Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Банктің, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының және жинақтаушы зейнетақы қорының уақытша әкімшілігінің (уақытша басқарушының) есеп пен өзге ақпаратты беруіне қойылатын талаптар туралы нұсқаулықты бекіту жөнінде" 2005 жылғы 26 наурыздағы N 98 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007 жылғы 27 тамыздағы N 220 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 1 қазанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4950 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2014 жылғы 16 шілдедегі № 148 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 16.07.2014 № 148 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасындағы банктердің, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының және жинақтаушы зейнетақы қорларының уақытша әкімшіліктерінің қызметін реттейтін нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Агенттік Басқармасының "Банктің, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының және жинақтаушы зейнетақы қорының уақытша әкімшілігінің (уақытша басқарушының) есеп пен өзге ақпаратты беруіне қойылатын талаптар туралы нұсқаулықты бекіту жөнінде" 2005 жылғы 26 наурыздағы N 98 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3581 тіркелген) Агенттік Басқармасының "Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Банктің, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының және жинақтаушы зейнетақы қорының уақытша әкімшілігінің (уақытша басқарушының) есеп пен өзге ақпаратты беруіне қойылатын талаптар туралы нұсқаулықты бекіту жөнінде" 2005 жылғы 26 наурыздағы N 98 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2006 жылғы 25 наурыздағы N 78 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4208 тіркелген) енгізілген өзгерістерімен бірге мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Банктің, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының және жинақтаушы зейнетақы қорының уақытша әкімшілігінің (уақытша басқарушының) есеп пен өзге ақпаратты беруіне қойылатын талаптар туралы нұсқаулықта:
8-тармақта:
3) және 4-тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26 марта 2005 года N 98 "Об утверждении Инструкции о требованиях к представлению временной администрацией (временным администратором) банка, страховой (перестраховочной) организации и накопительного пенсионного фонда отчетности и иной информации"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 августа 2007 года N 220. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 01 октября 2007 года N 4950. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 16 июля 2014 года № 148
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 16.07.2014 № 148 (вводится в действие по истечении десяти дней после дня первого официального опубликования).
В целях совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих деятельность временных администраций банков, страховых (перестраховочных) организаций и накопительных пенсионных фондов в Республике Казахстан, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство)  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правления Агентства от 26 марта 2005 года  N 98 "Об утверждении Инструкции о требованиях к представлению временной администрацией (временным администратором) банка, страховой (перестраховочной) организации и накопительного пенсионного фонда отчетности и иной информации" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3581), с изменениями, внесенными постановлением Правления Агентства от 25 марта 2006 года  N 78 "О внесении изменений в постановление Правления Агентства от 26 марта 2005 года N 98 "Об утверждении Инструкции о требованиях к представлению временной администрацией (временным администратором) банка, страховой (перестраховочной) организации и накопительного пенсионного фонда отчетности и иной информации" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 4208) следующие изменения и дополнения:
в  Инструкции о требованиях к представлению временной администрацией (временным администратором) банка, страховой (перестраховочной) организации и накопительного пенсионного фонда отчетности и иной информации, утвержденной указанным постановлением:
в пункте 8:
подпункты 3) и 4) изложить в следующей редакции:

"3) зейнетақы активтері бойынша бухгалтерлік баланс (осы Нұсқаулықтың 15-қосымшасы);
4) зейнетақы активтері бойынша кіріс пен шығындар туралы мәліметтер (осы Нұсқаулықтың 16-қосымшасы);";
мынадай мазмұндағы 4-1) тармақшамен толықтырылсын:
"4-1) Агенттік Басқармасының 2004 жылғы 27 қарашадағы N 331 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3346 тіркелген) бекітілген Жинақтаушы зейнетақы қорының есеп беру ережесінің 2-тармағында және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 175 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3384 тіркелген) бекітілген Жинақтаушы зейнетақы қорларының ай сайын қаржылық есеп беру тізбесі, нысандары және ұсыну мерзімдері туралы нұсқаулықтың 3-тармағында көзделген есептілік;";
5) тармақшада "." деген тыныс белгісі ";" деген тыныс белгісіне ауыстырылсын;
6), 7), 8)-тармақшалар алынып тасталсын;
1, 2, 3-қосымшалар осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
10-қосымша осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
15-қосымшада:
"таза зейнетақы активтері туралы мәліметтер" деген сөздер "зейнетақы активтері бойынша бухгалтерлік баланс" деген сөздермен ауыстырылсын;
кестеде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 1.1-жолмен толықтырылсын:
"
1.1
Тазартылған
қымбат металдар
";
реттік нөмірі 3-жолда ", оның ішінде:" деген сөздер мен тыныс белгілері алынып тасталсын;
реттік нөмірі 3.1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
3.1
Саудаға арналған
бағалы қағаздар
";
реттік нөмірі 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6-жолдар алынып тасталсын; реттік нөмірі 4-жолдан кейін мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 4.1-жолмен толықтырылсын:
"
4.1
Туынды қаржы
құралдары
",
реттік нөмірі 5-жолдан кейін мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 5.1-жолмен толықтырылсын:
"
5.1
Өтелгенге дейін
ұсталатын бағалы
қағаздар
";
реттік нөмірі 3-жолдан кейін мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 3.1-жолмен толықтырылсын:
"
3.1
Туынды қаржы
құралдары
",
16-қосымшада:
"таза зейнетақы активтеріндегі өзгерістер туралы мәліметтер" деген сөздер "зейнетақы активтері бойынша кірістер мен шығындар туралы мәліметтер" деген сөздермен ауыстырылсын;
кестеде:
реттік нөмірі 5-жолда ", оның ішінде" деген сөздер мен тыныс белгілері алынып тасталсын;
реттік нөмірі 5.1, 5.2, 5.3, 5.4, 5.5, 5.6, 5.7-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 9.2-жолдан кейін мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 9.3, 9.4-жолдармен толықтырылсын:
"
9.3
саудаға арналған бағалы
қағаздардың әділ құнының
өзгеруінен
9.4
басқа активтерді қайта
бағалаудан
реттік нөмірі 14-жол "Төленген" деген сөзден кейін "немесе төленуге жататын" деген сөздермен толықтырылсын.

"3) бухгалтерский баланс по пенсионным активам (приложение 15 к настоящей Инструкции);
4) сведения о прибылях и убытках по пенсионным активам (приложение 16 к настоящей Инструкции);";
дополнить подпунктом 4-1) следующего содержания:
"4-1) отчетность, предусмотренную пунктом 2 Правил представления отчетности накопительным пенсионным фондом, утвержденных постановлением Правления Агентства от 27 ноября 2004 года N 331 (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3346) и пунктом 3 Инструкции о перечне, формах и сроках представления ежемесячной финансовой отчетности накопительными пенсионными фондами, утвержденной постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года N 175, (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3384);";
в подпункте 5) знак препинания ";" заменить знаком препинания ".";
подпункты 6), 7), 8) исключить;
приложения 1, 2, 3 изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложение 10 изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
в приложении 15:
слова "Сведения о чистых пенсионных активах" заменить словами "Бухгалтерский баланс по пенсионным активам";
в таблице:
дополнить строкой, порядковый номер 1.1 следующего содержания:
"
1.1
Аффинированные
драгоценные
металлы
";
в строке, порядковый номер 3 слова и знаки препинания ", в том числе:" исключить;
строку, порядковый номер 3.1 изложить в следующей редакции:
"
3.1
Ценные бумаги,
предназначенные
для торговли
";
строки, порядковые номера 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6 исключить;
после строки, порядковый номер 4 дополнить строкой, порядковый номер 4.1 следующего содержания:
"
4.1
Производные
финансовые
инструменты
";
после строки, порядковый номер 5 дополнить строкой, порядковый номер 5.1 следующего содержания:
"
5.1
Ценные бумаги,
удерживаемые до
погашения
";
после строки, порядковый номер 3 дополнить строкой, порядковый номер 3.1 следующего содержания:
"
3.1
Производные
финансовые
инструменты
";
в приложении 16:
слова "Сведения об изменениях в чистых пенсионных активах" заменить словами "Сведения о прибылях и убытках по пенсионным активам";
в таблице:
в строке, порядковый номер 5 слова и знаки препинания ", в том числе по:" исключить;
строки, порядковый номер 5.1, 5.2, 5.3, 5.4, 5.5, 5.6, 5.7 исключить;
после строки, порядковый номер 9.2 дополнить строками, порядковые номера 9.3, 9.4 следующего содержания:
"
9.3
от изменения
справедливой
стоимости
ценных бумаг,
предназначенных
для торговли
9.4
от переоценки прочих активов
";
строку, порядковый номер 14 после слова "пенсии" дополнить словами "или подлежащие выплате".

2. Осы қаулы 2007 жылғы 1 қазаннан бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Қаржы ұйымдарын тарату департаменті (Г.А. Ділімбетова):
1) Заң департаментімен (М.Б. Байсынов) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне, "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігіне және банктердің, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының және жинақтаушы зейнетақы қорларының уақытша әкімшіліктеріне (уақытша басқарушыларына) жіберсін.
4. Төраға қызметі осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Е.Л. Бахмутоваға жүктелсін.
Төраға
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу
мен қадағалау агенттігі Басқармасының
2007 жылғы 27 тамыздағы N 220
қаулысына 1-қосымша
"Банктің, сақтандыру (қайта сақтандыру)
ұйымының және жинақтаушы зейнетақы
қорының уақытша әкімшілігінің (уақытша
басқарушының) есеп пен
өзге ақпаратты беруіне қойылатын
талаптар туралы нұсқаулыққа 1-қосымша
200__жылғы "__" ____________________
(есепті күн)
(банктің атауы) активтерінің жай-күйі туралы есеп
мың теңгемен
N
Көрсеткіштер
Баланстық (баланыстан тыс)
шоттың
нөмірі
Уақытша
әкімшілікті тағайындау күніне
Өткен есеп беру күніне
Есеп
беру
күніне
1
2
3
4
5
6
1
Ақша
2
Тазартылған қымбат метал-
дар
3
Корреспондент-
тік шоттар
4
Бағалы
қағаздар
5
Бағалы қағаз-
дар бойынша
есептелген
сыйақы
6
Салымдар,
оның ішінде:
6.1
Есептелген
сыйақы
7
Берілген
заемдар, оның
ішінде:
7.1
заңды тұлғаларға:

2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 октября 2007 года.
3. Департаменту ликвидации финансовых организаций (Дилимбетова Г.А.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления довести его до сведения заинтересованных подразделений Агентства, Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана" и временных администраций (временных администраторов) банков, страховых (перестраховочных) организаций и накопительных пенсионных фондов.
4. Службе Председателя Агентства принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель
Приложение 1
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций
от 27 августа 2007 года N 220
"Приложение 1
к Инструкции о требованиях к
представлению временной
администрацией (временным
администратором) банка, страховой
(перестраховочной) организации и
накопительного пенсионного фонда
отчетности и иной информации
Отчет о состоянии активов (наименование банка)
на "__"____________ 200__года
(отчетная дата)
в тысячах тенге
N
Показатели
Номер
балан-
сового
(вне-
балан-
сового
счета)
На дату
назна-
чения
времен-
ной
админи-
страции
На
преды-
дущую
отчет-
ную
дату
На
отчет-
ную
дату
Изменения
по
сравне-
нию с
данными
на дату
назна-
чения
времен-
ной
админи-
страции
по
сравне-
нию с
данными
на дату
преды-
дущего
отчета
1
2
3
4
5
6
7
(графа 6-
графа 4)
8
(графа 6-
графа 5)
1.
Деньги
2.
Аффинированные
драгоценные
металлы
3.
Корреспондентские
счета
4.
Ценные бумаги
5.
Начисленное
вознаграждение
по ценным бумагам
6.
Вклады,
в том числе:
6.1
Начисленное
вознаграждение
7.
