Павлодар қалалық мәслихатының 2006 жылғы 6 наурыздағы "Павлодар қаласы аумағының құрылысын салу, көріктендіру және инженерлік қамтамасыз ету қағидасын" бекіту туралы" N 15/22 шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы (3 сайланған 31 кезекті сессия).
Павлодар қалалық мәслихатының 2007 жылғы 28 наурыздағы N 27/31 шешімі. Павлодар қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 5 сәуірде N 86 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы N 25/23 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010.03.31 N 25/23 шешімімен.
Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының6 бабы 1 тармағының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы" Заңының 22 бабы 1-1 тармағының 4) тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2006 жылғы 6 наурыздағы "Павлодар қаласы аумағының құрылысын салу, көріктендіру және инженерлік қамтамасыз ету қағидасын" бекіту туралы" N 15/22 шешіміне (3 сайланған 22 кезекті сессия), (2006 жылғы 11 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-1-64 болып тіркелген, 2006 жылғы  13 сәуірдегі N 43 "Сарыарқа самалы", 2006 жылғы 8 мамырдағы N 15 "Версия" газеттерінде жарияланған) төмендегідей өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
"Павлодар қаласы аумағының құрылысын салу, көріктендіру және инженерлік қамтамасыз ету қағидасы" (бұдан әрі - Қағида):
34 "Саябақтар, саяжолдар, бульварлар және қаланың көше бойында орналасқан жасыл аймақтар, үй іші аумағында орналасқан балалар спорт алаңдары осы қағиданың қосымшасына сәйкес жалпы пайдаланудағы жерлерде орналасады" тармағы жаңа редакцияда жазылсын;
54-1 "үй іші аумағында орналасқан жер телімдерінде күрделі имараттардың (ғимараттар, гараждар және тағы басқа) құрылысын салуға тыйым салынады" тармағымен толықтырылсын;
63-1 "Жалпы пайдаланудағы жерлерде орналасқан үй іші аумағының санитарлық тазалығын тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы өкілетті орган қамтамасыз етеді" тармағымен толықтырылсын.
Жоғарыда көрсетілген шешімнің N 1 қосымшасы қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жоғарыда көрсетілген шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссияларына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткеннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О. Костенко
Қалалық мәслихаттың хатшысы В. Лебедь
Павлодар қалалық мәслихатының
2007 жылғы 28 наурыздағы
Павлодар қалалық мәслихатының
2006 жылғы 6 наурыздағы
"Павлодар қаласы аумағының
құрылысын салу, көріктендіру
және инженерлік қамтамасыз ету
қағидасын"»бекіту туралы"»
N 15/22 шешіміне өзгеріс пен
толықтырулар енгізу туралы"
N 27/31 шешіміне 1 қосымша

О внесении изменения и дополнений в решение Павлодарского городского маслихата от 6 марта 2006 года N 15/22 "Об утверждении "Правил застройки, благоустройства и инженерного обеспечения территории города Павлодара" (31 очередная сессия 3 созыва).
Решение Павлодарского городского Маслихата от 28 марта 2007 года N 27/31. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара 5 апреля 2007 года N 86. Утратило силу - решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 31 марта 2010 года N 25/23
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 31.03.2010 N 25/23.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 6  Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 1-1 статьи 22 Закона Республики Казахстан "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в  решение Павлодарского городского маслихата от 6 марта 2006 года N 15/22 "Об утверждении "Правил застройки, благоустройства и инженерного обеспечения территории города Павлодара" (22 очередная сессия 3 созыва), (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-64 от 11 апреля 2006 года, опубликованное в газетах "Сарыарка самалы" N 43 от 13 апреля 2006 года, "Версия" N 15 от 8 мая 2006 года) следующие изменение и дополнения:
"Правила застройки, благоустройства и инженерного обеспечения территории города Павлодара" (далее - Правила):
пункт 34 изложить в новой редакции "Скверы, аллеи, бульвары, зеленые зоны, расположенные вдоль улиц города, детские спортивные площадки, расположенные на внутридомовых территориях, находятся на землях общего пользования, согласно приложению к настоящим Правилам";
дополнить пунктом 54-1 "Запрещается строительство капитальных сооружений (зданий, гаражей и так далее) на земельных участках, расположенных на внутридомовых территориях";
дополнить пунктом 63-1 "Санитарную очистку внутридомовых территорий, находящихся на землях общего пользования, обеспечивает уполномоченный орган в сфере жилищно-коммунального хозяйства".
Приложение N 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложению".
2. Контроль за выполнением вышеуказанного решения возложить на постоянные комиссии городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии О. Костенко
Секретарь городского маслихата В. Лебедь
Приложение 1
к решению Павлодарского городского маслихата
от 28 марта 2007 года N 27/31
"О внесении изменения и дополнений в решение
Павлодарского городского маслихата
от 6 марта 2006 года N 15/22
"Об утверждении "Правил застройки, благоустройства
и инженерного обеспечения территории города Павлодара"