Бастауыш және орта кәсіптік білім беру оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2007-2008 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Маңғыстау облыстық әкімдігінің 2007 жылғы 8 маусымдағы N 164 қаулысы. Маңғыстау облыстық Әділет департаментінде 2007 жылғы 29 маусымда N 1972 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 16 шілдедегі № 01-30-1050 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012.07.16  № 01-30-1050 хатымен.
" Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы ", " Бiлiм туралы " Қазақстан Республикасының Заңдарына, "Қазақстан Республикасында бастауыш және орта кәсiптiк бiлiм берудi одан әрi дамыту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 15 мамырдағы N 721  қаулысына сәйкес, облыс әкiмдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Бастауыш және орта кәсiптiк бiлiм беру оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2007-2008 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Маңғыстау облысы экономика және бюджеттік жоспарлау департаменті (Х.Х. Нұрғалиева) 2007-2008 оқу жылында бастауыш және орта кәсіптік білім беру оқу орындарына қабылдаудың ұлғаюына сәйкес қаржыландыруды ұлғайтуды көздестірсін.
3. Маңғыстау облысының қаржы департаменті (М.Б. Әлібекова) кадрлар даярлауға көзделген қаржыландыру жоспары шегiнде бағдарламаның әкiмшiсi - облыстық бiлiм департаментін қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
4. Маңғыстау облыстық бiлiм департаменті (Е.Қасымбеков) мемлекеттiк сатып алу туралы қолданыстағы заңнамаға сәйкес бастауыш және орта кәсiптiк бiлiм беру оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2007-2008 оқу жылына арналған мемлекеттiк тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсiн.
5.Осы қаулының орындалауын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Г.С. Сейтмағанбетоваға жүктелсiн.
6. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкiмi
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2007 жылғы 8 маусымдағы
N 164 қаулысына қосымша
2007-2008 оқу жылына Маңғыстау облысының
бастауыш және орта кәсiптiк бiлiм беретiн оқу орындарында
мамандар даярлауға мемлекеттiк тапсырыс
N
Мамандықтың(кәсіп)өзгертілген коды мен аты
Оқу-
шылар
саны
Базалық
білімі
Оқыту
тілі
Оқу
мерзімі
1. Жаңаөзен қаласының N 3 кәсіптік мектебі
0807001 Электр жабдықтарын жөндеу лектрик-слесары
25
11  сынып
қазақша
1 жыл 10 ай
2010001 Мұнай және газ өндеру операторы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
4301001 Кең профильді құрылысшы-шебер
25
11  сынып
қазақша
1 жыл 10 ай
3924001 Мұнай мен газды қайта өңдеу операторы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2504001 Бақылау-өлшеу аспаптары және автоматика слесары
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2916001 Газоэлектрмен пісіруші
25
25
9 сынып
11  сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1 жыл 10 ай
4305001 Әрлеу құрылыс жұмыстары шебері
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
4311011 Автокран машинисі
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
3001001 Автомеханик
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны :

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях начального и среднего профессионального образования на 2007-2008 учебный год
Постановление Акимата Мангистауской области от 8 июня 2007 года N 164. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 29 июня 2007 года N 1972. Утратило силу письмом Мангистауского областного акимата от 16 июля 2012 года № 01-30-1050
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Мангистауского областного акимата от 16 июля 2012 года № 01-30-1050
В соответствии с Законами Республики Казахстан " О местном государственном управлении в Республике Казахстан ", " Об образовании ",  постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2000 года N 721 "О мерах по дальнейшему развитию начального и среднего профессионального образования в Республике Казахстан , акимат области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов в учебных заведениях начального и среднего профессионального образования на 2007-2008 учебный год согласно приложению.
2. Департаменту экономики и бюджетного планирования (Нургалиева Х.Х.) предусмотреть увеличение финансирования в соответствии с увеличением приема в начальные и средние профессиональные учебные заведения в 2007-2008 учебном году.
3. Департаменту финансов Мангистауской области (Альбекова М.Б.) обеспечить финансирование Департамента образования Мангистауской области - администратора программ в пределах плана финансирования, предусмотренного на подготовку кадров.
4. Департаменту образования Мангистауской области (Касымбеков Е.К.)обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях начального и среднего профессионального образования на 2007-2008 учебный год в соответствии с действующим законодательством о государственных закупках.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Сейтмаганбетову Г.С.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня опубликования.
Аким области
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 8 июня 2007 г. N 164
Государственный заказ
на подготовку специалистов в учебных заведениях начального
и среднего профессионального образования Мангистауской области
на 2007-2008 учебный год
N
Код и название
профессий и
специальностей
Кол-во
учащихся
Базовое
образо-
вание
Язык
обучения
Срок
обучения
1. Профессиональная школа N 3 г. Жанаозен
0807001 Слесарь-электрик
по ремонту
электрооборудования
25
11
классов
казахский
1 г.
10 мес.
2010001
Оператор нефтяных
и газовых скважин
25
9
классов
казахский
2 г.
10 мес.
4301001
Мастер-строитель
широкого профиля
25
11
классов
казахский
1 г.
10 мес.
3924001
Оператор
нефтепереработки
25
9
классов
казахский
2 г.
10 мес.
2504001
Слесарь
по контрольно-
измерительным
приборам и автоматике
25
9
классов
казахский
2 г.
10 мес.
2916001 Газоэлектросварщик
25
25
9
классов
11
классов
казахский
казахский
2 г.
10 мес.
1 г.
10 мес.
4305001
Мастер отделочных
строительных работ
25
9
классов
казахский
2 г.
10 мес.
4311011
Машинист автокрана
25
9
классов
казахский
2 г.
10 мес.
3001001 Автомеханик
25
9
классов
казахский
2 г.
10 мес.
Итого:

250
2. Шетпе поселкесінің N5 кәсіптік мектебі
4401031 Ауыл шаруашылығы өндірісінің тракторист-машинисі
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2916021 Газэлектр дәнекерлеуші
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2010011 Мұнай және газ өндіру операторы
25
11  сынып
қазақша
10 ай
2504001 Бақылау-өлшеу аспаптары және автоматика слесары
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны :
100
3. Ақтау қаласы N1 кәсіптік лицейі
0821001 Тамақтандыру кәсiпорындарының мамандары (аспаз-кондитер)
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша орысша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
0807001 Электр жабдықтарын жөндеу электрик-слесары
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2504001 Бақылау-өлшеу аспаптары және автоматика слесары
25
9 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
3807001 Радиохабарларын тарату және электрик байланыстың желілік құрылымының электромонтері
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақшаорысша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
4120001 Әмбебап-тігініші
25
9 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
2101001 Электр станциялары электр жабдықтарын күту электромонтеры
25
9 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
3705001 Электронды-есептеу және есептеу машиналарының операторы
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша орысша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
Жиыны :
250
4. Бейнеу кәсiптік мектебi
0821001 Тамақтандыру кәсiпорындарының мамандары
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2010001 Мұнай және газ ұңғыларының операторы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
3001001 Автомеханик
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
3026001 Локомотив машинисі көмекшісі
25
11  сынып
қазақша
10 ай
3924001 Мұнай қайта өндеу операторы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
3026001 * Локомотив машинисі көмекшісі
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны :
150 *
5 .
ГМ 172 жанындағы N018 кәсіптік мектебі
210
орысша қазақша
10 ай
5-1      Қарақия кәсіптік мектебі *
0821001 * -Тамақтандыру кәсіпорындарының маманы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
3705001 * - Электронды - есептеу  және есептеу машиналарының операторы
25
9 сынып
қазақша
2жыл 10 ай
Бастауыш кәсiптiк бiлiм беретiн оқу орындары бойынша
1010 *
6 . Маңғыстау энергетикалық колледжі
2103002 Электр станциялары мен кiшiгiрiм станцияларының электр жабдықтары
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
2201002 Жылу электр станциялары энергетикалық қондырғылары
25
9 сынып
орысша
3 жыл 6 ай
2509002 Машина жасау өнеркәсiбi жабдықтарына техникалық күту және жөндеу
25
9 сынып
орысша
3 жыл 6 ай
2510002 Өндіріс жабдықтарына техникалық күту және жөндеу
25
25
9 сынып
11  сынып
қазақша орысша
3 жыл 6 ай
2 жыл 6 ай
3604002 Электр энергетика жүйелерін автоматты басқару
25
9 сынып
орысша
3 жыл 6 ай
3914002 Органикалық емес заттардың химиялық технологиясы
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша орысша
3 жыл 6 ай
3 жыл 6 ай
Жиыны :
200
7. Маңғыстау политехникалық колледжі
1703002 Экология және табиғи ресурстарды тиімді пайдалану (салалар бойынша)
25
9 сынып
орысша
3 жыл 6 ай
2004002 Мұнай және газ ұңғыларын бұрғылау
25
9 сынып
орысша
3 жыл 10 ай
2006002 Мұнай газ құбырларын және мұнай газ қоймаларын салу және пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
2007002 Мұнай мен газды сақтау және тасымалдау
25
9 сынып
қазақша
3жыл10ай
2510002 Өндіріс жабдықтарын техникалық күту және жөндеу
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
2919002 Пісіру өндірісі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
3002002 Автокөлікті техникаландыру, пайдалану және жөндеу
25
9 сынып
орысша
3 жыл 6 ай
3005002 Жолаушылар мен жүкті тасымалдауды ұйымдастыру (әр сала бойынша)
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
3704002 Ақпараттық өңдеу мен басқарудың (әр сала бойынша) автоматтандырылған жүйелері
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
3913002 Органикалық заттар мен жоғарғы молекулалық қосылыстар химиялық технологиясы
25
9 сынып
орысша
3 жыл 10 ай
4303002 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
4332002 Автомобиль жолдары мен аэродромдар салу және пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
Жиыны :

250
2. Профессиональная школа N 5 п. Шетпе
4401031
Тракторист-машинист
сельскохозяйственного
производства
25
9
классов
казахский
2г.
10мес.
2916021 Газоэлектросварщик
25
9
классов
казахский
2г.
10 мес.
2010011
Оператор по добыче
нефти и газа
25
11
классов
казахский
10 мес.
2504001
Слесарь
по контрольно-
измерительным
приборам и автоматике
25
9
классов
казахский
2 г.
10 мес.
Итого:
100
3. Профессиональный лицей N 1 г. Актау
0821001
Специалист
предприятий питания
(повар-кондитер)
25
25
9
классов
9
классов
казахский
русский
2 г.
10мес.
2г.
10 мес.
0807001 Слесарь-электрик по ремонту электрооборудования
25
9
классов
казахский
2 г.
10 мес
2504001
Слесарь по
контрольно-
измерительным
приборам и автоматике
25
9
классов
русский
2 г.
10 мес
3807001
Электромонтер
линейных сооружений,
электросвязи и
проводного вещания
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
2 г. 10 мес
2 г. 10 мес
4120001
Портной - универсал
25
9
классов
русский
2 г.
10 мес.
2101001
Электромонтер по
обслуживанию
электрооборудования
электростанций
25
9 классов
русский
2 г. 10 мес.
3705001
Оператор ЭВМ
25
25
9
классов
9
классов
казахский
русский
2 г.
10 мес
2 г.
10 мес
Итого:
250
4. Бейнеуская профессиональная школа
0821001
Специалист
предприятий питания
25
9
классов
казахский
2 г.
10 мес.
2010001
Оператор нефтяных
и газовых скважин
25
9
классов
казахский
2 г.
10 мес.
3001001
Автомеханик
25
9
классов
казахский
2 г.
10 мес.
3026001
Помощник машиниста
локомотива
25
11
классов
казахский
10 мес.
3924001 *
Оператор
нефтепереработки
25
9
классов
казахский
2 г.
10 мес.
3026001 Помощник машиниста локомотива
25
9 классов
казахский
2 г.
10 мес.
Итого:
150
5.
Профессиональная
школа N 018 при ГМ
172
2 10
русский
казахский
10 мес.
5-1 Каракиянская профессиональная школа *
0821001 * Специалист предприятий питания
25
9 классов
казахский
2г.10мес.
3705001 * Оператор электронно- вычислительных и вычислительных машин
25
9 классов
казахский
2г.10мес.
По учебным
заведениям
начального
профессионального
образования
1010 *
6 . Мангистауский энергетический колледж
2103002
Электрооборудование
электрических станций
и подстанций
25
9
классов
казахский
3 г.
6мес.
2201002
Теплоэнергетические
установки тепловых
электрических станций
25
9
классов
русский
3 г.
6мес.
2509002
Техническое
обслуживание и ремонт
оборудования
предприятий
машиностроения
25
9
классов
русский
3 г.6мес.
2510002
Техническое
обслуживание и
ремонт промышленного
оборудования
25
25
9
классов
11
классов
казахский
русский
3г.6мес.
2 г.6 мес.
3604002
Автоматическое
управление
электрическими
системами
25
9
классов
русский
3 г.6мес.
3914002
Химическая технология
неорганических
веществ
25
25
9
классов
9
классов
казахский
русский
3 г.6мес.
3 г.6 мес.
Итого:
200
7 . Мангистауский политехнический колледж
1703002
Экология и рациональ-
ное использование
природных ресурсов
(по отраслям)
25
9
классов
русский
3 г.6 мес.
2004002
Бурение нефтяных и
газовых скважин
25
9
классов
русский
3 г.10мес.
2006002
Сооружение и
эксплуатация
нефтегазопроводов и
нефтегазохранилищ
25
9
классов
казахский
3 г.10мес.
2007002
Транспортировка и
хранение нефти и газа
25
9
классов
казахский
3 г.10мес.
2510002
Техническое
обслуживание и
ремонт промышленного
оборудования
25
9
классов
казахский
3 г.10мес.
2919002
Сварочное
производство
25
9
классов
казахский
3 г.6 мес.
3002002
Техническое
обслуживание, ремонт
и эксплуатация
автомобильного
транспорта
25
9
классов
русский
3 г.6 мес.
3005002
Организация перевозок
и управление движе-
нием на транспорте
(по отраслям)
25
9
классов
казахский
3 г.10 мес.
3704002
Автоматизированные
системы обработки
информации и
управления
25
9
классов
казахский
3 г.10 м.
3913002
Химическая технология
органических веществ
и высокомолекулярных
соединений
25
9
классов
русский
3 г.10мес.
4303002
Строительство и
эксплуатация зданий
и сооружений
25
9
классов
казахский
3 г.6мес.
4332002
Строительство и
эксплуатация
автомобильных дорог
и аэродромов
25
9
классов
казахский
3 г.6мес.
Итого:

300
8. Баутин поселкесіндегі Маңғыстау политехникалық
колледжінің филиалы
2919002 Пісіру өндірісі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
3002002 Автокөлікті техникаландыру, пайдалану және жөндеу
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
4303002 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
2002002 Мұнай және газ кенорындарын пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
Жиыны :
100
9.           Маңғыстау өнер колледжі
0604002 Аспаптық орындаушылық өнер
30
10
9 сынып
11  сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
0606002 Ән салу
2
1
9 сынып
11  сынып
қазақша орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
0607002 Хорда дирижерлiк ету
4
3
9 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
0615002 Кескiндеме (живопись)
10
5
9 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
Жиыны :
65
10 .   О.Тұрмағанбетұлы атындағы Жаңаөзен мұнай және газ колледжі
1814002 Мұнай және газ кенорындарын геологиясы мен барлауы
50 *
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
2002002 Мұнай және газ кенорындарын пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
2006002  *Алынып тасталды
2007002 Мұнай мен газды сақтау және тасымалдау
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
2017002 Бұрғылау жұмыстарының технологиясы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
3925002 Мұнай және газ өндеу технологиясы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
жиыны :
150
11. Маңғыстау облыстық медицина колледжі
0401002 Емдеу ісі
25
11  сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
0402002 Акушерлiк ісі
25
11  сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
0407002 Медбике iсi
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
0408002 Зертханалық диагностика
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны :
100
12.    Маңғыстау гуманитарлық колледжі
0310002 Дене тәрбиесі
25
9 сынып
орысша
3 жыл 10 ай
0301002 Мектепке дейінгі тәрбие
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0307002 Мемлекеттік емес  тілде оқытатын мектептердегі қазақ тілі және әдебиеті мұғалімі
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
0314022 Бастауыш мектептің информатика мұғалімі
25
9 сынып
орысша
3 жыл 10 ай
0314032 Бастауыш мектептің шеттілі мұғалімі(ағылшын)
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
Жиыны :
150
13. Бейнеу гуманитарлық-экономикалық колледжі
0301002 Мектепке дейінгі тәрбие
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0306002 Қазақ тілі және әдебиеті
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0314002 * -Бастауыш жалпы білім беру
(0314022-Бастауыш мектептегі информатика пәнінің мұғалімі)
25
9 сынып
қазақша
3жыл 10 ай
0303002 * - Негізгі мектепте математика пәні мұғалімі
25
9 сынып
қазақша
3жыл 10 ай
Жиыны :
100
Орта кәсiптiк бiлiм беретін оқу орындары бойынша
1165 *
Облысбойынша:
2175 *
*Ескерту: Кестеде өзгертулер мен толықтырулар енгізілді - Маңғыстау облысының әкімдігінің 2007 жылғы 13 тамыздағы  N 281 қаулысымен.

