
6
Овернайт заемдары
7
Мерзімді салымдар
8
Филиалдармен есеп
айырысу
9
Клиенттер алдындағы
міндеттемелер
10
Бағалық қағаздармен
"кері РЕПО"
операциялары
11
Айналысқа
шығарылған
бағалы қағаздар
12
Реттелген борыштар
13
Төлемдер бойынша
есеп айырысулар
14
Банктің сыйақы
төлеумен байланысты
есептелген шығыстар
15
Әкімшілік-шаруашы-
лық қызмет бойынша
есептелген шығыстар
16
Сыйақыны және
кірістерді алдын
ала төлеу
17
Есептелген
комиссиялық
шығыстар
18
Мерзімі өткен
комиссиялық
шығыстары
19
Басқа кредиторлар
20
Туынды қаржы құрал-
дарымен жүргізіле-
тін операциялар
бойынша міндеттеме-
лер
Міндеттемелер
бойынша жиынтығы:
Меншікті капитал
1
Жарғылық капитал
2
Қосымша капитал
3
Жалпы банктік
тәуекелдерге
резервтер
(провизиялар)
4
Резервтік капитал
және резервтік
қайта бақылау
Меншікті капитал
бойынша жиынтығы:
Тарату комиссиясының
Төрағасы  _______________________________________________  _______
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесінің аты)       (қолы)
Бас бухгалтер ___________________________________________  _______
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесінің аты)     (қолы)
Орындаушы телефон _______________________________________  _______
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесінің аты) (қолы)".
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын
және қаржы ұйымдарын реттеу мен
қадағалау агенттігі Басқармасының
2007 жылғы 28 мамырдағы N 147
қаулысына 2-қосымша
"Қазақстан Республикасындағы
таратылатын банктердің аралық
тарату балансының, басқа да
есептерінің, тарату балансының
нысандары және тарату
комиссияларының оларды ұсыну
мерзімдері мен тәртібі туралы
нұсқаулыққа 16-қосымша
3-нысан
______________________
(банктің атауы)
активтерінің жай-күйі туралы есебі
200___ жылғы "__" __________ жағдай бойынша
(есеп беру күні)
мың теңгемен
N
Көрсеткіштер
Ба-
лан-
стық
(ба-
лан-
стан
тыс)
шот-
тың
нө-
мірі
Та-
рату
про-
це-
сі-
нің
ба-
сын-
да
Өткен
есеп
беру
күні-
не
Есеп
беру
кү-
ніне
Өзгерістер
тарату
проце-
сінің
басын-
дағы
дерек-
термен
салыс-
тыру
бойын-
ша
өткен
есеп
беру
күнін-
дегі
дерек
термен
салыс-
тыру
бойын-
ша
1
2
3
4
5
6
(6-
баған
4-
баған)
(6-
баған-
5-
баған)
1
Ақша
2
Тазартылған қымбат
металдар
3
Корреспонденттік
шоттар
4
Бағалы қағаздар
5
Бағалы қағаздар бойынша есептелген
сыйақы
6
Оның ішінде салымдар:
6.1
Есептелген сыйақы
7
Берілген заемдар, оның ішінде:
7.1
заңды тұлғаларға:

графу 5 Приложения 11 изложить в следующей редакции:
в иностранной валюте
в дол-
ларах
США
в евро
в рос-
сийских
рублях
в иной
иност-
ранной
валюте
5
в Приложении 12:
графу 4 изложить в следующей редакции:
в иностранной валюте
в дол-
ларах
США
в евро
в рос-
сийских
рублях
в иной
иност-
ранной
валюте
4
графу 7 изложить в следующей редакции:
в иностранной валюте
в дол-
ларах
США
в евро
в рос-
сийских
рублях
в иной
иност-
ранной
валюте
7
графу 10 изложить в следующей редакции:
в иностранной валюте
в дол-
ларах
США
в евро
в рос-
сийских
рублях
в иной
иност-
ранной
валюте
10
Приложение 16 изложить согласно Приложению 2 к настоящему постановлению;
в наименовании формы 5 Приложения 18 после слова "счету" дополнить словами "в тенге";
дополнить Приложением 18-1 согласно Приложению 3 к настоящему постановлению;
в наименовании формы 6 Приложения 19 после слова "кассе" дополнить словами "в тенге";
дополнить Приложением 19-1 согласно Приложению 4 к настоящему постановлению;
Приложение 28 изложить согласно Приложению 5 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту ликвидации финансовых организаций:
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления довести его до сведения заинтересованных подразделений Агентства и ликвидационных комиссий банков.
