"Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі туралы Ереже" 2005 жылғы 3 наурыздағы N 12/4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 маусымдағы N 34/3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2007 жылғы 13 шілдеде N 5-1-63 тіркелді. Күші жойылды - ШҚО Өскемен қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдедегі N 26/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - ШҚО Өскемен қалалық мәслихатының 2010.07.23 N 26/4 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына , "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 97 бабына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты  ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі туралы Ереже" 2005 жылғы 3 наурыздағы N 12/4 (тіркеу нөмірі - 2223, "Рудный Алтай" газетінің 2005 жылғы 19 наурыздағы N 42-43, "Дидар" газетінің 2005 жылғы 26 наурыздағы N 30-31 сандарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету Ережесінде:
4 тармақтағы "және қалалық телекоммуникация жүйесіне қосылған телефонға абоненттік төлемнің артуы саласындағы байланыс қызметі" сөзі алынсын;
6 тармақ алынсын;
18 тармақтағы "отбасы құрамы туралы анықтама немесе тұрғындарды тіркеу кітабы (тұрғын үй кітабы)" сөзін "азаматтарды тіркеу кітабы" сөзімен ауыстырылсын;
26 тармақ келесі мағанадағы азатжолмен толықтырылсын:
"Тұрғын үй көмегін есептеу кезінде келесі әлеуметтік нормалар қолданылсын:
1) алаңдар:
жалғыз тұратын азаматтар үшін - 35 шаршы метр;
2 адамнан тұратын отбасы үшін - 45 шаршы метр;
3 адамнан тұратын отбасы үшін - 55 шаршы метр;
4 және одан артық адамдардан тұратын отбасы үшін - әрқайсысына 15 шаршы метр, бірақ 90 шаршы метрден артық емес;
2) тұрғын үйді ұстау шығындары 1 шаршы метрге 10 теңге;
3) газды шығындау нормасы айына 1 адамға - 6,5 кг.;
4) электр қуатын тұтыну нормасы:
1 адам тұрса - 84 кВт;
2 адам тұрса - 125 кВт;
3 және одан артық адам тұрса - әрқайсысына 50 кВт-тан, бірақ 300 кВт-тан артық емес;
сондықтан тамақ даярлау үшін электр қуаты шығынының нормасы электроплиталар бар болған жағдайда газды шығындау мөлшерінің құнына теңбе тең.
Тұтыну нормативтері және олардың сумен қамтамасыз ету, жылумен қамтамасыз ету, канал жүргізу, қоқысты шығару, лифтіге қызмет көрсету және үйді ұстау бойынша тарифтері қызмет берушілермен ұсынылады";
28 тармақ "табыстың барлық түрлері" сөздерінен кейін "отбасы мүшелерінің өтініш беру кезіне".

О внесении изменений и дополнений в решение от 3 марта 2005 года N 12/4 "Правила о порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам"
Решение Усть-Каменогорска городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 июня 2007 года N 34/3. Зарегистрировано управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июля 2007 года за N 5-1-63. Утратило силу решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 июля 2010 года № 26/4
Сноска. Утратило силу решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 23.07.2010 № 26/4.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" Усть-Каменогорский городской маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 3 марта 2005 года N 12/4 "Правила о порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам" (регистрационный номер 2223, опубликовано в газетах "Рудный Алтай" от 19 марта 2005 года N 42-43, "Дидар" от 26 марта 2005 года N 30-31) следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам:
в пункте 4 исключить слова "и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к городской сети телекоммуникаций";
исключить пункт 6;
в пункте 18 слова "справку о составе семьи или книгу учета жильцов (домовая книга)" заменить словами "книгу регистрации граждан";
пункт 26 дополнить абзацем следующего содержания:
"При расчете размера жилищной помощи применять следующие нормы:
1) площади:
для одиноко проживающих граждан - 35 кв.м;
для семьи из 2-х человек - 45 кв.м;
для семьи из 3-х человек - 55 кв.м;
для семьи из 4-х и более человек - по 15 кв.м. на каждого, но не более 90 кв.м;
2) расхода на содержание жилья - 10 тенге за 1 кв.м;
3) расхода газа на человека в месяц - 6,5 кг;
4) потребления электроэнергии:
при проживании 1 человека - 84 кВт;
при проживании 2-х человек - 125 кВт;
при проживании 3-х и более человек - по 50 кВт на каждого, но не более 300 кВт;
при этом норма расхода электроэнергии для приготовления пищи при наличии электроплит адекватна стоимости нормы расхода газа.
Нормативы потребления и их тарифы по водоснабжению, теплоснабжению, канализации, мусороудалению, обслуживанию лифта предоставляются услугодателями";
пункт 28 после слов "все виды доходов" дополнить словами "членов семьи на момент подачи заявления".

2. Осы шешім 2007 жылдың 29 сәуірінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Қалалық мәслихаттың хатшысы

2. Настоящее решение вводится в действие с 29 апреля 2007 года.
Председатель сессии
Секретарь городского маслихата