300
8 . Филиал Мангистауского политехнического колледжа
в п. Баутино
2919002
Сварочное
производство
25
9
классов
казахский
3 г.
6 мес.
3002002
Техническое
обслуживание, ремонт
и эксплуатация
автомобильного
транспорта
25
9
классов
казахский
3 г.
6 мес.
4303002
Строительство и
эксплуатация зданий
и сооружений
25
9
классов
казахский
3 г.
6 мес.
2002002
Эксплуатация
нефтяных и газовых
месторождений
25
9
классов
казахский
3 г.
6 мес.
Итого:
100
9 . Мангистауский колледж искусств
0604002
Инструментальное
исполнительство
30
10
9
классов
11
классов
казахский
русский
3 г.10 м.
3 г.10 м.
0606002
Пение
2
1
9
классов
11
классов
казахский
русский
3 г.10 м. 3 г.10 м.
0607002
Хоровое дирижирование
4
3
9
классов
11
классов
казахский
русский
3 г.
10 мес.
3 г.
10 мес.
0615002
Живопись
10
5
9
классов
11
классов
казахский
русский
3 г.10 м.
3 г.10 м.
Итого:
65
10 . Жанаозенский колледж нефти и газа
1814001
Геология и разведка
нефтяных и газовых
скважин
50 *
9
классов
казахский
3 г.6 мес.
2002002
Эксплуатация нефтяных
и газовых
месторождений
25
9
классов
казахский
3 г.10 м.
2006002 * Исключен
2007002
Транспортировка и
хранение нефти и газа
25
9
классов
казахский
3 г.10 м.
2017002
Технология буровых
работ
25
9
классов
казахский
3 г.10 м.
3925002
Технология
переработки нефти
и газа
25
9
классов
казахский
3 г.10 м.
Итого:
150
11. Мангистауский областной медицинский колледж
0401002
Лечебное дело
25
11
классов
казахский
2 г.10 м.
0402002
Акушерское дело
25
11
классов
казахский
2 г.10 м.
0407002
Сестринское дело
25
11
классов
казахский
2 г.
10 мес.
0408002
Лабораторная
диагностика
25
11
классов
казахский
2 г.
10 мес.
Итого:
100
12. Мангистауский гуманитарный колледж
0310002
Физическая культура
25
9 классов
русский
3 г.
10 мес.
0301002
Дошкольное воспитание
25
9 классов
казахский
3 г.
10 мес.
0307002
Казахский язык и
литература в школах
с негосударственным
языком обучения
25
11 классов
казахский
2 г. 10 м.
0314022
Учитель информатики
в начальной школе
25
9 классов
русский
3 г.
10 мес.
0314032
Учитель иностранного
(английского ) языка
в начальной школе
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 г.10 м.
3 г.10 м.
Итого:
150
13. Бейнеуский гуманитарно-экономический колледж
0314002 * Начальное общее образование (0314022  Учитель информатики в начальной школе)
25
9 классов
казахский
3г.10 м.
0303002 Учитель математики восновной школе
25
9 классов
казахский
3г.10мес.
0301002
Дошкольное воспитание
25
9
классов
казахский
3 г. 10 м.
0306002
Казахский язык и
литература
25
9
классов
казахский
3 г.10 м.
Итого:
100 *
По учебным
заведениям среднего
профессионального
образования
1165 *
ПО ОБЛАСТИ:
2175 *
* Сноска: В таблицу внесены изменений и дополнения - постановлением Мангистауского областного акимата от 13 августа 2007 года  N 281