Выданные займы,
в том числе:
7.1
юридическим лицам:

12.1
Құрылыс салы-
нып жатқан
(орнатылып
жатқан) негіз-
гі құрал-жаб-
дықтар
12.2
Жер, үй және ғимарат
12.3
Компьютерлік жабдық
12.4
Көлік құрал-
жабдықтары
12.5
Басқа негізгі қаражат
12.6
Материалдық емес активтер
13
Басқа активтер
Активтердің жиынтығы
Резервтер (провизия-
лар)
Теріс түзету шоты
Есептелген амортизация
кестенің жалғасы
Өзгерістер
уақытша әкімшілікті
тағайындау күнінде-
гі деректермен
салыстыру бойынша
өткен есеп беру
күніндегі деректер-
мен салыстыру бой-
ынша
7
(6-баған - 4-баған)
8
(6-баған - 5-баған)
Уақытша әкімшіліктің басшысы ____________________________________
Бас бухгалтер ___________________________________________________
Орындаушы________________________________________________________
Телефон.
Банктің, сақтандыру (қайта сақтандыру)
ұйымының және жинақтаушы зейнетақы
қорының уақытша әкімшілігінің (уақытша
басқарушының) есеп пен
өзге ақпаратты беруіне қойылатын
талаптар туралы нұсқаулыққа 2-қосымша
200__жылғы "___"______________________
(есепті күн)
(сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының атауы) активтерінің
жай-күйі туралы есеп
мың теңгемен
N
Көрсеткіштер
Баланстық (баланыстан тыс) шоттың нөмірі
Уақытша
әкімшілікті тағайындау күніне
Өткен есеп беру күніне
Есеп беру күніне
1
2
3
4
5
6
1
Ақша және ақша
эквиваленттері
2
Орналасқан
салымдар
3
Бағалы қағаз-
дар, оның ішінде:
3.1
Саудаға арнал-
ған бағалы қа-
ғаздар
3.2
Сатуға арналған
қолда бар баға-
лы қағаздар
3.3
Өтелгенге дейін
ұсталатын баға-
лы қағаздар
4
"Кері РЕПО" операциясы
5
Тазартылған қымбат металдар
6
Туынды қаржы құралдары
7
Қайта сақтанды-
ру активтері:
7.1
Еңбек сіңіріл-
меген сыйлықа-
қылар бойынша қайта сақтанды-
ру активтері
7.2
Болған, бірақ анықталмаған шығындар бойын-
ша қайта сақ-
тандыру актив-
тері
7.3
Өмірді сақтан-
дыру (қайта сақтандыру)
шарттары бойын-
ша болмаған шы-
ғындар бойынша
қайта сақтанды-
ру активтері
7.4
Аннуитет шарт-
тары бойынша болмаған шығын-
дар бойынша қайта сақтанды-
ру активтері
7.5
Анықталған, бі-
рақ реттелмеген
шығындар бойын-
ша қайта сақ-
тандыру актив-
тері
7.6
Қосымша резерв-
тер бойынша қайта сақтанды-
ру активтері
8
Болашақ кезең-
дер шығыстары
9
Салықтық талап ету
10
Мерзімі ұзар-
тылған салықтық
талап ету
11
Басқа активтер
12
Басқа заңды тұлғалардың капиталындағы инвестициялар
13
Негізгі құрал-
жабдықтар, оның
ішінде:
13.1
Құрылыс салынып
жатқан (орнаты-
лып жатқан) не-
гізгі құрал- жабдықтар
13.2
Жер, үй және үй-жай
13.3
Компьютер жабдығы
13.4
Көлік құралдары
13.5
Басқа да негіз-
гі құрал-жаб-
дықтар
14
Инвестициялық мүлік
15
Сатуға арналған
ұзақ мерзімді активтер
16
Материалдық емес активтер
Активтердің жиынтығы:
Резервтер (провизия-
лар)
Теріс түзету шоты
Есептелген амортизация
кестенің жалғасы
Өзгерістер
уақытша әкімшілікті
тағайындау күнінде-
гі деректермен
салыстыру бойынша
өткен есеп беру
күніндегі деректер-
мен салыстыру
бойынша
7
(6-баған - 4-баған)
8
(6-баған - 5-баған)
Уақытша әкімшіліктің басшысы ____________________________________
Бас бухгалтер ___________________________________________________
Орындаушы________________________________________________________
Телефон.
