Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының мәслихатының 2007 жылғы 16 шілдедегі N 279 шешімі. Қарағанды облысы Осакаров ауданының әділет басқармасында 2007 жылғы 18 шілдеде N 8-15-71 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының мәслихатының 2016 жылғы 19 ақпандағы N 616 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының мәслихатының 19.02.2016 N 616 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Осакаров ауданы әкімдігінің жиналыстарды, митингілерді, шерулерді, пикеттер мен демонстрацияларды өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы ұсынысын қарастырып, Қазақстан Республикасының Конституциясын, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңың, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңың, азаматтардың құқықтары мен бостандықтарын, қоғамдық қауіпсіздікті, сондай-ақ көліктің, өзге де инфрақұрылым объектілерінің қалыпты жұмыс істеуін, жасыл желектер мен шағын сәулет нысандарының сақталуын қамтамасыз ету мақсатында аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары:
1) Осакаровка кентінің мәдениет үйінің және Молодежный кентінің мәдениет үйінің алдындағы алаңдар облыстық және жергілікті маңызы бар, сәйкес мемлекеттік органдардың ұйымдастыруымен ресми шаралар және мемлекеттік жоғарғы лауазымды тұлғалардың, облыстық және аудандық басшылықтың қатысуымен басқа іс-шараларды өткізу үшін;
2) Осакаровка кентінің мәдениет бағы, Молодежный кентінің № 26 орта мектебінің алаңы, сонымен қатар ауданның селолық округтерінің мектептері жанындағы алаңдар қоғамдық-саяси тұрғыдағы мемелекеттік емес іс-шаралар өткізу үшін;
3) ауданның басқа аландар мен гүлзарлар олардың сәулеттік және қызметтік пайдалауына сай ресми және мәдени-сауық шараларды өткізуге үшін деп анықталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау азаматтардың құқықтары мен заңдылықтары мәселелері бойынша тұрақты комиссияға жүктелсін (төрағасы И.Л.Зиньковский).
Сессия төрағасы Н. Бурков
Аудандық мәслихат
хатшысы
Е. Сүлейменов

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 16 июля 2007 года N 279. Зарегистрировано управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 18 июля 2007 года N 8-15-71. Утратило силу решением Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 19 февраля 2016 года N 616
Сноска. Утратило силу решением Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 19.02.2016 N 616 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Рассмотрев предложение акимата Осакаровского района о дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций, руководствуясь Конституцией Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", в целях обеспечения прав и свобод граждан, общественной безопасности, а также бесперебойного функционирования транспорта, объектов инфраструктуры, сохранности зеленых насаждений и малых архитектурных форм районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить местами проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Осакаровском районе:
1) площади перед домом культуры поселка Осакаровка и домом культуры поселка Молодежный для проведения официальных мероприятий областного и местного значения, организуемых соответствующими государственными органами и иных мероприятий с участием высших должностных лиц государства, области и руководства района;
2) парк культуры поселка Осакаровка, площадь средней школы № 26 поселка Молодежный, а так же площадки возле школ в сельских округах района для проведения негосударственных мероприятий общественно – политического характера;
3) другие площади и скверы района для проведения официальных и культурно – развлекательных мероприятий в соответствии с их архитектурным и функциональным предназначением.
2. Настояшее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам законности и правам граждан (председатель Зиньковский И.Л.).
Председатель сессии Н. Бурков
Секретарь районного маслихата Е. Сулейменов