Саран қалалық мәслихатының 2006 жылғы 22 желтоқсандағы 32 сессиясының "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы беру Қағидасын бекіту туралы" N 517 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды облысы Cаран қаласының мәслихатының 2 сессиясының 2007 жылғы 22 қазандағы N 36 шешімі. Қарағанды облысы Cаран қаласы Әділет басқармасында 2007 жылғы 26 қарашада N 8-7-51 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Cаран қаласының мәслихатының 16 сессиясының 2009 жылғы 23 шілдедегі N 282 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды Қарағанды облысы Cаран қаласының мәслихатының 16 сессиясының 2009.07.23 N 282 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңдарына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2006 жылғы 22 желтоқсандағы 32 сессиясының "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Қағидасын бекіту туралы" N 517 шешіміне (2007 жылғы 10 ақпандағы N 6 “Ваша газета” газетінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінің тіркеу нөмірі 8–7-36) 2007 жылғы 4 қыркүйектегі 1 сессиясында "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Қағидасын бекіту туралы" N 517 шешіміне өзгертулер және толықтырулар енгізу туралы" (2007 жылғы 6 қазандағы N 40 “Ваша газета” газетінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінің тіркеу нөмірі 8–7-49) N 27 шешімімен өзгертулер және толықтырулар енгізілген:
1) "Көрсетілетін тұрғын үй жәрдемақысының мөлшерін анықтау" 2 бөлімнің 3 тармағы, 1 тармақшасындағы "өтемақымен қамтылған тұрғын үй алаңының нормалары тұрғын үй заңнамаларымен бекітілген (18 шаршы метр) отбасының әр мүшесіне ұсынылған тұрғын үй нормаларымен бірдей, көп бөлмелі пәтерлерде тұратын жалғызілікті азаматтар үшін - 30 шаршы метр" сөйлемі "көп бөлмелі пәтерлерде тұратын жалғызілікті зейнеткерлер мен мүгедектер үшін бөлінетін алаңның әлеуметтік мөлшері – пәтердің жалпы көлемі болып табылады" сөйлемімен толықтырылсын;

О внесении изменений в решение N 517 от 22 декабря 2006 года 32 сессии Саранского городского маслихата "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций"
Решение 2 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 22 октября 2007 года N 36. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 26 ноября 2007 года N 8-7-51. Утратило силу - решением 16 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 23 июля 2009 года N 282
Сноска. Утратило силу решением 16 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 23.07.2009 N 282.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, "О жилищных отношениях" от 16 апреля 1997 года, Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение N 517 от 22 декабря 2006 года 32 сессии Саранского городского маслихата "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - 8-7-36, опубликовано в газете "Ваша газета" от 10 февраля 2007 года, N 6), в которое внесены изменения и дополнения решением N 27 1 сессии Саранского городского маслихата от 4 сентября 2007 года "О внесении изменений и дополнений в решение N 517 от 22 декабря 2006 года 32 сессии Саранского городского маслихата "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8–7–49), опубликовано в газете "Ваша газета" N 40 от 6 октября 2007 года, следующие изменения:
1) в подпункте 1, пункта 3, главы 2 "Определение нормативов оказания жилищных пособий" предложение "нормы площади жилья, обеспечиваемой компенсационными мерами, эквивалентны нормам предоставления жилья на каждого члена семьи, установленным жилищным законодательством (18 квадратных метров), социальная норма площади для одиноких граждан, проживающих в многокомнатных квартирах – 30 квадратных метров" дополнить предложением "…социальная норма площади для одиноких пенсионеров и инвалидов, проживающих в многокомнатных квартирах – общая площадь квартиры";

2) "Жалпы ережелер" 1 бөлімнің 2 тармағындағы "тұрғын үйді күтіп ұстауға және тұтынған коммуналдық қызметтер төлеміне шыққан шығындар шегіндегі үлесі 15% мөлшерінде отбасының жиынтық табысымен белгіленеді" деген сөйлем "2008 жылғы 1 қаңтардан тұрғын үйді күтіп ұстауға және тұтынған коммуналдық қызметтер төлеміне шыққан шығындар шегіндегі үлесі 10% мөлшерінде отбасының жиынтық табысымен белгіленеді" сөйлемімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім әділет органында мемлекеттік тіркеуден өткен соң, қалалық "Ваша газета" газетінде ресми жарияланған күннен кейін, он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            С. Шайманова
Мәслихат хатшысы                           Р. Бекбанов

2) в пункте 2, главы 1 "Общее положение" предложение "доля предельно допустимых расходов на оплату содержания жилья и потребления коммунальных услуг устанавливается к совокупному доходу семьи в размере 15%" заменить предложением "с 1 января 2008 года доля предельно допустимых расходов на оплату содержания жилья и потребления коммунальных услуг устанавливается к совокупному доходу семьи в размере 10%".
2. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его официального опубликования в городской газете "Ваша газета".
Председатель сессии                        С. Шайманова
Секретарь сессии                           Р. Бекбанов