4. Службе Председателя (Заборцева Е.Н.) принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель
Согласовано
Национальный Банк
Республики Казахстан
Председатель
28 мая 2007 г.
Приложение 1
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и
финансовых организаций
от 28 мая 2007 года N 147
"Приложение 1
к Инструкции о формах промежуточного
ликвидационного баланса, иных отчетов,
ликвидационного баланса ликвидируемых
банков в Республике Казахстан, сроках
и порядке их представления
ликвидационными комиссиями
Форма 1
"Утверждено"
____________________________
____________________________
"___" ___________ 20 __ года
Промежуточный ликвидационный баланс
(наименование ликвидируемого банка)
в тысячах тенге
N
Активы
Номера
балан-
совых
счетов
На
начало
про-
цесса
ликви-
дации
На
отчет-
ную
дату
Изменения
(графа 5-
графа 4)
1
2
3
4
5
6
1
Деньги
2
Аффинированные
драгоценные металлы
3
Корреспондентские счета
4
Требования к
Национальному Банку
Республики Казахстан
5
Ценные бумаги
6
Вклады, размещенные
в других банках
7
Займы, предоставленные
другим банкам
8
Займы и финансовый
лизинг, предоставленные
организациям, осуществ-
ляющим отдельные виды
банковских операций
9
Расчеты с филиалами
10
Требования к клиентам
11
Прочие ценные бумаги
12
Операции обратное "РЕПО"
с ценными бумагами
13
Инвестиции в капитал и
субординированный долг
14
Расчеты по платежам
15
Товарно-материальные
запасы
16
Основные средства и
нематериальные активы
17
Начисленные доходы,
связанные с получением
вознаграждения
18
Предоплата вознаграждения
и расходов
19
Начисленные комиссионные
доходы
20
Просроченные комиссионные
доходы
21
Прочие дебиторы
22
Требования по операциям
с производными
финансовыми инструментами
Итого по Активу:
N
Обязательства
Номера
балан-
совых
счетов
На
начало
про-
цесса
ликви-
дации
На
отчет-
ную
дату
изменения
(графа 5-
графа 4)
1
Корреспондентские счета
2
Вклады до востребования
других банков
3
Займы, полученные от
Правительства
Республики Казахстан
4
Займы, полученные
от международных
финансовых организаций
5
Займы, полученные
от других банков и
организаций,
осуществляющих отдельные
виды банковских операций
6
Займы овернайт
7
Срочные вклады
8
Расчеты с филиалами
9
Обязательства перед
клиентами
10
Операции "РЕПО"»с ценными
бумагами
11
Выпущенные в обращение
ценные бумаги
12
Субординированные долги
13
Расчеты по платежам
14
Начисленные расходы
банка, связанные с
выплатой вознаграждения
15
Начисленные расходы по
административно-хозяйст-
венной деятельности
16
Предоплата вознаграждения
и доходов
17
Начисленные комиссионные
расходы
18
Просроченные комиссионные
расходы
19
Прочие кредиторы
20
Обязательства по
операциям с производными
финансовыми инструментами
Итого по Обязательствам
Собственный капитал
1
Уставный капитал
2
Дополнительный капитал
3
Резервы (провизии)
на общебанковские риски
4
Резервный капитал и
резервы переоценки
Итого по собственному
капиталу
Председатель      ______________________________________  _________
ликвидационной    (фамилия, имя, при наличии - отчество)  (подпись)
комиссии
Главный бухгалтер ______________________________________  _________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)  (подпись)
Исполнитель       ______________________________________  _________
телефон           (фамилия, имя, при наличии - отчество)  (подпись)".