Банктің, сақтандыру (қайта сақтандыру)
ұйымының және жинақтаушы зейнетақы
қорының уақытша әкімшілігінің (уақытша
басқарушының) есеп пен
өзге ақпаратты беруіне қойылатын
талаптар туралы нұсқаулыққа 3-қосымша
200__жылғы "___"______________________
(есепті күн)
(жинақтаушы зейнетақы қорының атауы) активтерінің
жай-күйі туралы есеп
мың теңгемен
N
Көрсеткіштер
Баланстық (баланыстан тыс) шоттың нөмірі
Уақытша
әкімшілікті тағайындау күніне
Өткен есеп беру күніне
Есеп беру күніне
1
2
3
4
5
6
1
Ақша
2
Бағалы қағаз-
дар, оның ішінде:
2.1
сатуға арналған
қолда бар баға-
лы қағаздар
2.2
өтелгенге дейін
ұсталатын баға-
лы қағаздар
2.3
саудаға арнал-
ған бағалы қа-
ғаздар
3.
Орналастырылған салымдар
4.
"Кері РЕПО" операциясы
5.
Болашақ кезең-
дер шығыстары
6.
Мерзімі ұзар-
тылған салықтық
талап ету
7.
Ұзақ мерзімді дебиторлық борыш
8.
Салықтар және бюджетке мін-
детті төлемдер бойынша бюджет-
ке қойылатын талаптар
9.
Басқа да деби-
торлық берешек
10.
Берілген аванстар
11.
Басқа заңды тұлғалардың ка-
питалына инвес-
тициялар
12.
Комиссиялық сыйақылар, оның
ішінде

12.1
Строящиеся
(устанавливаемые)
основные средства
12.2
Земля, здания и сооружения
12.3
Компьютерное
оборудование
12.4
Транспортные
средства
12.5
Прочие основные
средства
12.6
Нематериальные
активы
13.
Прочие активы
Итого активов:
Резервы (провизии)
Счет отрицательной
корректировки
Начисленная амортизация
Руководитель временной администрации __________   ________
Главный бухгалтер _____________ _______________
Исполнитель       _____________ _______________
телефон.
Приложение 2
к Инструкции о требованиях к
представлению временной
администрацией (временным
администратором) банка, страховой
(перестраховочной) организации и
накопительного пенсионного фонда
отчетности и иной информации
Отчет о состоянии активов
(наименование страховой организации)
на "__"___________ 200__года
(отчетная дата)
N
Показатели
Номер
балан-
сового
(вне-
балан-
сового
счета)
На дату
назна-
чения
времен-
ной
админи-
страции
На
преды-
дущую
отчет-
ную
дату
На
отчет-
ную
дату
Изменения
по
сравне-
нию с
данными
на дату
назна-
чения
времен-
ной
админи-
страции
по
сравне-
нию с
данными
на дату
преды-
дущего
отчета
1
2
3
4
5
6
7
(графа 6-
графа 4)
8
(графа 6-
графа 5)
1.
Деньги и
денежные
эквиваленты
2.
Вклады
размещенные
3.
Ценные бумаги,
в том числе:
3.1
Ценные бумаги,
предназначенные
для торговли
3.2
Ценные бумаги,
имеющиеся в
наличии для
продажи
3.3
Ценные бумаги,
удерживаемые до
погашения
4.
Операция
"обратное РЕПО"
5.
Аффинированные
драгоценные
металлы
6.
Производные
финансовые
инструменты
7.
