"Алтын Дала" мемлекеттік табиғи резерватын құру үшін жер телимдерін сақтау туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 582 қаулысы. Қостанай облысы әділет департаментінде 2008 жылғы 8 ақпанда N 3593 тіркелді
"Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  24-бабы , Қазақстан Республикасы  Үкiметiнiң  2006 жылғы 29 қыркүйектегi  N 943  қаулысымен бекiтiлген,  "Республикалық және жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды құруға және кеңейтуге арналған жер учаскелерін резервте қалдыру туралы ережесінің"  2-тармағы  және 2007 жылғы 13 қазандағы "Алтын Дала" мемлекеттiк табиғи резерватын ұйымдастыру үшiн жер учаскелерiн тексеру актісі негiзiнде қостанай облысының әкiмдiгi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Аманкелдi және Жангелдин аудандарының аумақтарында, қосымша берiлiп отырған жобаланған жоспарда (сызбада) көрсетілген шекара мен алаңына сәйкес "Алтын Дала"  мемлекеттiк табиғи резерватына жер телімдері резервке бекітіліп берілсін.
2. Аманкелдi және Жангелдин аудандарының әкiмдерi "Алтын Дала" мемлекеттiк табиғи резерватына жер телімдері резервке бекітіліп берілген жер учаскелерiнде табиғи-қорықтық қоры объектiлерi сақталуын қамтамасыз ететiн шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау қостанай облысы әкiмiнiң орынбасары Н. М. Садуақасовқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан 10 күнтізбелік күн өткеннен кейін күшіне енеді.
қостанай облысының әкімі
Әкімдік мүшелері:
КЕЛІСІЛДІ
Жобаланған "Алтын Дала"
мемлекеттік табиғи резерваты жер учаскелерінің
ЖОСПАРЫ (сызбасы)
алаңы 489774 га Қостанай облысы Жангелдин (356951 га)
және Аманкелді (132823 га) аудандарының аумақтарында
РҚАО ескертуі: схеманың қағаз нұсқасын қараңыз

О резервировании земель для создания государственного природного резервата "Алтын Дала"
Постановление акимата Костанайской области от 29 декабря 2007 года N 582. Зарегистрировано департаментом юстиции Костанайской области 8 февраля 2008 года N 3593
На основании  статьи 24  Закона Республики Казахстан "Об особо охраняемых природных территориях",  пункта 2  "Правил резервирования земельных участков, предназначенных для создания и расширения особо охраняемых природных территорий республиканского и местного значения", утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2006 года  N 943 , и на основании акта обследования земельных участков в натуре для организации государственного природного резервата "Алтын Дала" от 13 октября 2007 года акимат Костанайской области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Зарезервировать земельные участки для создания государственного природного резервата "Алтын Дала" на территории Амангельдинского и Джангельдинского районов в пределах границ и площади согласно прилагаемого плана (схемы) земельных участков.
2. Акимам Амангельдинского и Джангельдинского районов принять меры по обеспечению сохранения объектов природно-заповедного фонда на участках земель, зарезервированных под государственный природный резерват "Алтын Дала".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Костанайской области Садуакасова Н. М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Костанайской области
Члены акимата:
СОГЛАСОВАНО
ПЛАН
(схема) земельных участков
проектируемого государственного природного резервата "Алтын-Дала"
площадью 489774 га на территории Жангельдинского (356951 га)
и Амангельдинского (132823 га) районов Костанайской области
Примечание РЦПИ: см. бумажный вариант