Приложение 2
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и
финансовых организаций
от 28 мая 2007 года N 147
"Приложение 16
к Инструкции о формах промежуточного
ликвидационного баланса, иных отчетов,
ликвидационного баланса ликвидируемых
банков в Республике Казахстан, сроках
и порядке их представления
ликвидационными комиссиями
Форма 3
Отчет о состоянии активов (наименование банка)
на "___" _____________ 20___ года
(отчетная дата)
в тысячах тенге
N
Показатели
Номер
балан-
сового
(вне-
балан-
сового)
счета
На
начало
ликви-
дацион-
ного
про-
цесса
На
преды-
дущую
отчет-
ную
дату
На
отчет-
ную
дату
Изменения
по
срав-
нению с
данными
на
начало
ликви-
дацион-
ного
про-
цесса
по
срав-
нению с
данными
на дату
преды-
дущего
отчета
1
2
3
4
5
6
7
(графа
6-графа
4)
8
(графа
6-графа
5)
1
Деньги
2
Аффинированные
драгоценные
металлы
3
Корреспондент-
ские счета
4
Ценные бумаги
5
Начисленное
вознаграждение
по ценным
бумагам
6
Вклады,
в том числе:
6.1
Начисленное
вознаграждение
7
Выданные займы,
в том числе:
7.1
юридическим
лицам:

12.1
Құрылған (белгіленген) негізгі қаражат
12.2
Жер, үй және ғимарат
12.3
Компьютерлік жабдық
12.4
Көлік құрал-жабдықтары
12.5
Басқа негізгі қаражат
12.6
Материалдық емес активтер
13
Басқа активтер
Актив бойынша жиынтығы, оның ішінде:
Резервтер (провизиялар)
Теріс түзету шоты
Есептелген амортизация
Тарату комиссиясының Төрағасы
________________________________________    ______
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесінің аты)  (қолы)
Бас бухгалтер  ________________________________________    ______
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесінің аты)  (қолы)
Орындаушы
телефон       _________________________________________   ______               (фамилиясы, аты, бар болса - әкесінің аты)  (қолы)".
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын
және қаржы ұйымдарын реттеу мен
қадағалау агенттігі Басқармасының
2007 жылғы 28 мамырдағы N 147
қаулысына 3-қосымша
"Қазақстан Республикасындағы
таратылатын банктердің аралық
тарату балансының, басқа да
есептерінің, тарату балансының
нысандары және тарату
комиссияларының оларды ұсыну
мерзімдері мен тәртібі туралы
нұсқаулыққа 18-1-қосымша
5-1-нысан
_________________________
(банктің атауы)
есепті кезеңдегі (тоқсан, ай, жыл)
200___ жылғы "___"__________ жағдай бойынша
ағымдағы есепшоттағы шетел валютасындағы
ақша қозғалысы туралы есебі
N
Өткен есепті күннің
сальдосы
Оп
ер
ац
ия
ны
ая
қт
ау
кү
ні
Тө
лемнің
мақсаты
Кіріс
Шетел валютасында
Шетел валютасында
АҚШ
долла-
рымен
Еуро-
мен
Ресей
рублі-мен
Шетел
валю-
тасын-
да
АҚШ
дол-
лары-
мен
Еуро-
мен
Ресей
руб-
лімен
Шетел
валю-
та-
сында
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Бір айдың жиынтығы
Бір айдың жиынтығы
Барлығы (тоқсан, жыл)
кестенің жалғасы
Шығыс
Есепті күннің сальдосы
Шетел валютасында
Шетел валютасында
АҚШ
дол-
лары-
мен
Еуро-
мен
Ресей
рублі-
мен
Шетел
валюта-
сында
АҚШ
дол-
лары-
мен
Еуро-
мен
Ресей рублі-
мен
Шетел
валюта-
сында
12
13
14
15
16
17
18
19
Тарату комиссиясының
Төрағасы ___________________________________________ ________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесінің аты)   (қолы)
Бас
бухгалтер___________________________________________ ________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесінің аты)   (қолы)
Орындаушы
телефон ____________________________________________ ________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесінің аты)   (қолы)".
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын
және қаржы ұйымдарын реттеу мен
қадағалау агенттігі Басқармасының
2007 жылғы 28 мамырдағы N 147
қаулысына 4-қосымша
"Қазақстан Республикасындағы
таратылатын банктердің аралық
тарату балансының, басқа да
есептерінің, тарату балансының
нысандары және тарату
комиссияларының оларды ұсыну
мерзімдері мен тәртібі туралы
нұсқаулыққа 19-1-қосымша

12.1
Строящиеся
(устанавливае-
мые) основные
средства
12.2
Земля, здания
и сооружения
12.3
Компьютерное
оборудование
12.4
Транспортные
средства
12.5
Прочие
основные
средства
12.6
Нематериальные
активы
13
Прочие активы
Итого по активу,
в том числе:
Резервы (провизии)
Счет отрицательной
корректировки
Начисленная
амортизация
Председатель      ______________________________________  _________
ликвидационной    (фамилия, имя, при наличии - отчество)  (подпись)
комиссии
Главный бухгалтер ______________________________________  _________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)  (подпись)
Исполнитель       ______________________________________  _________
телефон           (фамилия, имя, при наличии - отчество)  (подпись)".
Приложение 3
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и
финансовых организаций
от 28 мая 2007 года N 147
"Приложение 18-1
к Инструкции о формах промежуточного
ликвидационного баланса, иных отчетов,
ликвидационного баланса ликвидируемых
банков в Республике Казахстан, сроках
и порядке их представления
ликвидационными комиссиями
Форма 5-1
Отчет
о движении денег по текущему счету в иностранной валюте
______________________
(наименование банка)
за отчетный период (месяц, квартал, год)
N
Сальдо на предыдущую
отчетную дату
Дата
совер-
шения
опе-
рации
Осно-
вание
пла-
тежа
Приход
В иностранной валюте
В иностранной валюте
В
дол-
ла-
рах
США
В
евро
В
рос-
сийс-
ких
руб-
лях
В
иной
ино-
стран-
ной
ва-
люте
В
дол-
ла-
рах
США
В
евро
В
рос-
сийс-
ких
руб-
лях
В
иной
ино-
стран-
ной
ва-
люте
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Итого за месяц
Итого за месяц
Всего за (квартал, год)
продолжение таблицы
Расход
Сальдо на отчетную дату
В иностранной валюте
В иностранной валюте
В дол-
ларах
США
В евро
В рос-
сийских
рублях
В иной
иност-
ранной
валюте
В дол-
ларах
США
В евро
В рос-
сийских
рублях
В иной
иност-
ранной
валюте
12
13
14
15
16
17
18
19
Председатель      ______________________________________  _________
ликвидационной    (фамилия, имя, при наличии - отчество)  (подпись)
комиссии
Главный бухгалтер ______________________________________  _________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)  (подпись)
Исполнитель       ______________________________________  _________
телефон           (фамилия, имя, при наличии - отчество)  (подпись)".
