Жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткiзу тәртiбiн қосымша реттеу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының III шақырылған LI сессиясының 2007 жылғы 13 шілдедегі N 3 шешімі. Қарағанды облысы Қарағанды қаласы әділет басқармасында 2007 жылғы 16 шілдеде N 8-1-56 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 2016 жылғы 24 тамыздағы N 40 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 2016 жылғы 24 тамыздағы N 40 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қарағанды қаласы әкімдігінің жиналыстарды, митингiлерді, шерулерді, пикеттер мен демонстрацияларды өткiзу тәртiбiн қосымша реттеу туралы ұсынысын қарастырып, Қазақстан Республикасының Конституциясын, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткiзу тәртiбi туралы" Заңын, азаматтардың құқықтары мен бостандықтарын, қоғамдық қауiпсiздiктi, сондай-ақ көлiктiң, өзге де инфрақұрылым объектiлерiнiң қалыпты жұмыс iстеуiн, жасыл желектер мен шағын сәулет нысандарының сақталуын қамтамасыз ету мақсатында Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қаласында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзу орындары:
1) Бұқар Жырау даңғылы және "Жаңа Майқұдық" мәдениет үйі, "Молодежный" мәдениет үйі, "Теміржолшылар" мәдениет үйі, Әлиханов көшесі бойындағы "Мәңгі алау" естелік монументі, Республика даңғылындағы "Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігі" және Приканальная көшесі бойындағы "Сүйінші" монументтері, Жауынгер-интернационалистер көшесі бойында цирк алдындағы "Юность", БЛКЖО 30 жылдығы атындағы мәдениет және демалыс саябағындағы "Эстрадалық алаң", Бұқар Жырау даңғылы және Жауынгер-интернационалистер көшесі жағынан "Фонтандар каскады" алаңдары тиісті мемлекеттік органдармен ұйымдастырылатын облыстық және жергілікті маңызды ресми шараларды және де мемлекеттің, облыстың жоғары тұлғалары және Қарағанды қаласы басшылығының қатысуымен өзге де шараларды өткізу үшін;
2) "Литейщик" стадионының алаңы (12 мөлтек аудан) қоғамдық-саяси тұрғыдағы мемлекеттік емес іс-шаралар өткізу үшін;
3) Басқа алаңдар мен гүлзарлар олардың сәулеттік және қызметтік пайдалануына сай ресми және мәдени-сауық шараларды өткізуге үшін деп анықталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан күннен қолданысқа енгiзiледi.

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
Решение LI сессии III созыва Карагандинского городского маслихата от 13 июля 2007 года N 3. Зарегистрировано управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 16 июля 2007 года N 8-1-56. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата от 24 августа 2016 года N 40
Сноска. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата от 24.08.2016 года N 40 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Рассмотрев предложение акимата города Караганды о дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций, руководствуясь Конституцией Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О порядке организации и проведении мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", в целях обеспечения прав и свобод граждан, общественной безопасности, а также бесперебойного функционирования транспорта, объектов инфраструктуры, сохранности зеленых насаждений и малых архитектурных форм Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Определить местами проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Караганды:
1) Проспект Бухар жырау и площади дворца культуры "Нового Майкудука", дворца культуры "Молодежный", дворца культуры "Железнодорожников", монумента памяти "Вечный огонь" по улице Алиханова, монумента "Независимости Республики Казахстан" по проспекту Республики и художественной композиции "Суюнши" по улице Приканальная, "Юность" перед цирком по улице Воинов-Интернационалистов, "Эстрадная площадь" парка культуры и отдыха имени 30-летия ВКЛСМ, "Каскад фонтанов" со стороны улицы Воинов-Интернационалистов и проспекта Бухар жырау, для проведения официальных мероприятий областного и местного значения, организуемых соответствующими государственными органами, и иных мероприятий с участием высших должностных лиц государства, области и руководства города Караганды;
2) Площадь стадиона "Литейщик" (12 микрорайон) для проведения негосударственных мероприятий общественно-политического характера.
3) Другие площади и скверы для проведения официальных и культурно-развлекательных мероприятий в соответствии с их архитектурным и функциональным предназначением.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау адам құқықтары, заңдылық, этика, наградалар, регламент, атаулар және қайта атаулар мәселелері бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін (төрағасы Кистанов Сергей Павлович).
III шақырылған қалалық
мәслихаттың кезектен тыс
LI сессияның төрайымы
Е. Сарсембаева
Қалалық мәслихат хатшысы
Қ. Бексұлтанов

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам прав человека, законности, этики, наград, регламента, наименований и переименований (председатель Кистанов Сергей Павлович).
Председатель внеочередной
LI сессии городского маслихата
III созыва
Е. Сарсембаева
Секретарь городского маслихата
К. Бексултанов