"Оңтүстік Қазақстан облысының тұрғындарына елді мекен шегінен тыс жерлерге емделу үшін бюджет қаражаты есебінен тегін жол жүруі туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 28 ақпандағы N 30/350-ІІІ шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 31 мамырдағы N 33/368-III шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 19 маусымда N 1955 тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 2/27-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 28.04.2023 № 2/27-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Оңтүстік Қазақстан облысының тұрғындарына елді мекен шегінен тыс жерлерге емделу үшін бюджет қаражаты есебінен тегін жол жүруі туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 28 ақпандағы N 30/350-III шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1952-нөмірмен тіркелген, 2007 жылғы 15 наурызда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Науқастың және оны ертіп баратын тұлғаның жол жүру ақысын екі жаққа жүруіне әуе, темір жол көлігінде жүрдек поездың купе вагоны билетінің құны мөлшерінен аспайтын, ал қалааралық автомобиль көлігінде - нақты құны мөлшерінде өтеу жүргізілсін.".
2. Шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы

О внесении изменения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 28 февраля 2007 года N 30/350-III "О предоставлении жителям Южно-Казахстанской области бесплатного проезда за пределы населенного пункта на лечение за счет бюджетных средств"
Решение Маслихата Южно-Казахстанской области от 31 мая 2007 года N 33/368-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 июня 2007 года за N 1955. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 28 апреля 2023 года № 2/27-VIII
Сноска. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 28.04.2023 № 2/27-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 28 февраля 2007 года N 30/350-III "О предоставлении жителям Южно-Казахстанской области бесплатного проезда за пределы населенного пункта на лечение за счет бюджетных средств" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1952, опубликовано 16 марта 2007 года в газете "Южный Казахстан") следующее изменение:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Оплату стоимости проезда больного и лица его сопровождающего производить в оба конца за проезд на воздушном и железнодорожном транспорте в размере не более стоимости билета купейного вагона скорого поезда, а на междугородном автомобильном транспорте - в размере фактической стоимости.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии областного маслихата
Секретарь областного маслихата