Облыс әкімиятының 2003 жылғы 14 қарашадағы 245 "Кейіннен сатып алу құқығымен (құқығынсыз) коммуналдық меншік объектілерін сенімгерлікпен басқаруға табыстау туралы Ережелерді бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облыстық әкімиятының 2007 жылғы 16 наурыздағы N 75 қаулысы Атырау облыстық Әділет департаментінде 2007 жылғы 10 сәуірде N 2486 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық әкімиятының 2011 жылғы 11 сәуірдегі № 116 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық әкімиятының 11.04.2011 № 116 қаулысымен.
Коммуналдық меншік объектілерін басқару тиімділігін арттыру мақсатында, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 27 бабын, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабын басшылыққа алып, облыс әкімияты қаулы етеді:
1. Облыс әкімиятының 2003 жылғы 14 қарашадағы N 245 "Кейіннен сатып алу құқығымен (құқығынсыз) коммуналдық меншік объектілерін сенімгерлікпен басқаруға табыстау туралы Ережелерді бекіту туралы" қаулысына (Атырау облысы әділет басқармасында 2003 жылғы 13 желтоқсанда N 1720 болып тіркелген, облыстық "Атырау" және "Прикаспийская коммуна" газеттерінің 2004 жылғы 22 қаңтардағы № 9 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Ереженің 1-тармағында:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 23 желтоқсандағы "Жекешелендіру туралы" Заң күші бар Жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 қыркүйектегі N 1431 "Коммуналдық меншік объектілерін жекешелендіру мәселелері» қаулысына және облыс әкімінің 2002 жылғы 30 мамырдағы шешімімен бекітілген N 440 "Атырау облысының коммуналдық меншігін басқару туралы" Ережесіне" деген сөздер "Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 23 желтоқсандағы N 2721 "Жекешелендіру туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақта:
бірінші абзац мынандай редакцияда мазмұндалсын:
"2. Меншік иесі Атырау облысы қаржы департаменті, ал Атырау қаласы мен аудандардың коммуналдық меншік объектілерін жәй енімгерлікпен басқаруға берген жағдайда - аудандар мен қала әкімияттарының қаржы бөлімдері";
3-тармақта:
"тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің әкімиятымен" деген сөздер "баланс ұстаушының мемлекеттік басқару органымен" деген сөздермен ауыстырылсын;
14-тармақта:
"облыстық қаржы басқармасы, облыстық әділет басқармасы" деген сөздер "облыстық әділет департаменті" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в постановление акимата области от 14 ноября 2003 года N 245 "Об утверждении правил передачи в доверительное управление с правом (без права) последующего выкупа объектов коммунальной собственности"
Постановление Атырауского областного Акимата от 16 марта 2007 года N 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 апреля 2007 года за N 2486. Утратило силу решением акима Атырауской области от 11 апреля 2011 года № 116
Сноска. Утратило силу решением акима Атырауской области от 11.04.2011 № 116.
В целях повышения эффективности управления объектами коммунальной собственности, руководствуясь статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213 "О нормативных правовых актах" акимат области постановляет:
1. Внести в постановление акимата области от 14 ноября 2003 года N 245 "Об утверждении Правил передачи в доверительное управление с правом (без права) последующего выкупа объектов коммунальной собственности" (зарегистрировано управлением юстиции Атырауской области от 13 декабря 2003 года за N 1720, опубликовано в областной газеты "Атырау" и "Прикаспийская коммуна"от 22 января 2004 года N 9) следующие изменения:
в пункте 1 Правил, утвержденных указанным постановлениям:
слова "Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 23 декабря 1995 года "О приватизации", постановлением Правительства Республики Казахстан N 1431 от 21 сентября 1999 года "Вопросы приватизации объектов коммунальной собственности" и
Положением об управлении коммунальной собственности Атырауской области, утвержденного решением акима области от 30 мая 2002 года N 440» заменить словами« "Законом Республики Казахстан от 23 декабря 1995 года N 2721 "О приватизации" и Гражданским Кодексом Республики Казахстан";
в пункте 2:
абзац 1 изложить в следующей редакции:
"2. Собственник - Департамент финансов Атырауской области, а в случаях передачи объектов коммунальной собственности города Атырау и районов, в простое доверительное управление - отделы финансов акиматов города и районов";
в пункте 3:
слова "акиматом соответствующей административно- территориальной единицы" заменить словами "органами государственного управления балансодержателя";
в пункте 14:
слова "областного финансового управления, областного управления юстиции" заменить словами "областного департамента юстиции".

2. Атырау қаласы мен аудандар әкімдері осы қаулыға және облыс әкімиятының 2003 жылғы 14 қарашадағы N 245 қаулысымен бекітілген,"Кейіннен сатып алу құқығымен (құқығынсыз) коммуналдық меншік объектілерін сенімгерлікпен басқаруға табыстау Ережелеріне" сәйкес, қаржы бөлімдерінің Ережелеріне тиісті өзгерістер енгізсін.
3. Атырау облысы қаржы департаменті жәй сенімгерлікпен басқаруға берілген коммуналдық меншік объектілері бойынша шарттар мен құжаттарды Атырау қаласы және аудандар әкімияттарының қаржы бөлімдеріне беруді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының 3-тармағына сәйкес Атырау облысы қаржы департаментінің сенімгерлікпен басқару жөнінде қабылдаған шарттары бойынша құқықтық мұрагері аудандар мен Атырау қаласы әкімияттарының қаржы бөлімдері болып табылады.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ж.Ә. Әкімжановқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі

2. Акимам районов и города Атырау в соответствии с настоящим постановлением и«"Правилами передачи в доверительное управление с правом (без права) последующего выкупа объектов коммунальной собственности", утвержденными постановлением акимата области от 14 ноября 2003 года N 245, внести соответствующие изменения в Положения финансовых отделов.
3. Департаменту финансов Атырауской области обеспечить передачу договоров и документов по переданным в простое доверительное управление объектам коммунальной собственности вфинансовые отделы акимата районов и города Атырау.
4. Правопреемниками Департамента финансов Атырауской области по принятым договорам доверительного управления согласно пункта 3 настоящего постановления являются финансовые отделы акиматов районов и города Атырау.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Акимжанова Д.А. - заместителя акима области.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким области