Петропавл қаласы әкімдігінің 2002 жылғы 17 маусымдағы "Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету Ережесін бекіту туралы" N 98 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2007 жылғы 14 маусымдағы N 756 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 20 шілдеде N 13-1-76 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 432 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы 2010.04.16 N 432 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-ІІ Заңының 31-бабы 1-тармағы 14) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының бюджеттік Кодексінің" 53-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Петропавл қаласы әкімдігінің 2002 жылғы 17 маусымдағы "Азаматтардың жекелеген санаттарына көмек көрсету Ережесін бекіту туралы" (м/т N 683, 2002 жылғы 5 шілдедегі "Добрый вечер" газеті), қала әкімдігінің 2002 жылғы 6 қыркүйектегі "Қала әкімдігінің 2002 жылғы 17 маусымдағы "Азаматтардың жекелеген санаттарына көмек көрсету Ережесін бекіту туралы" N 98 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 169 қаулысымен енгізілген өзгерістерімен (м/т N 940, 2003 жылғы 13 маусымдағы "Добрый вечер"), қала әкімдігінің 2005 жылғы 27 сәуірдегі "қала әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" N 353 қаулысымен (м/т N 13-1-9, 2005 жылғы 22 шілдедегі "Добрый вечер" газетінің N 28) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе сөздегі "бюджеттік жүйе туралы" сөздері "Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексінің" 53-бабы 1-тармағы 4) тармақшасымен»сөздерімен ауыстырылсын;
кіріспе сөздегі "2001 жылғы 25 желтоқсандағы қалалық мәслихаттың XV сессиясының "2002 жылға арналған Петропавл қ. бюджеті туралы" шешімі негізінде, 2001 жылғы 15 наурыздағы қалалық мәслихаттың ІX сессиясының N 5 шешімімен бекітілген 2000-2002 жылдарға арналған Петропавл қаласының аз қамтамасыз етілген азаматтарын жұмыспен қамту және оларға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі бағдарламасы, 2001 жылғы 15 наурыздағы қалалық мәслихаттың ІX сессиясының N 6 шешімімен бекітілген 2000-2002 жылдарға арналған Петропавл қаласының халқын туберкулезден қорғау жөніндегі бағдарламасы сөздері алынып тасталсын;
3 тармақтағы "(Т.Н. Құлжанова), (Н.Н. Кушталова)" сөздері алынып тасталсын;
4 тармақтағы "Қалалық қаржы басқармасына (Г.И. Дорофеева)" сөздері "Петропавл қаласының қаржы бөлімі мемлекеттік мекемесіне" сөздерімен ауыстырылсын;
аталған қаулымен бекітілген

О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 17 июня 2002 года N 98 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи отдельным категориям граждан"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 14 июня 2007 года N 756. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 20 июля 2007 года N 13-1-76. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2010 года N 432
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 16.04.2010 года N 432
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 53 "Бюджетный Кодекс Республики Казахстан" акимат города  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление акимата города Петропавловска от 17 июня 2002 года N 98 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи отдельным категориям граждан" (г/р N 683, 5 июля 2002 года "Добрый вечер") с изменениями внесенными постановлением акимата города от 6 сентября 2002 года N 169 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города от 17 июня 2002 года N 98 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи отдельным категориям граждан" (г/р N 726, 10 января 2003 года "Добрый вечер"), постановлением акимата города от 4 мая 2003 года N 150 "О внесении изменений в постановление акимата города от 17 июня 2002 года N 98 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи отдельным категориям граждан" (г/р N 940, 13 июня 2003 года "Добрый вечер"), постановлением акимата города от 27 апреля 2005 года N 353 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата города" (г/р N 13-1-9, 22 июля 2005 года "Добрый вечер" N 28) следующие изменения:
в преамбуле слова "О бюджетной системе" заменить словами "подпунктом 4) пункта 1 статьи 53 "Бюджетный Кодекс Республики Казахстан":
в преамбуле слова "на основании решения ХV сессии городского маслихата "О бюджете г. Петропавловска на 2002 год" от 25.12.2001 года, Программы по обеспечению занятости и оказанию государственной адресной социальной помощи малообеспеченным гражданам г. Петропавловска на 2000-2002 г.г., утвержденной решением IХ сессии городского маслихата N 5 от 15.03.2001 г., Программы по защите населения г. Петропавловска от туберкулеза на 2000-2002 г.г., утвержденной решением IХ сессии городского маслихата 6 от 15.03.2001 г." исключить;
в пункте 3 слова "(Кульжанова Т.Н.), (Кушталова Н.Н.)" исключить";
в пункте 4 слова "Городскому финансовому управлению (Дорофеева Г.И.)" заменить словами "Государственному учреждению "Отдел финансов города Петропавловска";

Аз қамтамасыз етілген зейнеткерлерге қала көлігінде 1 мамырдан бастап 30 қыркүйек аралығы кезеңдегі қала көлігінде жол жүруге әлеуметтік көмек көрсету ережесіндегі:
4 тармақтағы "Д.Қ. Көтербеков" сөздері алынып тасталсын;
аталған қаулымен бекітілген Туберкулезбен ауырған азаматтарға емдеу орындарына баруға әлеуметтік көмек көрсету ережелерінің N 2 қосымшасындағы:
1 тармақтағы "қалалық денсаулық сақтау бөлімінің" сөздері "СҚО денсаулық сақтау департаменті" мемлекеттік мекемесінің" сөздерімен ауыстырылсын;
Барлық мәтіндегі "Облыстық туберкулезге қарсы диспансері" сөздері "Облыстық туберкулезге қарсы диспансері" мемлекеттік мекемесі" сөздерімен ауыстырылсын;
3 тармақтағы "6-2-105-60 шығындары" сөздері "007-000 шығындары" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің бірінші орынбасары Ә. З. Сәрсембаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Қала әкімі

в Правилах оказания малообеспеченным пенсионерам социальной помощи на проезд в городском транспорте в период дачного сезона с 1 мая по 30 сентября, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 4 слова "Кутербеков Д.К." исключить;
в Приложении N 2 к Правилам оказания социальной помощи для проезда к месту лечения гражданам, больным туберкулезом, утвержденный указанным постановлением:
в пункте 1 слова "городского отдела здравоохранения" заменить словами "государственного учреждения "Департамент здравоохранения СКО";
по всему тексту слова "Областным противотуберкулезным диспансером" заменить словами "государственным учреждением "Областной противотуберкулезный диспансер";
в пункте 3 слова "расходов 6-2-105-60" заменить словами "расходов 007-000".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Сарсембаева А.З.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города