Шалқар ауданының жекелеген елді мекендерін ауыл санатына жатқызу туралы
Бірлескен Ақтөбе облысының әкімдігінің 2007 жылғы 5 желтоқсандағы № 395 қаулысы және Ақтөбе облысының мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы № 29 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2007 жылдың 26 желтоқсанда № 3232 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11 бабына сәйкес Шалқар ауданы өкiлдi және атқарушы органдарының ұсыныстарын ескере отырып, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Шалқар ауданы Біршоғыр ауылдық округінің N 59 темір жол бекетіндегі елді мекен ауыл санатына жатқызылсын және Қарабұлақ ауылы болып аталсын.
2. Шалқар ауданы Ақтоғай ауылдық округінің N 60 темір жол бекетіндегі елді мекен ауыл санатына жатқызылсын және Қорғанжар ауылы болып аталсын.
3. Шалқар аудан әкiмі (Р.М.Сыдықов) осы бірлескен қаулы және шешімнен туындайтын қажетті шаралар қабылдасын.
4. "Ақтөбе облысының статистика басқармасы" ММ (А.Д.Мұқаев) жоғарыда көрсетілген елдi мекендерді есептi деректерге енгізсін.
5. "Ақтөбе облысының жер қатынастары басқармасы" ММ (М.Н.Жекеев) жер-кадастр құжаттарына тиісті өзгерістер енгізсін.
6. Осы қаулы және шешім ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Облыс әкiмi
Облыстық мәслихаттың сессия төрағасы

Об отнесении отдельных населенных пунктов Шалкарского района к категории села
Cовместное постановление акимата Актюбинской области от 5 декабря 2007 года № 395 и решение маслихата Актюбинской области от 5 декабря 2007 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 декабря 2007 года № 3232
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и учитывая предложения представительных и исполнительных органов Шалкарского района, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Населенный пункт железнодорожного разъезда N 59 Бершогырского сельского округа Шалкарского района отнести к категории села и именовать селом "Қарабұлақ".
2. Населенный пункт железнодорожного разъезда N 60 Актогайского сельского округа Шалкарского района отнести к категории села и именовать селом "Қорғанжар".
3. Акиму Шалкарского района (Сыдыков Р.М.) принять необходимые меры, вытекающие из данного совместного постановления и решения.
4. ГУ "Управление статистики Актюбинской области" (Мукаев А.Д.) включить в учетные данные вышеуказанные населенные пункты.
5. ГУ "Управление по земельным отношениям Актюбинской области" (Жекеев М.Н.) внести соответствующие изменения в земельно-кадастровую документацию.
6. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Аким области
Председатель сессии областного маслихата