Бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзу тәртiбiн қосымша реттеу туралы
Шымкент қалалық мәслихатының 2007 жылғы 24 шілдедегі N 41/413-3с шешімі. Шымкент қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 31 шілдеде N 14-1-59 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2016 жылғы 17 наурыздағы № 58/449-5с шешiмiмен
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды – Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 17.03.2016 № 58/449-5с шешiмiмен.
Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзу тәртiбiн қосымша реттеу туралы ұсынысын қарап, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы № 2126 "Қазақстан Республикасында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткiзудiң тәртiбi туралы" Заңының 10 бабын басшылыққа алып, азаматтардың құқықтары мен бостандықтарын, қоғамдық қауiпсiздiктi, көлiктiң, инфрақұрылым объектiлерiнiң толассыз жұмыс iстеуiн, жасыл желектер мен шағын сәулет нысандарының сақталуын қамтамасыз ету мақсатында, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды Шымкент қаласында өткізу орны мекен жай бойынша: Шымкент қаласы Абай саябағының "Даңқ" мемориалы алдындағы алаңша, "Асбестоцемент комбинаты" акционерлік қоғамының алдындағы алаңша және "Наурыз" алаңы болып белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 27.03.2015 № 46/331-5с шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
2. Бұл шешiм "Шымкент келбетi" және "Панорама Шымкента" газеттерiнде ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк мерзiмнен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Н. Бекназаров
Қалалық мәслихат хатшысы К. Халметов

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 24 июля 2007 года № 41/413-3с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 31 июля 2007 года № 14-1-59. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 17 марта 2016 года № 58/449-5с
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 17.03.2016 № 58/449-5с.
Рассмотрев предложение акимата города Шымкента о дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций, руководствуясь ст. 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года № 2126 "О порядке организации и проведении мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" и в целях обеспечения прав и свобод граждан, общественной безопасности, а также бесперебойного функционирования транспорта, объектов инфраструктуры, сохранности зеленых насаждений и малых архитектурных форм городской маслихат РЕШИЛ:
1. Определить местами проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Шымкент площадку перед мемориалом "Славы" в парке Абая, площадку перед акционерным обществом "Асбестоцементный комбинат" и площадь "Наурыз".
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27.03.2015 № 46/331-5c (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования в газетах "Шымкент келбеті" и "Панорама Шымкента".
Председатель сессии
городского маслихата Н. Бекназаров
Секретарь городского маслихата К. Халметов