Активы
перестрахования:
7.1
Активы
перестрахования
по незаработанным
премиям
7.2
Активы
перестрахования
по произошедшим,
но незаявленным
убыткам
7.3
Активы
перестрахования
по непроизошедшим
убыткам по
договорам
страхования
(перестрахования)
жизни
7.4
Активы
перестрахования
по непроизошедшим
убыткам по
договорам
аннуитета
7.5
Активы
перестрахования
по заявленным, но
неурегулированным
убыткам
7.6
Активы
перестрахования
по дополнительным
резервам
8
Расходы
будущих периодов
9
Налоговое
требование
10
Отсроченное
налоговое
требование
11
Прочие активы
12
Инвестиции
в капитал других
юридических лиц
13
Основные средства,
в том числе:
13.1
Строящиеся
(устанавливаемые)
основные средства
13.2
Земля, здания
и сооружения
13.3
Компьютерное
оборудование
13.4
Транспортные
средства
13.5
Прочие основные
средства
14
Инвестиционное
имущество
15
Долгосрочные
активы,
предназначенные
для продажи
16
Нематериальные
активы
Итого активов:
Резервы (провизии)
Счет отрицательной
корректировки
Начисленная
амортизация
Руководитель временной администрации __________   ________
Главный бухгалтер _____________ _______________
Исполнитель       _____________ _______________
Телефон.
Приложение 3
к Инструкции о требованиях к
представлению временной
администрацией (временным
администратором) банка, страховой
(перестраховочной) организации и
накопительного пенсионного фонда
отчетности и иной информации
Отчет о состоянии активов
(наименование накопительного пенсионного фонда)
на "__"___________ 200__года
(отчетная дата)
в тысячах тенге
N
Показатели
Номер
балан-
сового
(вне-
балан-
сового
счета)
На
начало
ликви-
дацион-
ного
про-
цесса
На
преды-
дущую
отчет-
ную
дату
На
отчет-
ную
дату
Изменения
по
сравне-
нию с
данными
на дату
назна-
чения
времен-
ной
админи-
страции
по
сравне-
нию с
данными
на дату
преды-
дущего
отчета
1
2
3
4
5
6
7
(графа 6-
графа 4)
8
(графа 6-
графа 5)
1.
Деньги
2.
Ценные бумаги,
в том числе:
2.1
ценные бумаги,
имеющиеся в
наличии для
продажи
2.2
ценные бумаги,
удерживаемые до
погашения
2.3
торговые ценные
бумаги
3.
Вклады размещенные
4.
Операция
"обратное РЕПО"
5.
Расходы
будущих периодов
6.
Отсроченное
налоговое
требование
7.
Долгосрочная
дебиторская
задолженность
8.
Требования к
бюджету по
налогам и другим
обязательным
платежам в
бюджет
9.
Прочая
дебиторская
задолженность
10.
Авансы выданные
11.
Инвестиции
в капитал других
юридических лиц
12.
Комиссионные
вознаграждения,
в том числе:

12.1
зейнетақы ак-
тивтерінен
12.2
зейнетақы ак-
тивтері бойынша
ивестициялық кірістен/шығын-нан
13.
Қорлар
14
Негізгі құрал-
жабдықтар, және
материалдық
емес активтер
оның ішінде:
14.1
Құрылыс салынып
жатқан (орнаты-
лып жатқан) не-
гізгі құрал- жабдықтар
14.2
Жер, үй және үй-жай
14.3
Компьютер жабдығы
14.4
Көлік құралдары
14.5
Басқа да негіз-
гі құрал-жаб-
дықтар
14.6
Материалдық емес активтер
15
Басқа активтер
Активтердің жиынтығы:
Резервтер (провизия-
лар)
Теріс түзету шоты
Есептелген амортизация
кестенің жалғасы
Өзгерістер
уақытша әкімшілікті
тағайындау күнінде-
гі деректермен
салыстыру бойынша
өткен есеп беру
күніндегі деректер-
мен салыстыру
бойынша
7
(6-баған - 4-баған)
8
(6-баған - 5-баған)
Уақытша әкімшіліктің басшысы ____________________________________
Бас бухгалтер ___________________________________________________
Орындаушы________________________________________________________
Телефон.".
