I сайланған Алматы қалалық мәслихатының 1998 жылғы 18 қыркүйектегі XXI сессиясының«"Алматы қаласындағы көріктендіру, санитарлық тазалау, тазалық сақтау және аумақты жинастыру Тәртібін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXVІІІ сессиясының 2007 жылғы 15 қаңтардағы N 326 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2007 жылғы 7 ақпанда N 737 тіркелді. Күші жойылды - ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының VІ сессиясының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 45 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының VІ сессиясының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 45  шешімімен
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  заңының   7 бабына сәйкес III сайланған Алматы қаласы мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. I сайланған Алматы қалалық мәслихатының 1998 жылғы 18 қыркүйектегі XXI сессиясының "Алматы қаласындағы көріктендіру, санитарлық тазалау, тазалық сақтау және аумақты жинастыру Тәртібін бекіту туралы"» шешіміне  (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне 1999 жылы 5 наурызда N 35 тіркелген, өзгерістер мен толықтырулар енгізілген - I сайланған Алматы қалалық мәслихатының 1999 жылғы 14 мамырдағы ХХV сессиясының шешімімен, 1999 жылғы 11 маусымда N 60 рет санымен тіркелген; II сайланған Алматы қалалық мәслихатының 2001 жылғы 4 сәуірдегі IХ сессиясының шешімімен, 2001 жылғы 25 сәуірде N 327 рет санымен тіркелген; II сайланған Алматы қалалық мәслихатының 2001 жылғы 14 қарашадағы ХIII сессиясының шешімімен, 2001 жылғы 28 қарашадағы N 408 рет санымен тіркелген; II сайланған Алматы қалалық мәслихатының 2003 жылғы 27 ақпандағы ХХIV сессиясының шешімімен, 2003 жылғы 3 сәуірде - "Алматы ақшамы" N 67 газетінде жарияланған; III сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2005 жылғы 27 сәуірдегі XV сессиясының№N 143 шешімімен, 2005 жылғы 7 маусымда N 660 рет санымен тіркеліп, 2005 жылғы 16 маусымда - "Алматы ақшамы" N 67, 2005 жылғы 30 маусымда - "Вечерний Алматы" N№131-133 газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Алматы қаласының аумақтарын көріктендірудің, санитарлық тазалаудың, тазалық сақтаудың және жинастыруды ұйымдастырудың Ережесінде:
алынып тасталсын:
"Қалалық өтетін жолдарды жинау және күтіп-ұстау"»ІV бөлімдегі "Қалалық өтетін жолдарды жинау үшін сол немесе өзге ұйымдарға бекіту жергілікті атқарушы органның шешімімен бекітіледі" сөздері;
9.2. тармағы.
2. Осы шешім Алматы қаласы әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді.

О внесении изменения в решение XXI-й сессии Алматинского городского маслихата I-го созыва от 18 сентября 1998 года "Об утверждении правил благоустройства, санитарной очистки, соблюдения чистоты и организации уборки территории города Алматы"
Решение XXVIII сессии Маслихата города Алматы III созыва от 15 января 2007 года N 326. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 7 февраля 2007 года за N 737. Утратило силу решением VI сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 12 декабря 2007 года N 45
Сноска. Утратило силу  решением  VI сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 12 декабря 2007 года N 45.
В соответствии со статьей 7  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" маслихат города Алматы III-го созыва  РЕШИЛ:
1. Внести в  решение  XXI-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва "Об утверждении правил благоустройства, санитарной очистки, соблюдения чистоты и организации уборки территории города Алматы" от 18 сентября 1998 года (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 35 от 5 марта 1999 года, внесены изменения и дополнения решением XXV-й сессии Алматинского городского маслихата I-го созыва от 14 мая 1999 года, зарегистрировано за N 60 от 11 июня 1999 года; решением IX-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 4 апреля 2001 года, зарегистрировано за N 327 от 25 апреля 2001 года; решением XIII-й сессии маслихата города Алматы II-го созыва от 14 ноября 2001 года, зарегистрировано за N 408 от 28 ноября 2001 года; решением XХIV-й сессии Алматинского городского маслихата II-го от 27 февраля 2003 года, опубликовано в газете от 3 апреля 2003 года - "Алматы Акшамы" N 37; решением XV-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 15 мая 2005 года N 143, зарегистрировано за N 660 от 17 июня 2005 года, опубликовано в газетах от 16 июня 2005 года - "Алматы Акшамы" N 67, от 30 июня 2005 года - "Вечерний Алматы" N 131-133) следующее изменение:
исключить:
в разделе IV. "Уборка и содержание городских проездов" слова "Закрепление городских проездов для уборки за теми или иными организациями утверждается решением местных исполнительных органов";
пункт 9.2.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня государственной регистрации.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалақұрылысы, көріктендіру және коммуналдық меншік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (О.Ю. Нам) және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Я.И. Заяцқа жүктелсін.
ІІІ сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХХVIII сессиясының
төрағасы                        И. Шарипов
ІІІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы            Т. Мұқашев

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам градостроительства, благоустройства и коммунальной собственности (Нам О.Ю.) и заместителя акима города Алматы Заяц Я.И.
Председатель XXVIII-й
сессии маслихата города
Алматы III-го созыва            И. Шарипов
Секретарь маслихата
города Алматы
III-го созыва                   Т. Мукашев