Приложение 4
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и
финансовых организаций
от 28 мая 2007 года N 147
"Приложение 19-1
к Инструкции о формах промежуточного
ликвидационного баланса, иных отчетов,
ликвидационного баланса ликвидируемых
банков в Республике Казахстан, сроках
и порядке их представления
ликвидационными комиссиями

6-1-нысан
______________________
(банктің атауы)
есепті кезеңдегі (тоқсан, ай, жыл)
200__ жылғы "__"________ жағдай бойынша
касса бойынша шетел валютасындағы ақша қозғалысы туралы есебі
N
Өткен есепті күннің
сальдосы
Оп
ер
ац
ия
ны
ая
қт
ау
кү
ні
Тө
лемнің
мақсаты
Кіріс
Шетел валютасында
Шетел валютасында
АҚШ
долла-
рымен
Еуро-
мен
Ресей
рублі-мен
Шетел
валю-
тасын-
да
АҚШ
дол-
лары-
мен
Еуро-
мен
Ресей
руб-
лімен
Шетел
валю-
та-
сында
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Бір айдың жиынтығы
Бір айдың жиынтығы
Барлығы (тоқсан, жыл)
кестенің жалғасы
Шығыс
Есепті күннің сальдосы
Шетел валютасында
Шетел валютасында
АҚШ
дол-
лары-
мен
Еуро-
мен
Ресей
рублі-
мен
Шетел
валюта-
сында
АҚШ
дол-
лары-
мен
Еуро-
мен
Ресей рублі-
мен
Шетел
валюта-
сында
12
13
14
15
16
17
18
19
Тарату комиссиясының
Төрағасы _____________________________________________ _______
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесінің аты)   (қолы)
Бас
бухгалтер_____________________________________________ _______
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесінің аты)  (қолы)
Орындаушы
телефон  _____________________________________________ _______
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесінің аты)  (қолы)".
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын
және қаржы ұйымдарын реттеу мен
қадағалау агенттігі Басқармасының
2007 жылғы 28 мамырдағы N 147
қаулысына 5-қосымша
"Қазақстан Республикасындағы
таратылатын банктердің аралық
тарату балансының, басқа да
есептерінің, тарату балансының
нысандары және тарату
комиссияларының оларды ұсыну
мерзімдері мен тәртібі туралы
нұсқаулыққа 28-қосымша
10-нысан
(банктің атауы) тарату комиссиясының есепті
кезеңдегі (ай, тоқсан, жыл) тарату ісіне жұмсаған
шығыстары туралы есебі
мың теңгемен
Шығыстардың
атауы
Кредиторлар
комитеті бекіткен
(уәкілетті орган-
мен келісілген)
тарату шығыстары
сметасына сәйкес
шығындар сомасы
Нақты
жасалған
шығыстар
сомасы
Өзгерістер
(4-баған -
3-баған)
1
2
3
4
5
Ай
1
Қызметкерлерге
еңбекақы төлеу
1.1
Лауазымдық
жалақы
1.2
Табыс салығы
1.3
Міндетті зейнетақы
жарналары
2
Бюджетке
аударымдар
2.1
Салықтар
2.2
Алымдар
2.3
Басқа аударымдар
3
Әкімшілік шығыстар
3.1
Қызметтік және шаруашылық мұқтаждар үшін көлік жалдау жөніндегі қызмет
3.2
Байланыс қызметі
3.3
Үйлер мен
ғимараттарды
күзету және
сигнализация
жөніндегі қызмет
3.4
Көлікті күзету
жөніндегі қызмет
3.5
Көлікке арналған
тұрақты ұсыну
жөніндегі қызмет
3.6
Көлікті тіркеу
жөніндегі қызмет
3.7
Көлікті техникалық
тексеру жөніндегі
қызмет
3.8
Көлікті сақтандыру
жөніндегі қызмет
3.9
Коммуналдық қызмет
3.10
Ағымдағы жөндеу
жұмысы, негізгі
құрал-жабдықтарға
техникалық,
сервисік қызмет
көрсету (байқау)
жөніндегі жұмыстар
3.11
Үй-жайды жалдау
3.12
Жылжымайтын мүлік
пен тіркеуші
органдардағы
сәйкес құжаттаманы
тіркеу жөніндегі
