"Психикалық белсенді затты пайдалану фактісін және мас болу жағдайын анықтау үшін медициналық куәландыруды жүргізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2003 жылғы 11 маусымдағы N 446 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2008 жылғы 31 қазандағы N 578 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 28 қарашада Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5382 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 13 шілдедегі № 504 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 13.07.2017 № 156 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз.
БҰЙЫРАМЫН:
" Психикалық белсенді затты пайдалану фактісін және мас болу жағдайын анықтау үшін медициналық куәландыруды жүргізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2003 жылғы 11 маусымдағы N 446 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2389 тіркелген, 2003 жылғы 2 тамыздағы N 31 "Официальная газетада" жарияланған, "Психикалық белсенді затты пайдалану фактісін және мас болу жағдайын анықтау үшін медициналық куәландыруды жүргізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2003 жылғы 11 маусымдағы N 446 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2005 жылғы 1 сәуірдегі N 167 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3589 тіркелген, 2005 жылғы 2 қыркүйектегі N 160-161 "Юридическая газетада" жарияланған) өзгерістер енгізілген) өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Психикалық белсенді затты пайдалану фактісін және мас болу жағдайын анықтау үшін медициналық куәландыруды жүргізу жөніндегі нұсқаулықта:
көрсетілген Нұсқаулыққа N 1 қосымшада:
14-тармақтағы "16" деген сандар "21" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Құқықтық жұмыс және мемлекеттік сатып алу департаменті (Б. Малғаждарова):
1) осы бұйрықты белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін оны ресми жариялауға жіберсін.

О внесении изменения в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 июня 2003 года № 446 "Об утверждении Инструкции по проведению медицинского освидетельствования для установления факта употребления психоактивного вещества и состояния опьянения"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 31 октября 2008 года N 578. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 ноября 2008 года N 5382. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 13 июля 2017 года № 504 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 13.07.2017 № 504 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 июня 2003 года № 446 "Об утверждении Инструкции по проведению медицинского освидетельствования для установления факта употребления психоактивного вещества и состояния опьянения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2389, опубликован в газете "Официальная газета" от 2 августа 2003 года № 31, внесены изменения приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 1 апреля 2005 года № 167 "О внесении изменения в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 июня 2003 года № 446 "Об утверждении Инструкции по проведению медицинского освидетельствования для установления факта употребления психоактивного вещества и состояния опьянения", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3589, опубликованным в газете "Юридическая газета" от 2 сентября 2005 года № 160-161), следующее изменение:
в Инструкции по проведению медицинского освидетельствования для установления факта употребления психоактивного вещества и состояния опьянения, утвержденной указанным приказом:
в Приложении № 1 к указанной Инструкции:
в пункте 14 цифры "16" заменить цифрами "21".
2. Департаменту правовой работы и государственных закупок Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Малгаждарова Б.Т.):
1) направить в установленном порядке настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) направить настоящий приказ на официальное опубликование после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі Қ.Т. Омаровқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
А. Дерновой
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
___________Б. Мұхамеджанов
2008 жыл

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Омарова К.Т.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Министр
А. Дерновой
"СОГЛАСОВАН"
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
_______________Б. Мухамеджанов
8 ноября 2008 года