2005 жылғы 3 қазандағы N 1276 "Халықтың нысаналы топтарының жұмыссыздарын жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы 2007 жылғы 31 шілдедегі N 1924 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 28 тамызда N 9-1-87 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы Әкімдігінің 2009 жылғы 16 маусымдағы № 1118 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды 27-бабына сәйкес 1998.03.24 № 213 ҚР Заңымен - Қостанай облысы Қостанай қаласы Әкімдігінің 2009.06.16 № 1118 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5, 7 және 18-1 баптарына, Қазақстан Республикасының "Бюджет кодексінің" 53-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 03 қазандағы N 1276 "Халықтың нысаналы топтарының жұмыссыздарын жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" қаулысына (тіркеу нөмірі 9-1-25, "Қостанай" газеті, 2005 жылғы 28 қазандағы, 2006 жылғы 26 қаңтардағы N 108 "Қостанай қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 03 қазандағы N 1276 «"Халықтың нысаналы топтарының жұмыссыздарын жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" тіркеу нөмірі 9-1-38,  "Қостанай" газеті 2006 жылғы 3 наурыздағы, 2007 жылғы 20 сәуірдегі N 931 "Қостанай" қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 3 қазандағы N 1276 "Халықтың нысаналы топтарының жұмыссыздарын жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы"  қаулысына өзгерістер енгізу туралы", тіркеу нөмірі 9-1-81, "Қостанай" газеті 2007 жылғы 29 мамырдағы N 42, мынадай өзгерістер енгізілсін:
әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы нұсқаулығына, аталған қаулыға қосымша:
10-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"10. Әлеуметтік жұмыс орындарына жұмысқа орналастырылған жұмыссыздарға еңбекақы төлеу үшін жұмыс берушінің шығындарының елу пайызы көлемінде қалалық бюджет қаражаты есебінен өтеледі, бірақ ең төменгі жалақысынан аспайтын; жастар тәжірибесіне - алты айдан аспайтын мерзімге ең төменгі жалағынын бір жарым көлемінде еңбекақы."
12-тармағы келесі сөйлеммен толықтырылсын:
"Жұмыс берушіге, әлеуметтік салық және әлеуметтік аудару шығындары шектелінген еңбекақы қала бюджет қаражатынан  мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қаражатына өтеледі."

О внесении изменений и дополнений в постановление от 3 октября 2005 года № 1276 "Об организации социальных рабочих мест для трудоустройства безработных из целевых групп населения"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 31 июля 2007 года № 1924. Зарегистрировано управлением юстиции города Костаная Костанайской области 28 августа 2007 года № 9-1-87. Утратило силу - постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 16.06.2009 № 1118
Сноска. Утратило силу в соответствии со статьей 27 Закона РК от  24.03.1998 № 213 - постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 16.06.2009 № 1118.
В соответствии со статьями 5,7 и 18-1 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", статьей 53 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Костаная от 3 октября 2005 года N 1276 "Об организации социальных рабочих мест для трудоустройства безработных из целевых групп населения" (регистрационный номер 9-1-25, газета "Костанай" от 28 октября 2005 года N 123, внесены изменения постановлением от 26 января 2006 года N 108 "О внесении изменений в постановление от 03 октября 2005 года N 1276 "Об организации социальных рабочих мест для трудоустройства безработных из целевых групп населения", регистрационный номер 9-1-38, газета "Костанай" от 03 марта 2006 года N 25, постановлением от 20 апреля 2007 года N 931 "О внесении изменений в постановление от 03 октября 2005 года №N 1276 "Об организации социальных рабочих мест для трудоустройства безработных из целевых групп населения", регистрационный номер 9-1-81, газета "Костанай" от 29 мая 2007 года N 42) следующие изменения и дополнения:
в инструкцию об организации и финансировании социальных рабочих мест, приложение к указанному постановлению:
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Расходы работодателей на оплату труда безработных, трудоустроенных на социальные рабочие места, возмещаются из средств городского бюджета в размере пятидесяти процентов, но не более минимальной заработной платы, на молодежную практику и трудоустройство учащейся молодежи - в полуторном размере минимальной заработной платы на срок не более шести месяцев";
пункт 12 дополнить предложением следующего содержания:
"Работодателю возмещаются расходы по  социальному налогу и социальным отчислениям в фонд государственного социального страхования из средств городского бюджета в пределах установленной оплаты труда из бюджета".

2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қостанай қаласы әкімінің орынбасары Х.Ержановқа жүктелсін.
Қала әкімі
Әкімдік мүшелері:

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после  дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на  заместителя акима города  Костаная Х. Ержанова
Аким города
Члены акимата: