Шығыс Қазақстан облысы бойынша балық шаруашылығын жүргізуге арналған балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2007 жылғы 5 сәуірдегі N 75 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 23 сәуірде N 2444 тіркелді. Күші жойылды - ШҚО әкімдігінің 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 359 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ШҚО әкімдігінің 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 359 қаулысымен.
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 9) тармақшасына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы бойынша балық шаруашылығын жүргізуге арналған балық шаруашылығы су тоғандарының қоса беріліп отырған тізбесі бекітілсін.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Шығыс Қазақстан облысы бойынша балық шаруашылығын жүргізуге арналған балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2005 жылғы 23 қарашадағы N 384 қаулысы;
2) "Шығыс Қазақстан облысы бойынша балық шаруашылығын жүргізуге арналған балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2005 жылғы 23 қарашадағы N 384 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2006 жылғы 21 ақпандағы N 524 қаулысы;
3) "Шығыс Қазақстан облысы бойынша балық шаруашылығын жүргізуге арналған балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2006 жылғы 19 қазандағы N 762 қаулысы.
3. Ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ШҚО әкімдігінің 2008.04.03 N 513 қаулысымен.
Облыс әкімі
Келісілді:
Ертіс бассейндік су шаруашылығы
басқармасы мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Зайсан-Ертіс облысаралық балық
шаруашылығы бассейндік басқармасы
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Шығыс Қазақстан
облысы әкімдігінің
2007 жылғы 5 сәуірдегі
N 75 қаулысымен
БЕКІТІЛДІ
ШЫҒЫС ҚАЗАҚСТАН ОБЛЫСЫ БОЙЫНША БАЛЫҚ ШАРУАШЫЛЫҒЫН ЖҮРГІЗУГЕ
АРНАЛҒАН БАЛЫҚ ШАРУАШЫЛЫҒЫ СУ ТОҒАНДАРЫНЫҢ ТІЗБЕСІ

Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов для ведения рыбного хозяйства по Восточно-Казахстанской области
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 5 апреля 2007 года N 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 апреля 2007 года за N 2444. Утратило силу - постановлением ВКО акимата от 29 января 2010 года № 359
Сноска. Утратило силу - постановлением ВКО акимата от 29.01.2010 № 359.
В соответствии с пунктом 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", подпунктом 9) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень рыбохозяйственных водоемов для ведения рыбного хозяйства по Восточно-Казахстанской области.
2. Отменить:
1) постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 23 ноября 2005 года N 384 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов для ведения рыбного хозяйства по Восточно-Казахстанской области";
2) постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 21 февраля 2006 года N 524 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 23 ноября 2005 года N 384 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов для ведения рыбного хозяйства по Восточно-Казахстанской области";
3) Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 16 октября 2006 года N 762 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов для ведения рыбного хозяйства по Восточно-Казахстанской области" отменить.
3. Вводится в действие со дня официального опубликования.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления ВКО акимата от 03.04.2008 N 513 .
Аким области
Согласовано:
Начальник
ГУ Иртышское бассейновое
водохозяйственное управление
Начальник
ГУ Зайсан-Иртышское межобластное
бассейновое управление
рыбного хозяйства
УТВЕРЖДЕН
постановлением
Восточно-Казахстанского
областного акимата
5 апреля 2007 года N 75
Перечень рыбохозяйственных водоемов для ведения
рыбного хозяйства по Восточно-Казахстанской области