Көшені қайта атау туралы
Өскемен қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 24 мамырдағы N 1050 қаулысы, Өскемен қалалық мәслихатының 2007 жылғы 24 мамырдағы N 33/11 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2007 жылғы 1 маусымда N 5-1-62 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Заңының 13-бабының 4) және 5) тармақшаларына сәйкес және қалалық ономастикалық комиссиясының 2007 жылғы 17 мамырдағы қорытындысының негізінде Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ және Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Урицкий көшесінің атауы Қасым Қайсенов атындағы көшеге қайта аталсын.
2. "Өскемен қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Е.П. Ясинская) қала бюджетін түзету кезінде шығындар сметасына сай аншлагтарды жасауға қаражат қарастырсын.
3. "Өскемен қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Ә.Ә. Маткаримов) 2007 жылғы 31 желтоқсанға дейін қайта атау бойынша жұмыстардың орындалуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С.И. Ферхоға жүктелсін.
Осы шешім мен қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Өскемен қаласының әкімі
Қалалық мәслихат хатшысы

О переименовании улицы
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 24 мая 2007 года N 1050, решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 24 мая 2007 года N 33/11. Зарегистрировано управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 1 июня 2007 года за N 5-1-62
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктами 4) и 5) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения городской ономастической комиссии от 17 мая 2007 года Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ и акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать улицу Урицкого в улицу имени Касыма Кайсенова.
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и бюджетного планирования города Усть-Каменогорска" (Ясинская Е.П.) при корректировке бюджета города предусмотреть средства на изготовление аншлагов, согласно сметы расходов.
3. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Усть-Каменогорска" (Маткаримов А.А.) обеспечить выполнение работ по переименованию до 31 декабря 2007 года.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Ферхо С.И.
5. Настоящие решение и постановление вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии
Аким города Усть-Каменогорска
Секретарь городского маслихата