"Қостанай облысының мемлекеттік коммуналдық мүлкін жалға беру Ережесін бекіту туралы" әкімдіктің 2005 жылғы 14 қаңтардағы N 1 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2007 жылғы 10 желтоқсандағы N 540 қаулысы. Қостанай облысы әділет Департаменінде 2007 жылғы 25 желтоқсанда N 3581 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 6 тамыздағы № 278 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2010.08.06 № 278 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  27-бабына , Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 10 желтоқсандағы N 1303 қаулысымен бекітілген Салыққа жатпайтын түсімдерді өндіріп алуға жауапты және олардың түсімін бақылауын жүзеге асыратын уәкілетті мемлекеттік органдардың  тізбесінің 17-тармағына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысының мемлекеттік коммуналдық мүлкін жалға беру Ережесін бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2005 жылғы 14 қаңтардағы№N 1 қаулысына (мемлекеттік тіркеу нөмірі  3300 , 2005 жылғы 2 ақпандағы "Қостанай таңы", 2005 жылғы 15 ақпандағы "Костанайские новости" газеттерінде жарияланды; өзгерістер енгізілді: "Қостанай облысының мемлекеттік коммуналдық мүлігін жалға беру ережесін бекіту туралы" әкімдіктің 2005 жылғы 14 қаңтардағы №N 1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» әкімдіктің 2005 жылғы 23 қарашадағы №N 380 қаулысымен, мемлекеттік тіркеу нөмірі  3525 , 2005 жылғы 21 желтоқсандағы №N 150 "Қостанай таңы", 2005 жылғы 31 желтоқсандағы №N 179 "Костанайские новости" газеттерінде жарияланды; "Мемлекеттік коммуналдық мүлікті жалға беру ережесін бекіту туралы" әкімдіктің 2005 жылғы 14 қаңтардағы№N 1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" әкімдіктің 2007 жылғы 15 қаңтардағы№N 34 қаулысымен, мемлекеттік тіркеу нөмірі  3564 , 2007 жылғы 2 ақпандағы№N 15 "Қостанай таңы", 2007 жылғы 7 ақпандағы№N 19 "Костанайские новости" газеттерінде жарияланды) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
Ереженің 4-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Мемлекеттік мүлікті облыстық коммуналдық заңды тұлғаларға бекітілген мүліктен жалға беру шарттары бойынша жалгерлік ақы облыстық бюджетке есептеледі, аудандық (облыстық маңыздағы қала) коммуналдық тұлғаларға бекітілген мүліктен түскен жалгерлік ақы аудандық бюджетке есептеледі.".

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата от 14 января 2005 года N 1 "Об утверждении Правил предоставления в аренду государственного коммунального имущества Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 10 декабря 2007 года N 540. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 декабря 2007 года N 3581. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 6 августа 2010 года № 278
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 06.08.2010 № 278.
В соответствии со  статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", с пунктом 17  Перечня уполномоченных государственных органов, ответственных за взимание и осуществляющих контроль за поступлением неналоговых поступлений, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2004 года N 1303, акимат Костанайской области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении Правил предоставления в аренду государственного коммунального имущества Костанайской области" от 14 января 2005 года N 1 (номер государственной регистрации  3300 , опубликовано в газетах "Костанай таны" от 2 февраля 2005 года N 12, "Костанайские новости" от 15 февраля 2005 года N 23; вносились изменения: постановлением акимата от 23 ноября 2005 года N 380 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 14 января 2005 года N 1 "Об утверждении Правил предоставления в аренду государственного коммунального имущества Костанайской области", номер государственной регистрации  3525 , опубликовано в газетах "Костанай таны" от 21 декабря 2005 года N 150, "Костанайские новости" от 31 декабря 2005 года N 179; постановлением акимата от 15 января 2007 года N 34 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 14 января 2005 года N 1 "Об утверждении Правил предоставления в аренду государственного коммунального имущества Костанайской области", номер государственной регистрации  3564 , опубликовано в газетах "Костанай таны" от 2 февраля 2007 года N 15, "Костанайские новости" от 7 февраля 2007 года N 19) следующие изменение и дополнение:
пункт 4 Правил изложить в следующей редакции:
"4. Арендная плата по договорам аренды государственного имущества от имущества, закрепленного за областными коммунальными юридическими лицами зачисляется в областной бюджет, от имущества закрепленного за районными (города областного значения) коммунальными лицами зачисляется в районный бюджет.";

Ереже мынадай мазмұнда 5-1-тармағымен толықтырылсын:
"5-1. Егер де жеке мүлік санаттары бойынша жалдау ақысының мөлшерлемесі тыс жоғары деңгейде нормативтік құқықтық актілерімен бекітілсе, онда жалдау ақысының сомасын есептеу кезінде осы мөлшерлемелер қолданылады.".
2. Осы қаулы алғашқы жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қостанай  облысының әкімі

добавить Правила пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. В случае если ставки арендной платы по отдельным категориям имущества утверждены Правительством Республики Казахстан, то при расчете суммы арендной платы применяются эти ставки.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области