Белгіленген тәртіпте әрекетке қабілетсіз немесе әрекетке қаблеттілігі шектеулі деп танылған тұлғалардың есебін жүргізудің бірыңғай тәртібі жөніндегі Ережелерді бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Бас Прокурорының 2007 жылғы 7 маусымдағы N 22 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 10 шілдеде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4796 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2012 жылғы 1 маусымдағы № 69 Бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2012.06.01 № 69 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Белгіленген тәртіпте әрекетке қабілетсіз немесе әрекетке қабілеттілігі шектеулі деп танылған тұлғалардың бірыңғай есебiн жүргiзу мақсатында, "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 11-бабының 4-1) тармақшасын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. Белгіленген тәртіпте әрекетке қабілетсіз немесе әрекетке қабілеттілігі шектеулі деп танылған тұлғалардың есебін жүргізудің бірыңғай тәртібі жөнiндегi қоса берілген Ереже бекітілсін.
2. "Белгіленген тәртіпте әрекетке қабілетсіз немесе әрекетке қабілеттілігі шектеулі деп танылған тұлғалардың, сондай-ақ сотпен мемлекеттік қызметке ие болу құқығынан айырылған тұлғалардың есебін жүргізудің бірыңғай тәртібі жөніндегі Ережелерді бекіту және
қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2002 жылғы 13 желтоқсандағы  N 67 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2115 санымен тіркелген, "Белгіленген тәртіпте әрекетке қабілетсіз немесе әрекетке қабілеттілігі шектеулі деп танылған тұлғалардың, сондай-ақ сотпен
мемлекеттік қызметке ие болу құқығынан айырылған тұлғалардың есебін жүргізудің бірыңғай тәртібі жөніндегі Ережелерді бекіту және қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2002 жылғы 13 желтоқсандағы N 67 бұйрығына өзгерістер енгізу
туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2004 жылғы 13 сәуірдегі  N 21 бұйрығымен енгізілген өзгерістері бар (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2847 санымен тіркелген)) күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (бұдан әрі - Комитет) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының орынбасары - Комитет Төрағасына жүктелсiн (Г.В.Ким).
5. Осы бұйрық бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
КЕЛІСІЛГЕН
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының жанындағы
Сот әкімшілігі жөніндегі
комитетінің Төрағасы
2007 жылғы 6 маусым
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2007 жылғы 7 маусымдағы
N 22 бұйрығымен   бекiтiлген
Белгіленген тәртіпте әрекетке қабілетсіз немесе әрекетке
қабілеттілігі шектеулі деп танылған тұлғалардың есебін
бірыңғай тәртіпте жүргізу
ЕРЕЖЕСІ 1-бөлім. Жалпы ережелер

Об утверждении Правил единого порядка ведения учета лиц, признанных в установленном порядке недееспособными либо ограниченно дееспособными
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 7 июня 2007 года № 22. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 июля 2007 года № 4796. Утратил силу приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 1 июня 2012 года № 69
Сноска. Утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 01.06.2012 № 69 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
В целях единого учета лиц, признанных в установленном порядке недееспособными либо ограниченно дееспособными, руководствуясь подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан "О Прокуратуре", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила единого порядка ведения учета лиц, признанных в установленном порядке недееспособными либо ограниченно дееспособными.
2. Признать утратившим силу приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 13 декабря 2002 года N 67 "Об утверждении и введении в действие Правил единого порядка ведения учета лиц, признанных в установленном порядке недееспособными либо ограниченно дееспособными, а также лиц, лишенных судом права занимать государственные должности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2115, с изменениями, внесенными приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 13 апреля 2004 года N 21 "О внесении изменений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 13 декабря 2002 года N 67 "Об утверждении и введении в действие Правил единого порядка ведения учета лиц, признанных в установленном порядке недееспособными либо ограниченно дееспособными, а также лиц, лишенных судом права занимать государственные должности", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2847).
3. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее - Комитет) настоящий приказ направить на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Заместителя Генерального Прокурора Республики Казахстан - Председателя Комитета (Ким Г.В.).
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования в средствах массовой информации.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
СОГЛАСОВАН
Председатель Комитета
по судебному администрированию
при Верховном Суде
Республики Казахстан
Утверждены приказом
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 7 июня 2007 года N 22
Правила
единого порядка ведения учета лиц, признанных в установленном порядке
недееспособными либо ограниченно дееспособными
Раздел 1. Общие положения

1. Осы Ереже белгіленген тәртіпте әрекетке қабілетсіз немесе әрекетке қабілеттілігі шектеулі деп танылған тұлғалардың бірыңғай есебін жүргізу мақсатында енгізілген.