қызмет

Форма 6-1
Отчет
о движении денег по кассе в иностранной валюте
_____________________
(наименование банка)
за отчетный период (месяц, квартал, год)
N
Сальдо на предыдущую
отчетную дату
Дата
совер-
шения
опе-
рации
Осно-
вание
пла-
тежа
Приход
В иностранной валюте
В иностранной валюте
В
дол-
ла-
рах
США
В
евро
В
рос-
сийс-
ких
руб-
лях
В
иной
ино-
стран-
ной
ва-
люте
В
дол-
ла-
рах
США
В
евро
В
рос-
сийс-
ких
руб-
лях
В
иной
ино-
стран-
ной
ва-
люте
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Итого за месяц
Итого за месяц
Всего за (квартал, год)
продолжение таблицы
Расход
Сальдо на отчетную дату
В иностранной валюте
В иностранной валюте
В дол-
ларах
США
В евро
В рос-
сийских
рублях
В иной
иност-
ранной
валюте
В дол-
ларах
США
В евро
В рос-
сийских
рублях
В иной
иност-
ранной
валюте
12
13
14
15
16
17
18
19
Председатель      ______________________________________  _________
ликвидационной    (фамилия, имя, при наличии - отчество)  (подпись)
комиссии
Главный бухгалтер ______________________________________  _________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)  (подпись)
Исполнитель       ______________________________________  _________
телефон           (фамилия, имя, при наличии - отчество)   (подпись)".
Приложение 5
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и
финансовых организаций
от 28 мая 2007 года N 147
"Приложение 28
к Инструкции о формах промежуточного
ликвидационного баланса, иных отчетов,
ликвидационного баланса ликвидируемых
банков в Республике Казахстан, сроках
и порядке их представления
ликвидационными комиссиями
Форма 10
Отчет
о произведенных ликвидационной комиссией (наименование банка)
расходах на ликвидационное производство за отчетный период
(месяц, квартал, год)
тысячах тенге
N
Наименование расходов
Сумма
расходов
согласно
смете
ликви-
дационных
расходов,
утверж-
денной
комитетом
кредиторов
(согла-
сованной
уполно-
моченным
органом)
Сумма
факти-
чески
произве-
денных
расходов
Изме-
нения
(графа
4-графа
3)
1
2
3
4
5
Месяц
1
Оплата труда персонала
1.1
Должностной оклад
1.2
Подоходный налог
1.3
Обязательные пенсионные
взносы
2
Отчисления в бюджет
2.1
Налоги
2.2
Сборы
2.3
Иные отчисления
3
Административные расходы
3.1
Услуги по найму транспорта
для служебных и
хозяйственных нужд
3.2
Услуги связи
3.3
Услуги по охране и
сигнализации зданий и
сооружений
3.4
Услуги по охране транспорта
3.5
Услуги по предоставлению
стоянки для транспорта
3.6
Услуги по регистрации
транспорта
3.7
Услуги по техническому
осмотру транспорта
3.8
Услуги по страхованию
транспорта
3.9
Коммунальные услуги
3.10
Работы по текущему
ремонту, техническому,
сервисному обслуживанию
(осмотру) основных средств
3.11
Аренда помещения
3.12
Услуги по регистрации
недвижимости и соответ-
ствующей документации в
регистрирующих органах

3.13
Мүлікті бағалау
жөніндегі қызмет
3.14
Бұқаралық ақпарат
құралдарында
жариялау жөніндегі
қызмет
3.15
Жылу жүйесін іске
қосуға дайындау
жөніндегі қызмет
3.16
Сантехникалық
жұмыстар
3.17
Мүлікті сақтау
жөніндегі жұмыс
3.18
Мемлекеттік бажды
төлеу
3.19
Нотариалды куәлік
бойынша қызмет
3.20
Мүлікті
тасымалдау, тиеу,
түсіру бойынша
қызмет
3.21
