Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2007 жылғы 5 қарашадағы N 329 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 12 желтоқсандағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5031 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің м.а. 2010 жылғы 9 тамыздағы № 209 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің м.а. 2010.08.09 № 209 Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің нормативтiк құқықтық актiлерін "Сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдері туралы" 2007 жылғы 12 қаңтардағы және "Қазақстан Республикасындағы арнайы экономикалық аймақтар туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 6 шілдедегі Заңдарына сәйкестендіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ақпараттық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағының аумағында қызметті ұйымдастыру ережесін және "Ақпараттық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағының қатысушылары ретінде заңды тұлғаларды тіркеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2006 жылғы 24 ақпандағы N 68 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 20 наурызда N 4127 тіркелген, "Юридическая газета" 2006 жылғы 21 сәуірдегі N 71-72 (1051-1052), "Заң газеті" 2006 жылғы 21 сәуірдегі N 71-72 (878) жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
3-тармақтағы "Ә.Ө.Исекешевке" деген сөздер "Қ.У.Бишімбаевқа" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Ақпараттық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағының аумағында қызметті ұйымдастыру ережесінде:
1-тармақта "1996 жылғы 26 қаңтардағы N 2823" деген сөздер "2007 жылғы 6 шілдедегі" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Заңның 1-бабына сәйкес арнайы экономикалық аймақ - қызметтің басым түрлерін жүзеге асыру үшін қолайлы жағдайлар жасалатын дәл белгіленген шекаралары бар Қазақстан Республикасының шектеулі аумағы болып табылады.";
6-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) Сараптамалық кеңес - жобаларды АТП АЭА аумағында жүзеге асыру орындылығы туралы қорытынды беру үшін Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі жанынан құрылатын консультативтік-кеңесші орган;";
11 және 12-тармақтар алынып тасталсын;
14-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра индустрии и торговли Республики Казахстан
Приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 5 ноября 2007 года № 329. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 декабря 2007 года № 5031. Утратил силу приказом и.о. Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 9 августа 2010 года № 209
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра индустрии и новых технологий РК от 09.08.2010 № 209.
В целях приведения нормативных правовых актов Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан в соответствие с Законами Республики Казахстан от 12 января 2007 года " О национальных реестрах идентификационных номеров" и от 6 июля 2007 года " О специальных экономических зонах в Республике Казахстан", ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 24 февраля 2006 года N 68 "Об утверждении Правил организации деятельности на территории специальной экономической зоны "Парк информационных технологий и Правил регистрации юридических лиц в качестве участников специальной экономической зоны "Парк информационных технологий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 4127, опубликован в "Юридической газете" от 21 апреля 2006 года N 71-72 (1051-1052), газете "Заң" от 21 апреля 2006 года N 71-72 (878)), следующие изменения и дополнения:
в пункте 3 слова "Исекешева А.О." заменить словами "Бишимбаева К.В.";
в Правилах организации деятельности на территории специальной экономической зоны "Парк информационных технологий", утвержденных указанным приказом:
в пункте 1 слова "от 26 января 1996 года N 2823" заменить словами "от 6 июля 2007 года";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. В соответствии со статьей 1 Закона специальная экономическая зона является ограниченной территорией Республики Казахстан с точно обозначенными границами, на которой создаются благоприятные условия для осуществления приоритетных видов деятельности.";
подпункт 3) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"3) Экспертный совет - консультативно-совещательный орган, создаваемый при Министерстве индустрии и торговли Республики Казахстан для представления заключений о целесообразности допуска проекта для реализация на территории СЭЗ ПИТ.";
пункты 11 и 12 исключить;
пункт 14 изложить в следующей редакции:

"14. Өтініш беруші Дирекцияға Сараптамалық кеңеске одан әрі сараптама жүргізу үшін өтініш береді.