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу
мен қадағалау агенттігі Басқармасының
2007 жылғы 27 тамыздағы N 220
қаулысына 2-қосымша
"Банктің, сақтандыру (қайта сақтандыру)
ұйымының және жинақтаушы зейнетақы
қорының уақытша әкімшілігінің (уақытша
басқарушының) есеп пен
өзге ақпаратты беруіне қойылатын
талаптар туралы нұсқаулыққа 10-қосымша
Есепті кезеңде (ұйымның атауы) уақытша әкімшілігі
жасаған шығыстар туралы есеп
мың теңгемен
N
Шығыстардың атауы
Уәкілетті
органмен
келісілген
шығыстар
сметасына
сәйкес шы-
ғыстар со-
масы
Нақты жасалған шығыстар сомасы
Өзгерістер (4-баған-
3-баған)
1
2
3
4
5
Ай
1
Қызметкерлерге еңбекақы төлеу
1.1
Лауазымдық жалақы
1.2
Табыс салығы
1.3
Міндетті зейнетақы жарналары
2
Бюджетке аударымдар
2.1
Салықтар
2.2
Алымдар
2.3
Басқа аударымдар
3
Әкімшілік шығыстар
3.1
Қызметтік және шаруашы-
лық мұқтаждар үшін көлік
жалдау жөніндегі қызмет
3.2
Байланыс қызметі
3.3
Үйлер мен ғимараттарды күзету және сигнализация
жөніндегі қызмет
3.4
Көлікті күзету жөніндегі
қызмет
3.5
Көлікке арналған тұрақты
ұсыну жөніндегі қызмет
3.6
Көлікті тіркеу жөніндегі
қызмет
3.7
Көлікті техникалық тек-
серу жөніндегі қызмет
3.8
Көлікті сақтандыру
жөніндегі қызмет
3.9
Коммуналдық қызмет

12.1
от пенсионных
активов
12.2
от инвестиционного
дохода/убытка
по пенсионным
активам
13.
Запасы
14
Основные средства
и нематериальные
активы, в том
числе:
14.1
Строящиеся
(устанавливаемые)
основные средства
14.2
Земля, здания
и сооружения
14.3
Компьютерное
оборудование
14.4
Транспортные
средства
14.5
Прочие основные
средства
14.6
Нематериальные
активы
15
Прочие активы
Итого активов:
Резервы (провизии)
Счет отрицательной
корректировки
Начисленная
амортизация
Руководитель временной администрации __________   ________
Главный бухгалтер _____________ _______________
Исполнитель       _____________ _______________
Телефон.".
Приложение 2
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций
от 27 августа 2007 года N 220
"Приложение 10
к Инструкции о требованиях к
представлению временной
администрацией (временным
администратором) банка, страховой
(перестраховочной) организации и
накопительного пенсионного фонда
отчетности и иной информации
Отчет
о произведенных временной администрацией
(наименование организации) расходах за отчетный период
в тысячах тенге
N
Наименование
расходов
Сумма
расходов
согласно
смете
расходов,
согласо-
ванной
уполномо-
ченным
органом
Сумма
фактически
произве-
денных
расходов
Изменения
(графа 4-
графа 3)
1
2
3
4
5
Месяц
1
Оплата труда персонала
1.1
Должностной оклад
1.2
Подоходный налог
1.3
Обязательные пенсионные
взносы
2
Отчисления в бюджет
2.1
Налоги
2.2
Сборы
2.3
Иные отчисления
3
Административные расходы
3.1
Услуги по найму
транспорта для служебных
и хозяйственных нужд
3.2
Услуги связи
3.3
Услуги по охране
и сигнализации зданий
и сооружений
3.4
Услуги по охране
транспорта
3.5
Услуги по предоставлению
стоянки для транспорта
3.6
Услуги по
регистрации транспорта
3.7
Услуги по техническому
осмотру транспорта
3.8
Услуги по страхованию
транспорта
3.9
Коммунальные услуги

3.10
Ағымдағы жөндеу жұмысы, негізгі құрал-жабдықтар-
ға техникалық, сервис-
тік қызмет көрсету (бай-
қау) жөніндегі жұмыстар
3.11
Үй-жайды жалдау
3.12
Жылжымайтын мүлік пен тіркеуші органдардағы сәйкес құжаттаманы тіркеу жөніндегі қызмет
