Облыс әкімдігінің "Әскер жасындағы азаматтарды жыл сайынғы мерзімді әскери қызметке кезекті шақырудың мәселелері туралы" 2006 жылғы 24 наурыздағы N 115 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің 2007 жылғы 12 сәуірдегі N 79 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 24 сәуірде N 2987 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің 2010 жылғы 25 ақпандағы N 24 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің 2010.02.25 N 24 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы""Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің "Әскер жасындағы азаматтарды жыл сайынғы мерзімді әскери қызметке кезекті шақырудың мәселелері туралы" 2006 жылғы 24 наурыздағы N 115 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 29 наурыздағы N 2963 тіркелген және облыстық "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінің 2006 жылғы 4 сәуірдегі N 39 сандарында жарияланған, облыс әкімдігінің 2006 жылғы 13 қазандағы N 322 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2006 жылғы 24 наурыздағы N 115 "Әскер жасындағы азаматтарды жыл сайынғы мерзімді әскери қызметке кезекті шақырудың мәселелері туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" қаулысымен енгізілген толықтырумен, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 24 қазандағы N 2974 тіркелген, облыстық "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінің 2006 жылғы 28 қазандағы N 134 сандарында жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда атап көрсетілген қаулының 1 қосымшасындағы облыстық шақыру комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Төремұратов Бисен Шафхатұлы - Батыс Қазақстан облысы ішкі істер департаменті бастығының орынбасары;
Нәдірғалиев Қайырғали Сапарғалиұлы - Батыс Қазақстан облысы білім департаменті директорының орынбасары;
тиісті комиссия құрамынан Жауымбаев Бүркіт Елемесұлы, Мәсәлімов Әли Хайдарұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді.
Облыс әкімі

О внесении изменений в постановление акимата области от 24 марта 2006 года N 115 "Вопросы ежегодного призыва граждан призывного возраста на срочную воинскую службу"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 12 апреля 2007 года N 79. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 апреля 2007 года N 2987. Утратило силу - постановление акимата Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2010 года N 24
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 25.02.2010 N 24 (принято только на государственном языке)
Руководствуясь Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан""О нормативных правовых актах" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области "Вопросы ежегодного призыва граждан призывного возраста на срочную воинскую службу" от 24 марта 2006 года N 115 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2963 от 29 марта 2006 года и опубликованное в областных газетах "Орал өңірі" и "Приуралье" от 4 апреля 2006 года N 39, с дополнением постановлением акимата области от 13 октября 2006 года N 322 "О внесении дополнений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 24 марта 2006 года N 115 "Вопросы ежегодного призыва граждан призывного возраста на срочную воинскую службу" зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2974 от 24 октября 2006 года, опубликован в областных газетах "Орал өңірі" и "Приуралье" от 28 октября 2006 года N 134) следующие изменения:
в приложении 1 к вышеназванному постановлению ввести в состав областной призывной комиссии:
Туремуратова Бисена Шафхатовича - заместителя начальника департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области;
Надыргалиева Каиргали Сапаргалиевича - заместителя директора департамента образования Западно-Казахстанской области;
вывести из соответствующего состава комиссии Джаумбаева Буркута Елемесовича, Масалимова Али Хайдаровича.
2. Настоящее постановление вступает в силу после официального опубликования.
Аким области