"Маңғыстау электртораптық бөлу компаниясы" акционерлік қоғамы іс-әрекет ететін аймақта электр желілерін 2015 жылға дейінгі кезеңге келешектік дамыту жоспарын бекіту туралы
Маңғыстау облысының әкімдігінің 2007 жылғы 23 шілдедегі N 229 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаметінде 2007 жылғы 13 тамызда N 1975 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 шілдедегі № 01-30-1018 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012.07.11  № 01-30-1018 қаулысымен.
'Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы ',  'Электроэнергетика туралы ' Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, сондай-ақ ' Электр энергетикасы қондырғылары объектілерiн қайта жаңарту мен кеңейту үшiн қосымша қуаттарды қосу және шығындарды өтеу ережесін бекіту туралы ' Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 08 қазандағы N1044 қаулысын іске асыру мақсатында, облыс әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған, Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі мен Қазақстан Республикасының табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Маңғыстау облысы бойынша басқармасы тараптарынан келісілген 'Маңғыстау электртораптық бөлу компаниясы' акционерлік қоғамы іс-әрекет ететін аймақта электр желілерін келешектік дамыту жоспары бекітілсін.
2. 2007-2015 жылдар аралығына қосымша қосылатын электр қуатының бірлігіне (1 кВт үшін) төлем 42400 (қырық екі мың төрт жүз) теңге мөлшерінде белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.М. Бортникке жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                        Қ. Көшербаев
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2007 жылғы « 23 »  шілдедегі 229
қаулысымен бекітілген
"МЭБК" АҚ іс-әрекет ететін аймақта электр желілерін 2015 жылға дейінгі кезеңдегі келешектік даму жоспары
N№
пп
Ауданның атауы Жобаның атауы
1 Қарақия Құрық поселкесі

Об утверждении Плана перспективного развития элертрических сетей в зоне действия акционерного общества "Мангистауская распределительная электросетевая компания" на период до 2015 года
Постановление акимат Мангистауской области от 23 июля 2007 года N 229. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 13 августа 2007 года N 1975. Утратило силу постановлением Мангистауского областного акимата от 11 июля 2012 года № 01-30-1018
Сноска. Утратило силу постановлением Мангистауского районного  акимата от 11.07.2012 года № 01-30-1018.
В соответствии с законами Республики Казахстан ' О местном государственном управлении в Республике Казахстан ', ' Об электроэнергетике ', а также в целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 08 октября 2004 года N 1044  'Об утверждении Правил присоединения дополнительных мощностей и компенсирования затрат для реконструкции и расширения объектов электроэнергетических установок ', акимат области  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемый План перспективного развития электрических сетей в зоне действия акционерного общества 'Мангистауская распределительная электросетевая компания' на период до 2015 года, согласованный с Министерством энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан и Управлением Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Мангистауской области.
2. Определить плату за единицу дополнительный присоединяемой электрической мощности (за 1 кВт) в размере 42400 (сорок две тысячи четыреста) тенге, на период 2007-2015 годы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бортника М. М.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким области К. Кушербаев
Утвержден постановлением акимата Мангистауской области
от "23" июля 2007 года N 229
План перспективного развития электрических сетей в зоне действия АО "МРЭК" на период до 2015 года
N
пп
Наименование района Наименование
проекта
1 Каракиянский Поселок
Курык

ұзындығы 59,7км 110кВ Актау-Құрық  әуе желісімен бірге 110/10-10кВ Құрық 2х25МВА (2х20МВт) қосалқы стансасының құрылысы
Жаңа 110кВ әуе желісімен бірге 110/10кВ Южная 2х16МВА (2х12,8МВт) қосалқы стансасының құрылысы
Жаңа 110кВ әуе желісімен бірге 110/10кВ Заводская 2х6,3МВА (2х5,04МВт) қосалқы стансасының құрылысы
Жаңа 110кВ әуе желісімен бірге 110/10кВ Городская 2х25МВА (2х20МВт) қосалқы стансасының құрылысы
Жетібай энерго
торабы
110/35/6кВ Жетібай қосалқы стансасының трансформаторларын 2х40МВА (2х32МВт) трансформаторларға ауыстыру арқылы қайта жаңартуы
Кендірлі курортты аймағы

Строительство ПС-110/10-10кВ Курык 2х25МВА (2х20МВт) с ВЛ-110кВ Актау-Курык, протяженностью 59,7км
Строительство новой ПС-110/10кВ Южная 2х16МВА (2х12,8МВт) с ВЛ-110кВ
Строительство новой ПС-110/10кВ Заводская 2х6,3МВА (2х5,04МВт) с ВЛ-110кВ
Строительство новой ПС-110/10кВ Городская 2х25МВА (2х20МВт) с ВЛ-110кВ
Жетыбайский энергоузел
Реконструкция ПС-110/35/6кВ Жетыбай с заменой трансформаторов на 2х40МВА (2х32МВт)
Курортная зона
Кендирли

110/6кВ Кендірлі 2х40МВА (2х32МВт), 110/6кВ Темір-Баба 2х4МВА (2х3,2МВт) қосалқы стансаларының құрылысы, 110/6кВ Теңге қосалқы стансасының қайта жаңартуы  және ұзындығы 64км екінші 110кВ Тенге-Фетисово әуе желісінің кұрылысы
Барлығы
кестенің жалғасы
Жылдар бойынша электр жүктемелерінің болжамды өсуі
(МВт)
Электр жүктемелер-інің болжамды өсімі
(МВт) *
Орындалған жұмыстардың құны
(миллион теңге,
ҚҚС-мен бірге)
2007 2008 2009 2010 2011 2015 2005 2006

Строительство ПС-110/6кВ Кендирли 2х40МВА (2х32МВт), ПС-110/6кВ Темир-Баба 2х4МВА (2х3,2МВт), реконструкция ПС-110/6кВ Теньге  и строительство второй ВЛ-110кВ Тенге-Фетисово, протяженностью 64км
Итого
продолжение таблицы
Прогнозный рост электрических нагрузок по годам
(МВт)
Прог
ноз
ный
при
рост электричес
ких нагру
зок
(МВт) *
Стоимость выполненных работ
(миллионов тенге,
с НДС)
2007 2008 2009 2010 2011 2015 2005 2006

704,6
21143,86 498,3 48,38 42,4
Аббревиатураларының мағынысын ашу:
"МЭБК" АҚ - "Маңғыстау электротороптық бөлу компаниясы" акционерлік қоғамы
"Энергия" ҚазҒЗЖІОЭЖИ АҚ - "Энергия" Қазақстандық отын-энергетика жүйелерін ғылыми-зерттеу және жобалау іздестіру институты" акционерлік қоғамы
ҚҚС - қосымша құн салығы
ЭКЕААЖ - электр энергиясын коммерциялық есепке алудың автоматтандырылған жүйесі
ЖСҚ - Жобалық-сметалық құжаттар
БКНС - блоктық компрессорлық насостық стансасы

704,6
24104,0 21143,86 498,3 48,38 42,4
Расшифровка аббревиатур:
АО "МРЭК" - Акционерное общество "Мангистауская распределительная электросетевая компания"
АО КазНИПИИТЭС "Энергия" - Казахстанский научно-исследовательский и проектно-изыскательский институт топливно-энергетических систем "Энергия"
НДС - налог на добавленную стоимость
ПС - подстанция
ВЛ - воздушная линия
АСКУЭ - автоматизированная система коммерческого учета электроэнергии
ПСД - проектно-сметная документация
БКНС - блочная компрессорная насосная станция