"Туу, қайтыс болу және перинаталдық өлім жағдайларын куәландыратын медициналық құжаттаманы енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2007 жылғы 27 тамыздағы N 520 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2008 жылғы 10 сәуірдегі N 196 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 28 сәуірде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5202 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2012 жылғы 31 шілдедегі № 514 Бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің м.а 2012.07.31 № 514 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан қараңыз.
Медициналық ұйымдардағы туу, қайтыс болу және перинаталдық өлімді растайтын бастапқы медициналық құжаттардың жүргізілуін тәртіпке жетілдіру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. " Туу, қайтыс болу және перинаталдық өлім жағдайларын куәландыратын медициналық құжаттаманы енгізу туралы " Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2007 жылғы 27 тамыздағы N 520 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4946 тіркелген, "Юридическая газетаның" 2007 жылғы 23 қарашадағы N 180 санында жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
1-қосымшада :
"Туу туралы медициналық куәлік" N 103/у-07 бастапқы медициналық құжаттаманы есепке алу нысаны мынадай мазмұндағы 8-1, 8-2, 8-3 тармақтармен толықтырылсын:
"8-1. Бала мынадай жағдайда туды: бір ұрықты болып - 1, егіздің біріншісі болып - 2, егіздің екіншісі болып - 3, басқа да көп ұрықтының бірі болып - 4
8-2. Бала мынадай жағдайда туды: айы-күні жетіп - 1, шала - 2, мерзімінен асып - 3
8-3. Анасының босану саны бойынша нешінші баласы______".
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Стратегиялық даму және халықаралық ынтымақтастық департаменті (Нерсесов А.В.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Ұйымдастыру-құқықтық қамтамасыз ету департаменті (Малғаждарова Б.Т.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі Қ.Т. Омаровқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін атқарушы                  Қ. Омаров
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігінің
төрайымы
А.Мешімбаева___________
2008 жылғы "____"______
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
3.Балиева______________

О внесении дополнений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 27 августа 2007 года № 520 "О введении медицинской документации, удостоверяющей случаи рождения, смерти и перинатальной смерти"
Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 10 апреля 2008 года № 196. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 апреля 2008 года № 5202. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 31 июля 2012 года № 514
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения РК от 31.07.2012 № 514 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В целях совершенствования ведения в медицинских организациях первичной медицинской документации, удостоверяющей случаи рождения, смерти и перинатальной смерти,  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в  приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 27 августа 2007 года N 520 "О введении медицинской документации, удостоверяющей случаи рождения, смерти и перинатальной смерти" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4946, опубликованный в "Юридической газете" 23 ноября 2007 года N 180) следующие дополнения:
в  приложении 1 :
учетную форму первичной медицинской документации N 103/у-07, "Медицинское свидетельство о рождении" дополнить пунктами 8-1, 8-2, 8-3 следующего содержания:
"8-1. Ребенок родился: при одноплодных родах - 1, первым из двойни - 2, вторым из двойни - 3, при других многоплодных родах - 4
8-2. Ребенок родился: доношенный - 1, недоношенный - 2, переношенный - 3
8-3. Который по счету родившийся ребенок у матери ____".
2. Департаменту стратегического развития и международного сотрудничества Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Нерсесов А.В.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту организационно-правового обеспечения Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Малгаждарова Б.Т.) обеспечить официальное опубликование в средствах массовой информации настоящего приказа после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Омарова К.Т.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра                              К. Омаров
"Согласовано"
Председатель Агентства
Республики Казахстан по статистике
А. Мешимбаева
"_____"___________2008 год
"Согласовано"
Министр юстиции
Республики Казахстан
З. Балиева

2008 жылғы 29 сәуір

29 апреля 2008 года