Аудандық мәслихаттың 2006 жылғы 23 маусымдағы 26 сессиясының "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің және тұрғын үй жәрдемақысын тағайындау кезінде отбасының (адамның) жиынтық табысын есептеу тәртібі туралы Қағидасын бекіту туралы" N 203 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының мәслихатының 2007 жылғы 16 шілдедегі N 278 шешімі. Қарағанды облысы Осакаров ауданының әділет басқармасында 2007 жылғы 07 тамызда N 8-15-73 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасында тұрғын үй–коммуналдық саланы дамытудың 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2006 жылғы 23 маусымдағы 26 сессиясының "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің және тұрғын үй жәрдемақысын тағайындау кезінде отбасының (адамның) жиынтық табысын есептеу тәртібі туралы Қағидасын бекіту туралы" N 203 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-15-33 болып тіркелген, 2006 жылғы 22 шілдедегі "Сельский труженик" газетінің N 30 (6993) санында жарияланған), (әрі қарай - Қағида), келесі толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1) Қағиданың кіріспесінде "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" 2004 жылғы 09 қыркүйектегі N 949 қаулысына" сөзінен кейін "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 маусымдағы "Қазақстан Республикасында тұрғын үй–коммуналдық саланы дамытудың 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" N 553 қаулысына" деген сөздермен толықтырылсын;
2) 1 тармақта
1 тармақшасында:
"тұрғын үйді ұстауға" деген сөзден кейін "кондоминиум объектісінің жалпы мүлігіне күрделі және ағымдағы жөндеуді қоса алғанда" деген сөздермен толықтырылсын;
3) 2 тармақта:
"тұрғын үйді ұстауға" деген сөзден кейін "кондоминум объектісінің жалпы мүлігіне күрделі және ағымдағы жөндеуді қоса алғанда" деген сөздермен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение 26 сессии районного маслихата N 203 от 23 июня 2006 года "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций и порядка исчисления совокупного дохода семьи (лица), при назначении жилищного пособия"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 16 июля 2007 года N 278. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 07 августа 2007 года N 8-15-73
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", постановлением Правительства Республики Казахстан "Об утверждении программы развития жилищно-коммунальной сферы в Республике Казахстан на 2006-2008 годы", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в приложение решения 26 сессии районного маслихата N 203 от 23 июня 2006 года "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций и порядка исчисления совокупного дохода семьи (лица), при назначении жилищного пособия" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-33, опубликованное в районной газете "Сельский труженик" от 22 июля 2006 года N 30 (6993)), (далее - Правила), следующие дополнения и изменения:
1) в преамбуле Правил после слов "постановлением Правительства Республики Казахстан "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон" N 949 от 09 сентября 2004 года" дополнить словами "постановлением Правительства Республики Казахстан N 553 от 15 июня 2006 года "Об утверждении Программы развития жилищно-коммунальной сферы в Республике Казахстан на 2006-2008 годы";
2) в пункте 1
в подпункте 1:
после слов "содержания жилья" дополнить словами "включая текущий и капитальный ремонт общего объекта кондоминиума";
3) в пункте 2:
после слов "содержания жилища" дополнить словами "включая текущий и капитальный ремонт общего объекта кондоминиума";

"20" саны "18" санына ауыстырылсын;
4) 3 тармағы:
келесі мазмұндағы 4 тармақшасымен толықтырылсын:
"4) Тұрғын үй жәрдемақысын алушылардың кондоминиум объектісін жалпы мүлігіне күрделі жөндеу жасауға жұмсалатын қаражаттары кондоминиум объектісінің жалпы көлемінен жәрдемақы алушының жеке меншік көлемінің теңдігі жолымен анықталады. Кондоминиум объектісінің жалпы мүлігіне күрделі жөндеу жасау пәтерлердің иелерімен жалпы жиналыста бекітіледі".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау азаматтардың құқықтары мен заңдылықтары мәселелері бойынша тұрақты комиссияға жүктелсін (төрағасы И.Л. Зиньковский).
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Н. Бурков
Аудандық мәслихат хатшысы                  Е. Сүлейменов

цифру "20" заменить цифрой "18";
4) в пункте 3:
дополнить подпунктом 4 следующего содержания:
"4) расходы на проведение текущего и капитального ремонтов общего имущества объекта кондоминиума до получателей жилищной помощи определяются путем соотношения площади индивидуальной собственности получателя к общей площади объекта кондоминиума. Очередность проведения текущего и капитального ремонтов общего имущества кондоминиума утверждается собственниками квартир на общем собрании".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам законности и правам граждан (председатель Зиньковский И.Л.).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Н. Бурков
Секретарь районного маслихата              Е. Сулейменов