Терезе, есіктерге
темір тор дайындау
және орнату
жөніндегі жұмыстар
3.22
Аукциондар өткізу жөніндегі қызмет
3.23
Инкассация қызметі
3.24
Сараптама жүргізу
жөніндегі қызмет
3.25
Аудит жүргізу
жөніндегі қызмет
3.26
Құжаттарды аудару
қызметі
3.27
Телефон нөмірлерін
орнату, ауыстыру
немесе басқа
жерге орнату
3.28
Актуалды жай-күй-
дегі акционерлер-
дің тізілімдеріне
қолдау көрсетудегі
тіркеушінің
қызметі
3.29
Құжаттарды
ғылыми-техникалық
өңдеу және оларды
мұрағатқа тапсыру
жөніндегі қызмет
3.30
Таратуды тіркегені
үшін алымдарды
төлеу
4
Тауарлы-материал-
дық құндылықтарды
сатып алу бойынша
шығыстар
4.1
Офистік жабдықтарды жұмыс
бабында ұстау
үшін шығыстар
4.2
Көлік құралдарын
ұстау үшін
шығыстар
4.3
Үй-жайды ұстау
үшін шығыстар
4.4
Қағаз және
бланктік өнімдерді
сатып алу үшін
шығыстар
4.5.
Кеңсе тауарларын
сатып алу үшін
шығыстар
4.6
Жанар-жағар май
материалдарын
сатып алу үшін
шығыстар
5
Іссапар шығыстары
Бір айдың жиынтығы
Бір айдың жиынтығы
Барлығы тоқсан (жыл)
бойынша
Тарату комиссиясының
Төрағасы ___________________________________________  ________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесінің аты)    (қолы)
Бас
бухгалтер____________________________________________ _______
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесінің аты)   (қолы)
Орындаушы
телефон _____________________________________________ ________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесінің аты)    (қолы)".

3.13
Услуги по оценке имущества
3.14
Услуги по публикации в
средствах массовой
информации
3.15
Услуги по подготовке
отопительной системы к
запуску
3.16
Сантехнические работы
3.17
Услуги по хранению
имущества
3.18
Оплата государственной
пошлины
3.19
Услуги по нотариальному
удостоверению
3.20
Услуги по транспортировке,
погрузке, разгрузке
имущества
3.21
Работы по изготовлению и
установке решеток на окна,
дверей
3.22
Услуги по проведению
аукционов
3.23
Услуги инкассации
3.24
Услуги по проведению
экспертизы
3.25
Услуги по проведению аудита
3.26
Услуги по переводу
документов
3.27
Установка, смена или
перенос телефонных номеров
3.28
Услуги регистратора для
поддержания реестра
акционеров в актуальном
состоянии
3.29
Услуги по
научно-технической
обработке документов и
сдаче их в архив
3.30
Оплата сбора за
регистрацию ликвидации
4
Расходы по приобретению
товарно-материальных
ценностей
4.1
Расходы для содержания
офисного оборудования в
рабочем состоянии
4.2
Расходы для содержания
транспортных средств
4.3
Расходы для содержания
помещений
4.4
Расходы для приобретения
бумажной и бланочной
продукции
4.5.
Расходы на приобретение
канцелярских товаров
4.6
Расходы на приобретение
горюче-смазочных материалов
5
Командировочные расходы
Итого за месяц
Итого за месяц
Всего за квартал (год)
Председатель      ______________________________________  _________
ликвидационной    (фамилия, имя, при наличии - отчество)  (подпись)
комиссии
Главный бухгалтер ______________________________________  _________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)  (подпись)
Исполнитель       ______________________________________  _________
телефон           (фамилия, имя, при наличии - отчество)   (подпись)".