Жерге салық салу мақсаты үшін салық ставкаларына түзету коэффициенттерін және жерлерді бағамдық аймақтандыру схемасын бекіту туралы
ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXХ сессиясының 2007 жылғы 5 маусымдағы N 350 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2007 жылғы 11 шілдеде N 749 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 24 қыркүйектегі N 356 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХ сессиясының 2010 жылғы 24 қыркүйектегі N 356 шешімімен.

Об утверждении поправочных коэффициентов к налоговым ставкам на земли и схемы ценового зонирования земель для целей налогообложения
Решение XXХ сессии Маслихата города Алматы III созыва от 5 июня 2007 года N 350. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 11 июля 2007 года за N 749. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 24 сентября 2010 года N 356
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 24.09.2010 N 356 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасы Жер  кодексінің  11 бабына және Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы Қазақстан Республикасы  Кодексінің  (Салық кодексі) 338 бабына сәйкес ІІІ сайланған Алматы қаласының мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 1 және 2 қосымшаларға сәйкес Алматы қаласында жерлерге салық салу ставкаларының түзету коэффициенттері, Салық салу мақсатында Алматы қаласын аймаққа бөлу бағалау схемасы бекітілсін.
2. Осы шешім 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
ІІІ сайланған Алматы қаласы
мәслихаты XXХ сессиясының
төрағасы                                   С. Лебедев
ІІІ сайланған Алматы
қаласы мәслихатының
хатшысы                                    Т. Мұқашев
ІІІ сайланған Алматы қаласы
мәслихаты XXХ сессиясының
2007 жылғы 5 маусымдағы
N 350 шешіміне 1 қосымша
Алматы қаласында жерлерге салық салу ставкаларының
түзету коэфициенттері
р/с Салық салынатын аймақ Түзету коэффициенті
1
І

В соответствии со статьей 11 Земельного кодекса Республики Казахстан и статьей 338 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) маслихат города Алматы III-го созыва РЕШИЛ :
1. Утвердить поправочные коэффициенты к налоговым ставкам на земли в городе Алматы, схему ценового зонирования земель для целей налогообложения согласно приложениям 1 и 2.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель XXX-й сессии
маслихата города Алматы
III-го созыва                         С. Лебедев
Секретарь маслихата
города Алматы
III-го созыва                         Т. Мукашев
Приложение 1 к решению
XXX-й сессии маслихата
города Алматы III-го созыва
от 5 июня 2007 года N 350
Поправочные коэффициенты к налоговым ставкам на земли
в городе Алматы
N
п/п
Налогооблагаемая зона
Поправочный коэффициент
1
I