"Жалпы пайдаланылатын энергия тасымалдау желілерін кеңейтуге және қайта жаңартуға арналған энергия беруші ұйымның шығындарын қайтарымды негізде өтеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2007 жылғы 21 ақпандағы N 54-НҚ бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі Төрағасының 2007 жылғы 27 шілдедегі N 197-НҚ Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде 2007 жылғы 16 тамызда нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4878 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2010 жылғы 28 қыркүйектегі № 286-НҚ бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2010.09.28 № 286-НҚ бұйрығымен.
"Табиғи монополиялар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  13-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 қазандағы N 1044 қаулысымен бекітілген Электр энергетикасы қондырғылары объектілерін қайта жаңарту мен кеңейту үшін қосымша қуаттарды қосу және шығындарды өтеу ережесінің 8-тармағынасәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жалпы пайдаланылатын энергия тасымалдау желілерін кеңейтуге және қайта жаңартуға арналған энергия беруші ұйымның шығындарын қайтарымды негізде өтеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2007 жылғы 21 ақпандағы  N 54-НҚ бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4578 нөмірмен тіркелген, Нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған 2007 жылғы сәуір, 251-құжат N 4), мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Жалпы пайдаланылатын энергия тасымалдау желілерін кеңейтуге және қайта жаңартуға арналған энергия беруші ұйымның шығындарын қайтарымды негізде өтеу  ережеде :
10-тармақта "он үшінші" деген сөз "отыз жетінші" деген сөздермен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "0,3 х" деген сан алып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды агенттігінің Электр және жылу энергетика саласындағы реттеу және бақылау департаменті (А.В. Шкарупа) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде заңнамада белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Әкімшілік жұмысы және талдау департаменті (Е.О. Есіркепов) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін:

О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 21 февраля 2007 года № 54-ОД "Об утверждении Правил компенсирования затрат энергопередающей организации на расширение и реконструкцию сетей транспортировки энергии общего пользования на возвратной основе"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 27 июля 2007 года № 197-ОД. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 августа 2007 года № 4878. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 28 сентября 2010 года № 286-ОД
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 28.09.2010 № 286-ОД.
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1) статьи 13 Закона Республики Казахстан "О естественных монополиях" и пунктом 8 Правил присоединения дополнительных мощностей и компенсирования затрат для реконструкции и расширения объектов электроэнергетических установок, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2004 года N 1044, ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 21 февраля 2007 года N 54-ОД "Об утверждении Правил компенсирования затрат энергопередающей организации на расширение и реконструкцию сетей транспортировки энергии общего пользования на возвратной основе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4578, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов, апрель 2007 года, N 4, ст. 251) следующие изменения:
в Правилах компенсирования затрат энергопередающей организации на расширение и реконструкцию сетей транспортировки энергии общего пользования на возвратной основе, утвержденных указанным приказом:
в пункте 10 слово "тринадцатого" заменить словами "тридцать седьмого";
в пункте 12 цифру "0,3 х" исключить.
2. Департаменту по регулированию и контролю в сфере электро- и теплоэнергетики Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Шкарупа А.В.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту административной работы и анализа Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Есиркепов Е.О.) после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан:

1) оны белгіленген тәртіппен ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсін;
2) оны Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің құрылымдық бөлімшелері мен аумақтық органдарының назарына жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының орынбасары Н.Ш. Алдабергеновке жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға

1) обеспечить в установленном законодательством порядке его официальное опубликование в средствах массовой информации;
2) довести его до сведения структурных подразделений и территориальных органов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий Алдабергенова Н.Ш.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель