"Көктемгі кезеңде Қазақстан Республикасының республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары бойынша автокөлік құралдарының қозғалысын ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 19 сәуірдегі N 165-І бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2008 жылғы 18 ақпандағы N 61 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 27 ақпандағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5154 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 210 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрінің 2012.04.27 № 210 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан қараңыз.
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  18-бабына сәйкес, автомобиль жолдарының сақталуын қамтамасыз ету мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Көктемгі кезеңде Қазақстан Республикасының республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары бойынша автокөлік құралдарының қозғалысын ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 19 сәуірдегі N 165-І  бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2857 болып тіркелген, "Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде" 2004 ж. N 29-32, 961-құжат, "Ресми газетінің" 2004 жылғы 4 желтоқсандағы 49 (206) нөмірінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4571 болып тіркелген, "Заң газетінің" 2007 жылғы 27 наурыз 45 (1248) нөмірінде жарияланған "Көктемгі кезеңде Қазақстан Республикасының республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары бойынша автокөлік құралдарының қозғалысын ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 19 сәуірдегі N 165-І бұйрығына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2007 жылғы 7 наурыздағы N 60 бұйрығымен енгізілген толықтыру мен өзгерістерді қоса) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы "жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарын салуға, қайта жаңартуға, жөндеуге" деген сөздер алынып тасталсын;
4-тармақтағы "Көлік инфрақұрылымын дамыту комитеті (Д.Қ. Көтербеков)" деген сөздер "Автомобиль жолдары комитеті" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақтағы "(Қ.Б. Тұрлыханов)" деген сөздер алынып тасталсын;
6-тармақтағы "Ә.Қ. Құсайыновқа" деген сөздер "Д.Қ.Көтербековке" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 19 апреля 2004 года № 165-I "Об организации движения автотранспортных средств по автомобильным дорогам общего пользования республиканского значения Республики Казахстан в весенние периоды"
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 февраля 2008 года № 61. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 февраля 2008 года № 5154. Утратил силу приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 27 апреля 2012 года № 210
Сноска. Утратил силу приказом Министра транспорта и коммуникаций РК от 27.04.2012 № 210.
В соответствии со  статьей 18 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", в целях обеспечения сохранности автомобильных дорог  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 19 апреля 2004 года  N 165-I "Об организации движения автотранспортных средств по автомобильным дорогам общего пользования республиканского значения Республики Казахстан в весенние периоды" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2857, опубликованный в "Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан", 2004 г., N 29-32, ст. 961, в газете "Официальная газета" 4 декабря 2004 года N 49 (206), с дополнением и изменениями, внесенными приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 7 марта 2007 года  N 60 "О внесении дополнения и изменений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 19 апреля 2004 года N 165-I "Об организации движения автотранспортных средств по автомобильным дорогам общего пользования республиканского значения Республики Казахстан в весенние периоды", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4571, опубликованным в газете "Юридическая газета" 27 марта 2007 года N 45 (1248)) следующие изменения:
в пункте 1 слова "строительстве, реконструкции, ремонте автомобильных дорог общего пользования," исключить;
в пункте 4 слова "развития транспортной инфраструктуры Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Кутербеков Д.К.)" заменить словами "автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан";
в пункте 5 слова "(Турлыханов К.Б.)" исключить;
в пункте 6 слова "Кусаинова А.К." заменить словами "Кутербекова Д.К.".

2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Автомобиль жолдары комитеті (З.С. Сағынов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
2008 жылғы "__" _________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар министрі
2008 жылғы 18 ақпан

2. Комитету автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Сагинов З.С.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его официального опубликования.
Министр
"СОГЛАСОВАНО"
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министр по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
18 февраля 2008 года