3.13
Мүлікті бағалау жөнінде-
гі қызмет
3.14
Бұқаралық ақпарат құрал-
дарында жариялау жөнін-
дегі қызмет
3.15
Жылу жүйесін іске қосуға
дайындау жөніндегі қызмет
3.16
Сантехникалық жұмыстар
3.17
Мүлікті сақтау жөніндегі
жұмыс
3.18
Нотариалды куәлік бойын-
ша қызмет
3.19
Мүлікті тасымалдау, тиеу, түсіру бойынша қызмет
3.20
Терезе, есіктерге тор дайындау және орнату жөніндегі жұмыстар
3.21
Сауда-саттықты ұйымдас-
тыру мен жүргізу бойын-
ша қызмет
3.22
Инкассация қызметі
3.23
Сараптама жүргізу жөніндегі қызмет
3.24
Бағдарламалық қамтамасыз
етуге қызмет көрсету
3.25
Құжаттарды аудару
қызметі
3.26
Телефон нөмірлерін
орнату, ауыстыру немесе
басқа жерге орнату
3.27
Актуалды жай-күйдегі акционерлердің тізілім-
деріне қолдау көрсету-
дегі тіркеушінің қызметі
3.28
Құжаттарды ғылыми-техни-
калық өңдеу және оларды мұрағатқа тапсыру жөнін-
дегі қызмет
4.
Тауарлы-материалдық
құндылықтарды сатып алу
бойынша шығыстар
4.1
Офистік жабдықтарды жұ-
мыс бабында ұстау үшін
шығыстар
4.2
Көлік құралдарын ұстау үшін шығыстар
4.3
Үй-жайды ұстау үшін шығыстар
4.4
Қағаз және бланктік өнімдерді сатып алу үшін шығыстар
4.5
Кеңсе тауарларын сатып алу үшін шығыстар
4.6
Жанар-жағар май материалдарын сатып алу үшін шығыстар
5
Іссапар шығыстар
6
Қате төлем құжаттары бойынша келіп түскен ақшаны қайтару бойынша шығыстар
Бір айдың жиынтығы
Уақытша әкімшіліктің басшысы ____________________________________
Бас бухгалтер ___________________________________________________
Орындаушы________________________________________________________
Телефон.".

3.10
Работы по текущему
ремонту, техническому,
сервисному обслуживанию
(осмотру) основных
средств, осуществляемых
подрядным способом
3.11
Аренда помещения
3.12
Услуги по регистрации
недвижимости и соответ-
ствующей документации в
регистрирующих органах
3.13
Услуги по оценке
имущества
3.14
Услуги по публикации
в средствах массовой
информации
3.15
Услуги по подготовке
отопительной системы
к запуску
3.16
Сантехнические работы
3.17
Услуги по хранению
имущества
3.18
Услуги по нотариальному
удостоверению
3.19
Услуги по
транспортировке,
погрузке, разгрузке
имущества
3.20
Работы по изготовлению
и установке решеток на
окна, дверей
3.21
Услуги по организации и
проведению торгов
3.22
Услуги инкассации
3.23
Услуги по проведению
экспертизы
3.24
Услуги за обслуживание
программного обеспечения
3.25
Услуги по переводу
документов
3.26
Установка, смена или
перенос телефонных
номеров
3.27
Услуги регистратора
для поддержания
реестра акционеров в
актуальном состоянии
3.28
Услуги по
научно-технической
обработке документов и
сдаче их в архив
4
Расходы по приобретению
товарно-материальных
ценностей
4.1
Расходы для содержания
офисного оборудования
в рабочем состоянии
4.2
Расходы для содержания
транспортных средств
4.3
Расходы для содержания
помещений
4.4
Расходы для приобретения
бумажной и бланочной
продукции
4.5.
Расходы на приобретение
канцелярских товаров
4.6
Расходы на приобретение
горюче-смазочных
материалов
5
Командировочные расходы
6
Расходы по возврату
денег, поступивших по
ошибочным платежным
документам
Итого за месяц
Руководитель временной администрации __________   ________
Главный бухгалтер _____________ _______________
Исполнитель       _____________ _______________
Телефон.".