Щучье ауданы бойынша Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 11 маусымдағы N А-6/203 қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 11 маусымдағы N ЗС-27-14 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 11 шілдеде N 3228 тіркелді.
Ескерту. Бүкіл мәтін бойынша «селолық», «селосы», «селосының» деген сөздер «ауылдық», «ауылы», «ауылының» деген сөздермен ауыстырылды - Ақмола облысы әкімдігінің 17.02.2015 № А-2/65 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 17.02.2015 № 5С-34-6 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 3, 11 баптарына сәйкес, Щучье ауданы әкімдігінің 2007 жылғы 10 сәуірдегі N а-4/181 қаулысы мен Щучье аудандық мәслихатының 2007 жылғы 10 сәуірдегі N С-38/2 "Елді мекендерді есепті деректерден шығару туралы" шешімі негізінде Ақмола облысының әкімдігі мен Ақмола облыстық мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Щучье ауданы бойынша Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысына келесі өзгерістер енгізілсін:
Келесі елді мекендер басқа қоныстар категориясына көшірілсін және олар жақын елді мекендер құрамына енгізіліп, есептік деректерден шығарылсын:
1) Абылайхан ауылдық округі бойынша:
Ақылбай ауылының құрамына енгізіліп, Баянбай ауылы;
Жаңа Қарабауыр ауылының құрамына енгізіліп, Ескі Қарабауыр ауылы;
Озерное ауылының құрамына енгізіліп, Жанқара ауылы.
2) Веденовка ауылдық округі бойынша:
Қарабұлақ ауылының құрамына енгізіліп, Крупское ауылы.
3) Зеленобор ауылдық округі бойынша:
Зеленый Бор ауылының құрамына енгізіліп, Подхоз ауылы.
4) Наурызбай ауылдық округі бойынша:
Наурызбай Батыр ауылының құрамына енгізіліп, Айғабақ ауылы;
Наурызбай Батыр ауылының құрамына енгізіліп, Бидайық ауылы.
5) Успеноюрьевка ауылдық округі бойынша:
Успеноюрьевка ауылының құрамына енгізіліп, Ковалевка ауылы.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді.
3. Шешім ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі

О внесении изменений в административно-территориальное устройство Акмолинской области по Щучинскому району
Постановление акимата Акмолинской области от 11 июня 2007 года N А-6/203 и решение Акмолинского областного маслихата от 11 июня 2007 года N ЗС-27-14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 июля 2007 года N 3228.
В соответствии со статьями 3, 11  Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года и на основании постановления акимата Щучинского района от 10 апреля 2007 года N а-4/181 и решения Щучинского районного маслихата от 10 апреля 2007 года N С-38/2 "Об исключении населенных пунктов из учетных данных" акимат Акмолинской области и Акмолинский областной маслихат  РЕШИЛИ :
1. Внести следующие изменения в административно-территориальное устройство Акмолинской области по Щучинскому району:
Перевести в категорию иных поселении и исключить из учетных данных следующие населенные пункты, включив их в состав ближайших населенных пунктов:
1) по Абылайхановскому сельскому округу:
село Баянбай, включив в состав Акылбай ауылы;
село Старый Карабаур, включив в состав села Новый Карабаур;
село Жанкара, включив в состав села Озерное.
2) по Веденовскому сельскому округу:
село Крупское, включив в состав села Карабулак.
3) по Зеленоборскому сельскому округу:
село Подхоз, включив в состав села Зеленый Бор.
4) по Наурызбайскому сельскому округу:
село Айгабак, включив в состав села Наурызбай Батыра;
село Бидайык, включив в состав села Наурызбай Батыра;
5) по Успеноюрьевскому сельскому округу:
село Ковалевка, включив в состав села Успеноюрьевка.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Акмолинской области от 17.02.2015 А-2/65 и решением Акмолинского областного маслихата от 17.02.2015 № 5С-34-6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области.
3. Решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области