Өтініш мыналарды қамтиды:
1) өтініш;
2) өтініш берушінің сауалнамасы;
3) бизнес-жоспар;
4) егер жобада АТП АЭА-ның инфрақұрылымы объектілерінің құрылысы қарастырылса, техникалық-экономикалық негіздеме.";
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Сараптамалық кеңес туралы ереже мен Сараптамалық кеңестің құрамын уәкілетті орган бекітеді.";
17-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Сараптамалық кеңес жобаны АТП АЭА аумағында жүзеге асыру үшін жіберудің орындылығы туралы қорытынды шығарады және оны қабылданған сәттен бастап үш күндік мерзімде Дирекцияға жібереді.";
18-тармақта "қатысушы ретінде тіркеуге келісім беру туралы шешімді" деген сөздер "аумағында жүзеге асыру орындылығы туралы қорытындыны" деген сөздермен ауыстырылсын;
20-тармақта "шешімі" деген сөз "қорытындысы" деген сөзбен ауыстырылсын;
24-тармақта "сараптамалық кеңестің рұқсатын алған өтініште" деген сөздер "Сараптамалық кеңестің оң қорытындысын алған өтініште" деген сөздермен ауыстырылсын;
29-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) Дирекцияның шешімі бойынша Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасын бұзған жағдайда;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Ақпараттық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағының қатысушылары ретінде заңды тұлғаларды тіркеу ережесiнде:
1-тармақта "1996 жылғы 26 қаңтардағы" деген сөздер "2007 жылғы 6 шілдедегі" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақта:
3) тармақша алынып тасталсын;
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"6) Сараптамалық кеңес - жобаларды АТП АЭА аумағында жүзеге асыру орындылығы туралы қорытынды беру үшін Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі жанынан құрылатын консультативтік-кеңесші орган;";
4-тармақта "басқарушы компанияның ұсынуы бойынша Сараптамалық кеңестің оң қорытындысын алған" деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақта "және басқарушы компанияның ұсынуы" деген сөздер алынып тасталсын;
12-тармақтың 9) тармақшасындағы "СТН," деген сөзден кейін "ЖСН (егер бар жағдайда)," деген сөздермен толықтырылсын;
"Ақпараттық технологиялар паркі" АЭА-ға ҚАТЫСУШЫНЫҢ САУАЛНАМАСЫ" N 3 қосымшадағы кестеде "СТН" деген сөзден кейін ", БСН (егер бар жағдайда)" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Күші жойылды - ҚР Индустрия және сауда министрінің 2009.02.05 N 31 Бұйрығы.
3. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Келісілді:
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Салық комитетінің төрағасы
2007 жылғы 5 қараша

"14. Заявитель представляет в Дирекцию заявку для последующего направления в Экспертный совет для проведения экспертизы.
Заявка включает в себя:
1) заявление;
2) анкету заявителя;
3) бизнес-план;
4) технико-экономическое обоснование проекта, если проектом предусматривается строительство объектов инфраструктуры СЭЗ ПИТ.";
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Положение об Экспертном совете и состав Экспертного совета утверждается уполномоченным органом.";
пункт 17 изложить в следующей редакции:
"17. Экспертный совет выносит заключение о целесообразности допуска проекта для реализации на территории СЭЗ ПИТ и направляет его в Дирекцию в трехдневный срок с момента принятия.";
в пункте 18 слова "Решение о согласии в регистрации в качестве участника" заменить словами "Заключение о целесообразности допуска проекта для реализации на территории";
в пункте 20 слово "Решение" заменить словом "Заключение";
в пункте 24 слова "одобренной Экспертным советом заявке" заменить словами "заявке, получившей положительное заключение Экспертного совета";
подпункт 2) пункта 29 изложить в следующей редакции:
"2) по решению Дирекции, в случае нарушения норм действующего законодательства Республики Казахстан.";
в Правилах регистрации юридических лиц в качестве участников специальной экономической зоны "Парк информационных технологий", утвержденных указанным приказом:
в пункте 1 слова "от 26 января 1996 года" заменить словами "от 6 июля 2007 года";
в пункте 2:
подпункт 3) исключить;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) Экспертный совет - консультативно-совещательный орган, создаваемый при Министерстве индустрии и торговли для представления заключений о целесообразности допуска проекта для реализации на территории СЭЗ ПИТ.";
в пункте 4 слова "получившие положительное заключение Экспертного совета по представлению управляющей компании," исключить;
в пункте 7 слова "и представления управляющей компании," исключить;
в подпункте 9) пункта 12 после слова "РНН," дополнить словами "ИИН (при его наличии),";
2. Утратил силу приказом Министра индустрии и торговли РК от 05.02.2009 N 31 (порядок введения в действие см. п. 5 ).
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
Министр
Согласован:
Председатель
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
5 ноября 2007 года