2. Көрсетілген тұлғалардың орталықтандырылған есебін Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (бұдан әрі - Комитет) әрекетке қабілетсіз немесе әрекетке қабілеттілігі шектеулі деп
танылған тұлғалардың орталықтандырылған автоматтандырылған деректер банкін жүргізу арқылы жүзеге асырады.
Есепке алу мәліметтерін түзету облыстар, Астана, Алматы қалалары Соттар әкімшілерінің, Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы Сот әкімшілігі жөніндегі комитетінің (бұдан әрі - Соттар әкімшілері) жазбаша хабарламаларының негізінде жүргізіледі.
Комитеттің аумақтық органдарында (бұдан әрі - аумақтық органдар) жергілікті есепке алу жүргізіледі.
Есепке алудың толықтығын және есепке алу құжаттарының уақытылы ұсынылуын бақылауды қамтамасыз ету мақсатында аумақтық органдар тоқсан сайын (есептік кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін) Соттар әкімшілерінің есептік мәліметтерімен салыстыру жүргізеді.
Салыстыру актісінің кестесі мен нысанын Соттар әкімшілерімен келісу арқылы аумақтық органдар айқындайды.
3. Ережелерді Соттар әкімшілері, Комитет пен оның аумақтық органдары орындауға міндетті.
Есепке алу құжаттарын қоюға жауапты тұлғалар құқықтық статистика және арнайы есепке алу органдарына оларды толық және уақытылы ұсынуды қамтамасыз етуге міндетті.
2-бөлім. Әрекетке қабілетсіз немесе әрекетке қабілеттілігі
шектеулі деп танылған тұлғалардың есебін жүргізу тәртібі
4. Заңмен белгіленген тәртіпте әрекетке қабілетсіз немесе әрекетке қабілеттілігі шектеулі деп танылған тұлғалар есепке алуға жатады.
5. Есепке алу әрекетке қабілетсіз немесе әрекетке қабілеттілігі шектеулі деп танылған тұлғалардың ақпараттық есепке алу құжаттарының (бұдан әрі - есепке алу құжаты) ( 1-қосымша ) негізінде жүзеге асырылады.
6. Есепке алу құжаты "Бiрiншi сатылы соттардың қылмыстық iстердi қарау бойынша жұмысы туралы" N 1; "Апелляциялық сатылы соттардың қылмыстық iстердi қарау бойынша жұмысы туралы" N 6; "Өлiм жазасы бойынша iстердi апелляциялық тәртiпте қарау туралы" N 6а;
"Қылмыстық iстердi қадағалау сатысында қарау бойынша соттардың жұмысы туралы" N 8; "Өлiм жазасы бойынша iстердi қадағалау тәртiбінде қарау туралы" N 8а; "Соттардың жеке айыптау істері бойынша шағымдарды қарауы туралы" N 2-Ж; "Бiрiншi сатылы соттардың азаматтық iстердi қарау бойынша жұмысы туралы" N 2; "Апелляциялық сатылы соттардың азаматтық iстердi қарау бойынша жұмысы туралы" N 7; "Азаматтық iстерді қадағалау тәртiбiнде қарау бойынша соттардың жұмысы туралы" N 9; "Бiрiншi сатылы соттардың әкімшілік iстердi қарау бойынша жұмысы туралы" N 1-АП; "Облыстық және соларға теңестірілген соттардың әкімшілік істерді қарау бойынша жұмысы туралы" N 2-АП; "Облыстық және соларға теңестірілген соттардың және Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының әкімшілік істерді қарау
бойынша жұмысы туралы" N 3-АП нысанды статистикалық есептерді және соларға қоса берілген Нұсқаулықтарды, сондай-ақ: "Бірінші сатылы сотпен қаралған қылмыстық іске" N 1; "Апелляциялық тәртіпте қаралған қылмыстық іске" N 2; "Қадағалау тәртібінде қаралған
қылмыстық іске" N 3; "Бірінші сатылы сотпен қаралған азаматтық іске" N 4; "Апелляциялық тәртіпте қаралған азаматтық іске" N 5; "Қадағалау тәртібінде қаралған азаматтық іске" N 6; "Әкімшілік құқық бұзушылықты есепке алу бойынша" N 1а; "Заң күшіне енбеген қаулыларды қайта қарау тәртібімен қаралған әкімшілік істерді есепке алу бойынша" N 2а; "Заң күшіне енген қаулылар мен ұйғарымдарды қайта қарау тәртібімен қаралған әкімшілік істерді есепке алу бойынша" N 3а нысанды ақпараттық есепке алу құжаттарын және соларға қоса берілген Нұсқаулықтарды бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2004 жылғы 13 желтоқсандағы N 52 бұйрығымен бекітілген N 4, 5, 6 нысанды ақпараттық есепке алу құжаттарының негізінде Соттар әкімшілерінің мамандарымен құрылып, әрекетке қабілетсіз немесе әрекетке қабілеттілігі шектеулі деп танылған тұлға, шешімді шығарған сот органы, талап арыз беруші, әрекетке қабілеттіліктің түрі және шешімнің шығарылу күні туралы мәліметтерден тұрады.
Есепке алу құжатына оған енгізілген мәліметтердің толықтығы мен айқындылығына жауапты тұлға қол қояды және сот шешімінің заң күшіне енгенінен кейін 5 жұмыс күнінің ішінде аумақтық органға, ал әскери соттармен қаралған азаматтық істер бойынша есепке алу
құжаттары Комитеттің әскери басқармасына жіберіледі.

1. Настоящие Правила вводятся в целях единого учета лиц, признанных в установленном порядке недееспособными либо ограниченно дееспособными.
2. Централизованный учет указанных лиц осуществляется Комитетом по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее - Комитет) путем ведения централизованного автоматизированного банка данных лиц, признанных недееспособными либо ограниченно дееспособными.
Корректировка сведений учетов производится на основании письменных сообщений Администраторов судов областей, городов Астана, Алматы Комитета по судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан (далее - Администраторы судов).
В территориальных органах Комитета (далее - территориальные органы) ведутся местные учеты.
В целях обеспечения полноты учетов и контроля своевременности представления учетных документов территориальный орган ежеквартально (до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом) проводит сверки учетных данных с Администратором судов.
График и форма акта сверки определяются территориальными органами по согласованию с Администраторами судов.
3. Правила обязательны для исполнения Администраторами судов, Комитетом и его территориальными органами.
Лица, ответственные за выставление учетных документов, обязаны обеспечить полноту и своевременность их представления органам правовой статистики и специальных учетов.
Раздел 2. Порядок ведения учета лиц, признанных
недееспособными либо ограниченно дееспособными
4. Учету подлежат лица, признанные в установленном законом порядке недееспособными либо ограниченно дееспособными.
5. Учет осуществляется на основании информационного учетного документа на лицо, признанное недееспособным либо ограниченно дееспособным (далее - учетный документ) ( приложение 1 ).
6. Учетный документ составляется специалистами Администраторов судов на основании информационных учетных документов форм N 4, 5, 6, утвержденных приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан "Об утверждении статистических отчетов форм: N 1 "О работе судов первой инстанции по рассмотрению уголовных дел"; N 6 "О работе судов апелляционной инстанции по рассмотрению уголовных дел"; N 6а "О рассмотрении дел в апелляционном порядке по смертной казни"; N 8 "О работе судов по рассмотрению уголовных дел в надзорной инстанции"; N 8а "О рассмотрении дел в надзорном порядке по смертной казни"; N 2-Ж "О рассмотрении судами жалоб по делам частного обвинения"; N 2 "О работе судов первой инстанции по рассмотрению гражданских дел"; N 7 "О работе судов апелляционной инстанции по рассмотрению гражданских дел"; N 9 "О работе судов по рассмотрению гражданских дел в порядке надзора"; N 1-АП "О работе судов первой инстанции по рассмотрению административных дел"; N 2-АП "О работе областных и приравненных к ним судов по рассмотрению административных дел"; N 3-АП "О работе областных и приравненных к ним судов и Верховного Суда Республики Казахстан по рассмотрению административных дел" и Инструкций к ним, а также информационных учетных документов форм: N 1 "На уголовное дело, рассмотренное судом первой инстанции"; N 2 "На уголовное дело, рассмотренное в апелляционном порядке"; N 3 "На уголовное дело, рассмотренное в порядке надзора"; N 4 "На гражданское дело, рассмотренное судом первой инстанции"; N 5 "На гражданское дело, рассмотренное в апелляционном порядке"; N 6 "На гражданское дело, рассмотренное в порядке надзора"; N 1а "По учету административного правонарушения"; N 2а "По учету административных дел, рассмотренных в порядке пересмотра не вступивших в законную силу постановлений"; N 3а "По учету административных дел, рассмотренных в порядке пересмотра вступивших в законную силу постановлений и определений" и Инструкций к ним" (с изменениями, внесенными приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 27.06.2005 года N 33, от 28.09.2005 года N 56) от 13 декабря 2004 года N 52 и содержит сведения о лице, признанном недееспособным либо ограниченно дееспособным, судебном органе, вынесшем решение, истце, виде дееспособности и дате вынесения решения. В случае отмены судебного постановления или прекращения дела учетный документ не заполняется.
