"Бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 168 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 27 қыркүйектегі N 176 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде 2007 жылғы 22 қазандағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4971 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 265 Бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2008.12.22 N 265 Бұйрығымен.
------------------ Бұйрықтан үзінді -----------------
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексін іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. ...
2. Осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің кейбір шешімдерінің күші жойылған деп танылсын.
3. ...
4. Осы бұйрық 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                                 М. Құсайынов
Қазақстан Республикасы Экономика
және бюджеттік жоспарлау министрінің
2008 жылғы 22 желтоқсандағы
N 265 бұйрығына 3-қосымша
1. ...
.........
7. "Бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 168 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 27 қыркүйектегі N 176 Бұйрығы.
8. ...
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 168 (Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 12 мамырдағы N 69 бұйрығымен - Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3662 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің міндетін атқарушының 2005 жылғы 17 қаңтардағы N 1 бұйрығымен - Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4039 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2006 жылғы 15 тамыздағы N 118 бұйрығымен - Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4353 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 30 сәуірдегі N 77 бұйрығымен - Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4684 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 5 шілдедегі N 121 бұйрығымен - Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4810 болып тіркелген бұйрықтарымен енгізілген өзгерістерімен және толықтыруларымен Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3310 болып тіркелген) бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымында :
"Жалақы" деген 110-сыныпшада:
"Негізгі жалақы" деген 111-ерекшелік бойынша:
"Шығындардың тізбесі" деген бағанда:
""Қазақстан Республикасындағы еңбек туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 72-бабына" деген сөздер ""Қазақстан Республикасы Еңбек кодексі" Қазақстан Республикасы кодексінің 131-бабына" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қосымша ақшалай төлемдер" деген 112-ерекшелік бойынша:
"Шығындардың тізбесі" деген бағанда:
""Қазақстан Республикасындағы еңбек туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 73-бабына сәйкес мерзімінен тыс жұмыстарға, мереке және демалыс күндеріндегі жұмыстарға" деген сөздер ""Қазақстан Республикасы Еңбек кодексі" Қазақстан Республикасы кодексінің 127, 128 және 129-баптарына сәйкес мерзімінен тыс жұмыстарға, түнгі уақыттағы мереке және демалыс күндеріндегі жұмыстарға" деген сөздермен ауыстырылсын";
"Өтемақы төлемдері" деген 113-ерекшелік бойынша:
"Шығындардың тізбесі" деген бағанда:
"мемлекеттік қызметшілерге берілетін шығу жәрдемақысы;" деген сөздерден кейін "судьялардың қызметтен кету кезіндегі біржолғы шығу жәрдемақысы" деген сөздермен толықтырылсын;
""Қазақстан Республикасындағы еңбек туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес орташа айлық жалақы мөлшеріндегі өтемақы" деген сөздер ""Қазақстан Республикасы Еңбек кодексі" Қазақстан Республикасы кодексінің 157-бабына сәйкес жұмысынан айрылуына байланысты өтемақы төлеу" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қызметтер мен жұмыстарды сатып алу" деген 140-сыныпшада:
"Ғимараттарды, үй-жайларды ұстау, оларға қызмет көрсету, ағымдағы жөндеу, жабдықтар мен басқа да негізгі құралдарды жөндеу" деген 146-ерекшелік бойынша:
"Анықтама" деген бағанда "бір бірлігінің құны 40 айлық есептік көрсеткіштен аспайтын және қызмет уақыты бір жылға дейін" деген сөздер алынып тасталсын.

О внесении изменений и дополнения в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 168 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета"
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 27 сентября 2007 года N 176. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 октября 2007 года N 4971. Утратил силу приказом и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 265
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра экономики и бюджетного планирования РК от 22.12.2008 № 265 (вводится в действие с 01.01.2009).
ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 168 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3310, с изменениями и дополнениями, внесенными приказами Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 12 мая 2005 года N 69 - зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3662, и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 17 января 2006 года N 1 - зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4039, Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 15 августа 2006 года  N 118 - зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4353, Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 30 апреля 2007 года N 77 - зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4684), Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 5 июля 2007 года N 121 - зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4810), следующие изменения и дополнение:
в структуре специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в подклассе 110 "Заработная плата":
по специфике 111 "Основная заработная плата":
в графе "Перечень затрат":
слова "статьи 72 Закона Республики Казахстан "О труде в Республике Казахстан"" заменить словами "статьи 131 Кодекса Республики Казахстан "Трудовой кодекс Республики Казахстан"";
по специфике 112 "Дополнительные денежные выплаты":
в графе "Перечень затрат":
слова "сверхурочной работы, работы в праздничные и выходные дни согласно статьи 73
Закона Республики Казахстан "О труде в Республике Казахстан"" заменить словами "сверхурочной работы, работы в ночное время, в праздничные и выходные дни согласно статьям 127, 128 и 129 Кодекса Республики Казахстан "Трудовой кодекс Республики Казахстан"";
по специфике 113 "Компенсационные выплаты":
в графе "Перечень затрат":
после слов "выходное пособие государственным служащим;" дополнить словами "единовременное выходное пособие при отставке судей;";
слова "Компенсация в размере среднемесячной заработной платы, согласно пункту 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О труде в Республике Казахстан"" заменить словами "Компенсационные выплаты в связи с потерей работы согласно статьи 157 Кодекса Республики Казахстан "Трудовой кодекс Республики Казахстан"";
в подклассе 140 "Приобретение услуг и работ":
по специфике 146 "Содержание, обслуживание, текущий ремонт зданий, помещений, ремонт оборудования и других основных средств":
в графе "Определение" слова "стоимость за единицу которых не превышает 40-кратный месячный расчетный показатель и со сроком службы менее одного года," исключить.

2. Әдіснама тиімділікті бағалау және функционалдық талдау департаменті (М. Боранғалиева) Заң басқармасымен (Д. Ешімова) бірлесіп, осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр

2. Департаменту методологии, оценки эффективности и функционального анализа (М. Бурангалиева) совместно с Юридическим управлением (Д. Ешимова) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр