"Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы N 3-1-65қ қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 3 қаңтардағы N 23-4қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2007 жылғы 31 қаңтарда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 459 болып енгізілді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы N 3-1-65қ қаулысына (Астана қаласының Әдiлет департаментiнде 2004 жылғы 26 қаңтарда N 308 болып тiркелген, 2004 жылғы 12 ақпандағы N 21 "Астана хабары"; 2004 жылғы 27 наурыздағы N 34 "Вечерняя Астана" газеттерiнде жарияланған, Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 6 мамырдағы N 3-1-323қ қаулысымен енгізілген өзгеріс пен толықтыруы бар Астана қаласының Әдiлет департаментiнде 2005 жылғы 31 мамырда N 389 болып тiркелген; 2005 жылғы 7 маусымдағы N 75 "Астана хабары"; 2005 жылғы 4 маусымда N 82-83 "Вечерняя Астана" газеттерiнде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жұмыссыз жастар үшін дипломнан кейінгі кәсіби іс-тәжірибені ұйымдастыру ережесіне 3-қосымшада:
1-тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын.
2. "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесі "Астана қаласының Әділет департаменті" мемлекеттік мекемесіне осы қаулының мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Аманшаевқа жүктелсін.
Әкiм
Әкiмнiң бiрiншi орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiм аппаратының басшысы
"Астана қаласының Қаржы
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
Мемлекеттік-құқықтық
бөлiмiнiң меңгерушiсi
"Астана қаласының Жұмыспен
қамту және әлеуметтiк бағдарламалар
департаментi" мемлекеттік
мекемесінің директоры

О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 9 января 2004 года N 3-1-65п "О дополнительных мерах по содействию занятости населения"
Постановление Акимата города Астаны от 3 января 2007 года N 23-4п. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны от 31 января 2007 года N 459
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат города Астаны  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Астаны от 9 января 2004 года  N 3-1-65п  "О дополнительных мерах по содействию занятости населения" (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 26 января 2004 года под N 308, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 12 февраля 2004 года, N 21; "Вечерняя Астана" от 27 марта 2004 года, N 34 с дополнением и изменением, внесенными постановлением акимата города Астаны от 6 мая 2005 года  N 3-1-323п , зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 31 мая 2005 года под N 389; опубликовано в газетах "Астана хабары" от 7 июня 2005 года, N 75; "Вечерняя Астана" от 4 июня 2005 года, N 82-83) внести следующее изменение:
в приложении 3 к Правилам организации профессиональной после-дипломной практики для безработной молодежи, утвержденным указанным постановлением:
подпункт 3) пункта 1 исключить.
2. Государственному учреждению "Департамент занятости и социальных программ города Астаны" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Государственном учреждении "Департамент юстиции города Астаны".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Аманшаева Е.А.
Аким
Первый заместитель акима
Заместитель акима
Заместитель акима
Заместитель акима
Заместитель акима
Руководитель аппарата акима
Директор Государственного
учреждения "Департамент
финансов города Астаны"
Заведующий государственно-
правовым отделом
Директор Государственного
учреждения "Департамент
занятости и социальных
программ города Астаны"