Учетный документ подписывается лицом, ответственным за полноту и достоверность внесенных в него сведений и в течение 5 рабочих дней после вступления судебного решения в законную силу направляется в территориальный орган, а учетные документы по гражданским делам, рассмотренным военными судами - в военное управление Комитета.

7. Аумақтық орган есепке алу құжатын алған кезде деректемелердің толықтығын, олардың дұрыс толтырылуын тексеріп, белгіленген тәртіпте әрекетке қабілетсіз немесе әрекетке қабілеттілігі шектеулі деп танылған тұлғаларды Есепке алу журналында
2-қосымша ) немесе журналды жүргізудің компьютерлік нұсқасында тіркейді.
Осы Ереженің талаптарын бұзу арқылы толтырылған есепке алу құжаты есепке алуға жатпайды, оны ұсынған органға тиісті түрде рәсімдеу үшін және оны алғаннан кейін 15 күннің ішінде есепке алуға қайта жіберу үшін қайтарылады.
Келіп түскен есепке алу құжатының негізінде аумақтық орган оның электрондық форматын рәсімдейді, ол тіркелгеннен кейін 5 жұмыс күнінің ішінде Комитетке орталықтандырылған автоматтандырылған деректер банкін қалыптастыру үшін жіберіледі.
Есепке алу құжаттары аумақтық органдардың анықтамалық жұмыс жүргізуге ыңғайлы, тектері бойынша немесе дактилоскопиялық картотекалары бар бір бөлмеге сиятын арнайы шкафтарда сақталуы қажет.
8. Әрекетке қабілетсіз немесе әрекетке қабілеттілігі шектеулі деп танылған тұлға туралы мәліметтер заңмен белгіленген тәртіпте әрекетке қабілеттігі толық қалпына келмейінше немесе 70 жасқа толғанға дейін сақталады.
Тұлғаның әрекетке қабілеттілігі толық қалпына келген жағдайда есепке алу құжаты аумақтық органға мүдделі тұлғалармен ұсынылған іс жүргізу актісі көшірмесінің негізінде алынып тасталады.
Көрсетілген іс жүргізу актісі аумақтық органның жасаған түзету белгісімен тіркелгеннен кейін 5 жұмыс күні ішінде орталықтандырылған есеп жүргізуге тиісті өзгерістер енгізу үшін Комитетке жіберілуі қажет.
9. Есепке алу құжаттары осы Ереженің мәліметтерімен белгіленген сақтау мерзімдері өтіп кеткеннен кейін олардың жалпы санын және сауалнамалық мәліметтері бар тұлғалардың тізімі көрсетілген актімен жойылуы қажет.
10. Есепке алу құжаттарының бланкілерін осы Ережемен белгіленген нысанда тығыз картонмен Соттар әкімшілері дайындайды.
3-бөлім. Есепке алу бойынша тексеруге жататын тұлғалардың
санаттары және солар бойынша мәліметтерді талап ету тәртібі
11. Есепке алу бойынша тексеруге барлық жеке тұлғалар, мемлекеттік қызметкерлер және мемлекеттік қызметке орналасуға үміткер тұлғалар жатады.
12. Тұлғалар туралы ақпаратты талап ету Комитетке және оның аумақтық органдарына әрбір тексеріліп жатқан тұлғаға жеке рәсімделген талапты немесе сұранымды жіберу арқылы жүзеге асырылады.
13. Бланкілердің нысандары, оларды есепке алу бойынша тексеру жүргізу үшін толтыру мен жіберу тәртібі, сондай-ақ орындау мерзімдері Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2004 жылғы 29 сәуірдегі  N 23 бұйрығымен бекітілген Арнайы есепке алудың жекелеген
түрлерін жүргізу және пайдалану ережелерімен және Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2004 жылғы 20 қаңтардағы  N 4 бұйрығымен бекітілген Сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық жасап, тәртіптік жауаптылыққа тартылған тұлғалардың есебін жүргізу туралы
нұсқаулықпен белгіленген бланкілердің нысандарына, оларды есепке алу бойынша тексеру жүргізу үшін толтыру мен жіберу тәртібіне, сондай-ақ орындау мерзімдеріне сәйкес келеді.
Қазақстан Республикасы Бас
Прокурорының 2007 жылғы 7 маусымдағы
N 22 бұйрығымен бекітілген
"Белгіленген тәртіпте әрекетке
қабілетсіз немесе әрекетке
қабілеттілігі шектеулі деп танылған
тұлғалардың есебін жүргізудің
бірыңғай тәртібі жөніндегі Ережеге
N 1 қосымша
N ___________ азаматтық іс бойынша әрекетке қабілетсіз
немесе әрекетке қабілеттілігі шектеулі деп танылған
тұлғаға арналған ақпараттық есепке алу құжаты
Тегі_______________________________________________________________
Аты _______________________________________________________________
Әкесінің аты_______________________________________________________
Туған күні_________________________________________________________
Туған жері_________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жынысы__________________Ұлты_______________________________________
Жеке басын куәландыратын құжат:
паспорт (1), жеке куәлік (2), Қазақстан Республикасында шетел азаматына тұруға ықтияр хат (3), азаматтығы жоқ тұлға (4)
_____________ /_________/
N________________"___"_____________ж. Берілген_____________________
(кіммен берілген)
Азаматтығы: Қазақстан Республикасының азаматы (1), ТМД азаматы (2), азаматтығы жоқ тұлға (3), шетел азаматы (4), оралман (5)______/____/
Жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН)_____________________________________
2007 жылғы "___"_______,____________________сот шешімінің негізінде
(сот атауы)

7. Территориальный орган при получении учетного документа проверяет полноту реквизитов, правильность их заполнения и регистрирует его в Журнале учета лиц, признанных в установленном порядке недееспособными либо ограниченно дееспособными ( приложение 2 ), либо в компьютерном варианте ведения журнала.
Учетный документ, заполненный с нарушениями требований настоящих Правил, учету не подлежит и возвращается представившему его органу для надлежащего оформления и повторного направления на учет не позднее 15 дней после его получения.
На основании поступившего учетного документа территориальным органом оформляется его электронный формат, который в течение 5 рабочих дней со дня регистрации направляется в Комитет для формирования централизованного автоматизированного банка данных.
Учетные документы подлежат хранению в территориальных органах в специальных шкафах, удобных для ведения справочной работы, которые могут размещаться в одном помещении с пофамильной либо дактилоскопической картотекой.
8. Сведения о лице, признанном недееспособным либо ограниченно дееспособным, хранятся до полного восстановления дееспособности в установленном законом порядке либо до достижения 70-летнего возраста.
В случае полного восстановления лицу дееспособности учетный документ изымается на основании копии процессуального акта, представленного территориальному органу заинтересованными лицами.
Указанный процессуальный акт с отметкой о произведенной территориальным органом корректировке подлежит направлению в течение 5 рабочих дней со дня его регистрации в Комитет для внесения соответствующих изменений в централизованный учет.
9. Учетные документы по истечении установленных данными Правилами сроков хранения подлежат уничтожению по акту, с указанием их общего количества и списка лиц с анкетными данными.
10. Бланки учетных документов, установленной настоящими Правилами формы, изготавливаются Администраторами судов на плотном картоне.
Раздел 3. Категории лиц, подлежащих проверке по учету
и порядок истребования сведений по нему
11. Проверке по учетам подлежат все физические лица, государственные служащие и лица, претендующие на поступление на государственную службу.
12. Истребование информации о лицах производится путем направления в Комитет и его территориальные органы требования или запроса, оформленного на каждое проверяемое лицо отдельно.
13. Формы бланков, порядок их заполнения и направления для проверки по учетам, а также сроки исполнения идентичны формам бланков, порядку их заполнения и направления для проверки по учетам, а также срокам исполнения, установленных Правилами ведения и использования отдельных видов специальных учетов, утвержденными приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 29.04.04 года N 23 и Инструкцией о ведении учета лиц, совершивших коррупционные правонарушения, привлеченных к дисциплинарной ответственности, утвержденной приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 20.01.04 года N 4 .
Приложение 1
к Правилам единого порядка ведения
учета лиц, признанных в установленном
порядке недееспособными либо
ограниченно дееспособными, утвержденным
приказом Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 7 июня 2007 года N 22
Информационный учетный документ
на лицо, признанное недееспособным либо ограниченно
дееспособным по гражданскому делу N ______________
Фамилия_____________________________________________________________
Имя_________________________________________________________________
Отчество____________________________________________________________
Дата рождения ______________________________________________________
Место рождения _____________________________________________________
____________________________________________________________________
Пол ___________________ Национальность _____________________________
Документ, удостоверяющий личность:
паспорт (1), удостоверение личности (2), вид на жительство иностранца
в РК (3), лицо без гражданства (4),
_____________________________________________________________/_____/
N ____________выдан "___"_______________ г._________________________
(кем выдан)
Гражданство: гражданин Республики Казахстан (1), гражданин СНГ (2),
лицо без гражданства (3), иностранный гражданин (4),
оралман (5)_________________/_____/
Индивидуальный идентификационный номер (ИИН) _______________________
На основании решения _________________________________________ суда,
(наименование суда)
от "____" ___________ 200__ г.
Решение суда первой инстанции (1), апелляционной (2),
надзорной (3) _____________ /_____/
признан: недееспособным (1), ограничено дееспособным
(2) ____________________ /_____/
по заявлению:

Бірінші сатылы (1), апелляциялық (2), қадағалау сотының шешімі 3)
___________ /_____/
Танылған: әрекетке қабілетсіз (1), әрекетке қабілеттілігі шектеулі (2) _________/____/
отбасы мүшелерінің (1), туыстарының (2), прокурордың (3), қорғаншылық және қамқоршылық органдарының (4), емдеу мекемесінің
(5) өтініші бойынша:________________________________________/______/
карточканы толтырған тұлғаның лауазымы, тегі, қолы
____________________________________
____________________________________                 М.П.
Толтырылған күні 20____ жылғы "___"_______________
(көлемі 140х95)
Қазақстан Республикасы Бас
Прокурорының 2007 жылғы 7 маусымдағы
N 22 бұйрығымен бекітілген
"Белгіленген тәртіпте әрекетке
қабілетсіз немесе әрекетке
қабілеттілігі шектеулі деп танылған
тұлғалардың есебін жүргізудің
бірыңғай тәртібі жөніндегі Ережеге
N 2 қосымша
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы Құқықтық статистика
және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің
________________________________________________________
басқармасы
Әрекетке қабілетсіз немесе әрекетке қабілеттілігі
шектеулі деп танылған тұлғаларды есепке алу журналы
N _______
___________ 20____ж. N_______ басталған
___________ 20____ж. N_______ аяқталған
Астана қ. - 2007 жыл
N т/т
Есепке алу
құжатының
келіп түс-
кен күні
өтініш
берушінің
деректері
Жауап
берушінің
деректері
(Аты-жөні,
туған күні
және туған
жері)
Азаматтық істі
қараған соттың
атауы, қарау
нәтижелері және қаралған
күні
Ескерту
1
2
3
4
5
6

членов семьи (1), родственников (2), прокурора (3), органа опеки и
попечительства (4), лечебным учреждением (5) _______________ /_____/
Должность, фамилия, подпись лица,
заполнившего карточку _______________                    М.П.
_____________________________________
Дата заполнения "___" _________ 20___ г.
(размер 140х95)
Приложение 2
к Правилам единого порядка ведения
учета лиц, признанных в установленном
порядке недееспособными либо
ограниченно дееспособными, утвержденным
приказом Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 7 июня 2007 года N 22
Управление Комитета по правовой статистике и специальным учетам
Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
по ________________________________
Журнал
учета лиц, признанных в установленном порядке
недееспособными либо ограниченно дееспособными
N ________
Начат _________________ 20____г. с №________
Окончен _________ _____ 20____г. по №_______
г. Астана - 2007 год
N
п/п
Дата
поступ-
ления
учетного
документа
Данные
заявителя
Данные
ответчика
(Ф.И.О.,
дата и
место
рождения)
Наименование
суда, рас-
смотревшего
гражданское
дело,
результаты
и дата
рассмотрения
Приме-
чание
1
2
3
4
5
6